iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 49 of 54 FirstFirst ... 394748495051 ... LastLast
Results 721 to 735 of 802

Thread: iPhone SE kupiti ili ne

  1. #721
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member mikenzi's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Belgrade, Serbia
    Age
    40
    Posts
    4,307
    Thanks
    803
    Thanked 3,954 Times in 2,132 Posts

    Default iPhone SE kupiti ili ne

    Pa neke najave su da se vraća taj oblik kućišta za i12 verziju ali je apsolutno neisplativo uvoditi novi proizvodni proces ako se to kućište ne koristi za sve modele.

  2. #722
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Aug 2011
    Age
    45
    Posts
    331
    Thanks
    25
    Thanked 55 Times in 40 Posts

    Default Re: iPhone SE kupiti ili ne

    Telefon izgleda totalno dated... Msm ne kupujemo telefone da se hvalimo kako imamo para, ali jos malo pa ce biti blam izvaditi onaj relic screen to phone ratio na sto


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  3. #723
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,791
    Thanks
    830
    Thanked 1,525 Times in 1,081 Posts

    Default Re: iPhone SE kupiti ili ne

    sta ja da kazem koji prosetam s vremena na vreme nokiu 8850? :-D Vrlo pozitivne komentare dobijam od ljudi... cak neki koje ne poznajem nude mi da ga otkupe :-D

    a ovo ni ne nosim zao mi je da ga izgrebem :-D 8910

    1.jpg

    2.jpg

    njega nosim

    3.jpg
    Last edited by Igor88bg; 01-05-2020 at 16:24.

  4. The Following 5 Users Say Thank You to Igor88bg For This Useful Post:

    Zivansi (01-05-2020),igorsimo (01-05-2020),jav74 (04-05-2020),matrix (02-05-2020),sone888 (01-05-2020)

  5. #724
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Aug 2011
    Age
    45
    Posts
    331
    Thanks
    25
    Thanked 55 Times in 40 Posts

    Default iPhone SE kupiti ili ne

    To je druga prica Misljanja su razlicita, 500e nije za bacanje u fazonu kao treba da budete zadovoljni, zaboga, pogledajte sta vam Apple nudi za 500e... A sta drugi nude za 500e.... kakve fenomenalne amoled ekrane koji su do same ivice, sa neverovatnim bojama, rezolucijom, cak ga vise nema ni teardrop notch vise... Da ne govorim o lightning cable kad su vise svi uredjaji na usb type c... Sve
    cu da punim jednim punjacem ali za moj posebni SE, nece moci... Meni licno su preslo granicu, konacno. Ko ih .ebe. Imam utisak da kad bi Apple ponudio laptop sa ekranom Macbooka early 2007 za 900e da bi to ljudi kupovali.. tj. siguran sam da bi.
    Tako da...da li kupiti? Moj odgovor je apsolutno NE!

    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    Last edited by iwcham1979; 01-05-2020 at 16:50.

  6. #725
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,791
    Thanks
    830
    Thanked 1,525 Times in 1,081 Posts

    Default Re: iPhone SE kupiti ili ne

    Ne bi ... treba imati slifa za posao i sta mozes u kom trenutku... Se je 400 ne 500e i ta cena ce biti za par meseci i kod nas... lightnin je nesto sto je misaona imenica bila za microusb port i dalje se pljuvao ... zasto? Jednostano ljudi uvek traze mane a taj lightning je vekovima ispred microusb kabla ... tip C mi nista ne predstavlja jer uredjaja sa tim portom skoro i da nemam (sada gledam nemam nista) sve je i dalje na microusb... BT sluske, Konzole itd itd itd Svakako za 400e dobijes flagship u kucistu starog i vec naviknutog telefona... mnogi ljudi ce se oberucke odluciti za taj stari dizajn :-) inace ovo je tema za stari SE :-P

  7. #726
    iSrbijaLegend MajX's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Age
    39
    Posts
    1,923
    Thanks
    523
    Thanked 1,412 Times in 631 Posts

    Default Re: iPhone SE kupiti ili ne

    Quote Originally Posted by Igor88bg View Post
    sta ja da kazem koji prosetam s vremena na vreme nokiu 8850? :-D Vrlo pozitivne komentare dobijam od ljudi... cak neki koje ne poznajem nude mi da ga otkupe :-D

    a ovo ni ne nosim zao mi je da ga izgrebem :-D 8910

    1.jpg

    2.jpg

    njega nosim

    3.jpg
    Volim ove telefone,8310,6310i,8890 imam,pravim kolekciju


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. The Following User Says Thank You to MajX For This Useful Post:

    Igor88bg (01-05-2020)

  9. #727
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Aug 2011
    Age
    45
    Posts
    331
    Thanks
    25
    Thanked 55 Times in 40 Posts

    Default iPhone SE kupiti ili ne

    Kod nas je iPhone 7 32 nov
    350e tako da ovaj daj boze 500e da bude
    U svakom slucaju, Yugo sa motorom Ferarija me ne zanima...

    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  10. #728
    Administrator Byakuya's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Munze
    Age
    36
    Posts
    15,108
    Thanks
    406
    Thanked 4,886 Times in 3,187 Posts

    Default Re: iPhone SE kupiti ili ne

    Quote Originally Posted by Igor88bg View Post
    Ne bi ... treba imati slifa za posao i sta mozes u kom trenutku... Se je 400 ne 500e i ta cena ce biti za par meseci i kod nas... lightnin je nesto sto je misaona imenica bila za microusb port i dalje se pljuvao ... zasto? Jednostