iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 2 of 2

Thread: Free Movies i 123 Movies adon

  1. #1
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd
    Posts
    793
    Thanks
    241
    Thanked 497 Times in 289 Posts

    Default Free Movies i 123 Movies adon

    Instalirajte Free Movies i 123 Movies adone koji imaju mnostvo filmova u 720p rezoluciji. Ako ste vec ranije instalirali Mucky Ducks repo (uputstvo dato za prethodni adon Niter) sada samo idite u install from repositories-Mucky Ducks repo i instalirajte pomenuta dva video adona.
    Iphone SE 32 - Ipad Pro 9.7 32 - Mac mini i-7, 16 GB, SSD 500GB - Airport Extreme - ATV4

  2. #2
    iPhoneBigFan igoce's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Novi Sad
    Age
    44
    Posts
    342
    Thanks
    63
    Thanked 230 Times in 188 Posts

    Default Re: Free Movies i 123 Movies adon

    Dobar je Addon samo me nervira sto kao i svuda stave HD 1080p, a ono na svim novim filmovima snimak iz bioskopa sniman sa nokiom 3210 ... ne znam zasto to uopste i stavljaju pod 1080p, zna se sta je 1080p.

    Pre par meseci sam prodao svoju Panasonic plazmu od 42'' i kupim Sony led tv 46'' i pojedem g... plazmina slika i LED slika ne mogu da se porede, plazma je bila stara 6godina i jede ovog novog Sony-a za dorucak, prosto su neuporedive slike, gledao sam dosta filmova na plazmi sa losim kvalitetom snimka i plazma to bas lepo ispegla, a LED ne moze da pokaze bolje sliku ako je izvor slike los, znaci ako neko ima plazmu nek ne menja za LED dok mu ne dodje vreme, full HD filmovi su nesto drugo, ovo govorim za lose odradjene ripove i bioskopske snimke, kao i za obicne kablovske kanale, ne za full HD.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •