iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 49

Thread: Ukraden Ajfon 6, sta prvo uraditi

  1. #31
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member mallena's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Beograd
    Age
    36
    Posts
    1,488
    Thanks
    375
    Thanked 449 Times in 321 Posts

    Default Re: Ukraden Ajfon 6, sta prvo uraditi

    @pppppp- prvi savet poseti terapeuta ( dobrog , kvalitetnog terapeuta) koji ce ti pomoci da naucis samoregulaciju, umirenje i slicno! Drugi savet - isto vezan za prvi treba da naucis da budes jasniji- poenta celog tvog posta gore je sta? Imam problem sa besom. I ostatak rekla kazala.
    I trece sto se tice samog telefona, ili mu opali da sovira finde my iphone pa da ga izludis ili za zakljucaj na icloud.
    Loši dani ne definišu tebe. Udahni , pusti dan da prodje i usmeri energiju na sutra. Bolje sutra!
    https://psihocentar.wordpress.com


  2. The Following User Says Thank You to mallena For This Useful Post:

    nixysx (04-05-2016)

  3. #32
    iSrbijaHero bobanbg9's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    944
    Thanks
    920
    Thanked 613 Times in 366 Posts

    Default Re: Ukraden Ajfon 6, sta prvo uraditi

    @mallena A ja ne verujem da si procitala sve postove od pocetka jer da jesi ne bi pisala ovo sto si napisala.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. The Following 2 Users Say Thank You to bobanbg9 For This Useful Post:

    kidedj (27-04-2016),nixysx (04-05-2016)

  5. #33
    iSrbijaHero darkonda's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Age
    34
    Posts
    1,364
    Thanks
    157
    Thanked 324 Times in 190 Posts

    Default Ukraden Ajfon 6, sta prvo uraditi

    Ja sam procitao sve postove, a i dalje ne znam sta se tu dogadjalo
    Kad dobijes telefon napisi nam ko ti je ukrao i kako ocigledno taj drug
    I sto pises da ces koristiti 3gs kad ti je prodnadjen telefon?
    Mozda zato sto ce staviti icloud nalog? Odes sa policijom kod poslednjeg vlasnika i resis problem

  6. #34
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member mallena's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Beograd
    Age
    36
    Posts
    1,488
    Thanks
    375
    Thanked 449 Times in 321 Posts

    Default Re: Ukraden Ajfon 6, sta prvo uraditi

    Procitah celu temu.

    i dalje mislim ono sto sam gore napisala

    plus cu dodati :
    iphone nije apple , apple je kompanija iphone je prozivod te kompanije

    i ovo :

    konciznost i jasnost.
    Cak i da si siguran da ti je ta osoba ukrala telefon i ti napravis prekrsaj to ces odgovarati za to! Sto nas vraca na prvo : treba da naucis da umiris sebe ( i sve ovo ti prica drama queen )
    Last edited by mallena; 27-04-2016 at 13:05.
    Loši dani ne definišu tebe. Udahni , pusti dan da prodje i usmeri energiju na sutra. Bolje sutra!
    https://psihocentar.wordpress.com


  7. #35
    iSrbijaLegend lowzyyy's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Smederevo
    Age
    27
    Posts
    3,823
    Thanks
    2,991
    Thanked 1,667 Times in 1,058 Posts

    Default Re: Ukraden Ajfon 6, sta prvo uraditi

    Meni nije jasno zasto policiji treba toliko vremena. Posle tri meseca moze da ode za delove, a onda ? Sta tad covek da kaze ? Kako da ne poludi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    iPhone 6s plus jailbroken 14.6 checkra1n, iPad Pro 10.5 jailbroken 12.1.1 unc0ver

  8. The Following User Says Thank You to lowzyyy For This Useful Post:

    zolaman032 (28-04-2016)

  9. #36
    iNovajlija
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Nis and Pirot
    Age
    35
    Posts
    11
    Thanks
    2
    Thanked 18 Times in 8 Posts

    Default Re: Ukraden Ajfon 6, sta prvo uraditi

    Dobro ljudi mozda ja jesam malo konfuzan,jer nisam hteo da idem u detalje,da znam ko mi je ukrao telefon,jer ta osoba zivi u toj ulici gde je telefon lociran,ja sam obavestio policiju o tome,i cekam njihovu reakciju,a to sto sam napisao da hocu da idem sa drugom da ga trazim,ja sam bio podstaknut postom jednog clana koji je glasio "idi od vrata do vrata u toj ulici" Pa ne moze to tako.Mislim da za ovu temu nije bitno sto ja iphone zovem apple,poceo sam tako da ga zovem,ne znam ni ja zasto.A problema sa besom nemam,jer da imam taj problem,ja bih vec otisao i uzeo stvar u svoje ruke,a ja i dalje cekam policiju da nesto uradi.Mozda sam imao nekada problema sa besom,ali mi se to tako gadno vratilo,a i bio sam klinac.Nista obavesticu vas sta se desava.A posto vidim da je svima bitno sta je stvarno bilo...nista stao sam za sto sa tim ljudima,telefonirao,ostavio telefon na stolu dok sam otisao do sanka,dobro to je moja greska,jer sam verovao da ne moze nista da mu se desi,jer su za stolom bila dva nazovi"druga"...To je cela prica...a rekao sam da cu da koristim 3gs...pa moram nesto da koristim 20 vishe dana sam bez telefona.Policija ocigledno kulira,a ja ne mogu da idem i sam da resavam taj problem.Ljudi necu u detalje ovaj grad je slepo crevo Srbije losa je sitacija,nisam ovde ziveo godinama,ja sam zgrozen.Mislim da u ovoj temi je sve vec receno.Cekamo policiju.

  10. The Following User Says Thank You to ppppppo For This Useful Post:

    zolaman032 (28-04-2016)

  11. #37
    iSrbijaLegend zikicz's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4,881
    Thanks
    2,331
    Thanked 2,155 Times in 1,226 Posts

    Default Re: Ukraden Ajfon 6, sta prvo uraditi

    Biraj drustvo....ili fon u dzep.
    Last edited by zikicz; 27-04-2016 at 14:00.

  12. #38
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member skiper's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,606
    Thanks
    1,262
    Thanked 2,447 Times in 1,596 Posts

    Default Re: Ukraden Ajfon 6, sta prvo uraditi

    Ne mogu da verujem da su ti ukrali ljudi sa kojima si sedeo za stolom, strasno....i prave se blesavi.

  13. The Following User Says Thank You to skiper For This Useful Post:

    iLudak (28-04-2016)

  14. #39
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Sarajevo
    Posts
    256
    Thanks
    189
    Thanked 113 Times in 89 Posts

    Default Re: Ukraden Ajfon 6, sta prvo uraditi

    Pa ako vec sumnjas na te likove koji su te i pitali da li moze da se locira i slicno, trebao si da slozis pricu da ne moze. Da su ti u policiji rekli da nema nista od toga, tako da ih navedes da koriste normalno telefon. A ne da kazes da se moze locirati i ugasen. Skines im zastitu da mogu koristiti, a ostatak posla ce policija da odradi.

  15. #40
    iNovajlija
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Nis and Pirot
    Age
    35
    Posts
    11
    Thanks
    2
    Thanked 18 Times in 8 Posts

    Default Re: Ukraden Ajfon 6, sta prvo uraditi

    Skinuo sam zastitu,telefon moze da se koristi,da telefon su mi ukrali,pa nazovi "poznanici".Ja sam usao u taj kafic da bih sacekao druga,napolju je bilo hladno i padala kisha,a to kada sam pricao sa tim likom o telefonu,ja sam mislio da me on to pita dobronamerno,tek sam kasnije povezao adresu,i sve ostalo,dani su u pitanju...Ispao sam glup.ispao sam budala,usao sam u kafic,i stao sa njima za sto,zato sto ih poznajem,dugo nisam ziveo ovde,njih sam znao,ostalo sve neki novi klinci,i to je to.Jedna svetla tacka u svemu tome je da ce snimak sa kamera biti pregledan,ovo je info od pre 20 min...Nebih vishe da smaram ovde o tom telefonu,jer postoje strasnije stvari od kradje telefona,samo stanje u zemlji i ovo ludilo i nezadovoljstvo je dovelo do toga da ljudi bukvalno "otimaju" I sad da nije previshe,o tome nisam pisao,ukrali su mi pre neki dan bicikl,u sred bela dana

  16. The Following User Says Thank You to ppppppo For This Useful Post:

    vllada (29-05-2016)

  17. #41
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    233
    Thanks
    4
    Thanked 12 Times in 10 Posts

    Default Re: Ukraden Ajfon 6, sta prvo uraditi

    Imam ja jedno pitanje vezano za FMIphone, elem meni je aktivirana opcija i sada ako mi se ( ne daj Boze) desi da mi neko ukrade mob, gde ja mogu da pogledam FMI kad telefon nije kod mene... Pokusala sam na racunaru ali ne ide... Vidim da pisete kako moze da se zakljuca i otkljuca ta opcija kada je ukraden mob zato pitam.... Uopste me zanima da li je po vama ta opcija ok? Vidim da se pise da radi pronalazenja telefona u slucaju kradje bolje da nije aktivirana...

  18. #42
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    3,791
    Thanks
    830
    Thanked 1,525 Times in 1,081 Posts

    Default Re: Ukraden Ajfon 6, sta prvo uraditi

    Icloud.com , u,ogujes se potom ides na find mu iphone ... Na ip je obavezno loc servis da je ukljucen. A da ga zakljucas dovoljno je da je na internetu online telefon.

  19. #43
    iNovajlija
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Nis and Pirot
    Age
    35
    Posts
    11
    Thanks
    2
    Thanked 18 Times in 8 Posts

    Default Re: Ukraden Ajfon 6, sta prvo uraditi

    Tako sam ja locirao moj Iphone,samo je lopov bio zakacen za wifi.Pa ne znam bili su sada praznici,a policija bas i ne voli da radi i ovako,a kamo li kad su praznici.Sutra dolazi jedan inspektor kod mene da mu ja dam imena tih ljudi sto su bili za stolom,pa mislim stvarno je bezobrazluk to sto su uradili,i idem na tu opciju neka ih maltretira policija jer sam sada 100% siguran ko su,jer mi je jedan moj skolski drug rekao da mu je ta "ekipa" nudila Ajfon 6.Znaci to je to.Javicu vam rezultate,a sto se tiche lokalne policije prstom nisu mrdnuli,taj inspekor sto dolazi kod mene je bivsi djak moje majke,ona mu je predavala na fakultetu,i dosta mu pomogla,sad se on covek ponudio da pomogne nama.

  20. The Following User Says Thank You to ppppppo For This Useful Post:

    skiper (04-05-2016)

  21. #44
    iNovajlija
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Nis and Pirot
    Age
    35
    Posts
    11
    Thanks
    2
    Thanked 18 Times in 8 Posts

    Default Re: Ukraden Ajfon 6, sta prvo uraditi

    Prosto,osecam potrebu da vam javim kako se prica zavrsila.Od ove lokalne policije,a to pricam o mom gradu,tj Pirotu,znaci nema nista,potrebna je "debela" veza ili ko zna sta josh da se oni "pokrenu".Ja sam se pritajio mesec dana i polako prikupljao informacije,razmisljao,razmisljao,nisam hteo da neko bude maltretiran od strane policje.Svega sam se setio,druga stvar,tu gde je Ajfon lociran zivi onaj u koga sam ja sumnjao,druga stvar ova lokalna policija kada sam im ja rekao "Ulica Y tu je telefon" Oni meni kazu "ulica je shirok pojam pa mi ne mozemo celu ulicu da pretresemo zbog telefona"Ulica je toliko mala,pritom je "slepa ulica" nema ni desetak kuca,mozda 5-6 sa jedne strane i isto toliko sa druge strane.Nasao se jedan inspektor,ponovo navodim nas prijatelj koji je dosao kod mene i ja mu kazem ulicu ali mu kazem i broj,jer sam isao na lice mesta,pa sam znao i broj kuce tog lika u koga sam sumnjao,znam mu i ime i prezime...Inspektor je rakao "Reshicu ja to" To je bilo pre 2 dana,ja se jutros spremam da idem u Mts da potpisem ugovor i vec sam odabrao telefon a to bi bio Blackberry,jer ja pored Iphone-a uporedo godinama koristim i BB,Zvoni telefon,moja majka na telefonu i kaze"doneli su mi upravo tvoj Iphone.Mnogo sam srecan,jer te pare sto sam trebao da dam za ucesce da bih uzeo telefon,sad mogu da odradim i mali servis na mom automobilu.Hocu da se svima zahvalim na ucestvovanju a pogotovo ljudima pod nickom "Icko" i "Joca1995" zato sto su mi oni dodatno pomagali putem privatnih poruka,jer nisam sve smeo ni da pisem ovde,jer mozda je i lopov citao temu.Sada cemo moci da diskutujemo u nekim drugim temama,a ova moze LOCK!

  22. The Following 11 Users Say Thank You to ppppppo For This Useful Post:

    .12xx (27-05-2016),BLOODHUNTER (28-05-2016),Icko (27-05-2016),Joca1995 (28-05-2016),bobanbg9 (27-05-2016),kidedj (27-05-2016),kobbaz (28-05-2016),lowzyyy (27-05-2016),sone888 (19-09-2016),stipp (28-05-2016),zbidalj (31-05-2016)

  23. #45
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member vlada11070's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Belgrade
    Posts
    1,294
    Thanks
    1,791
    Thanked 1,015 Times in 621 Posts

    Default Re: Ukraden Ajfon 6, sta prvo uraditi

    Baš dobra vest!
    Svaka cast!

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •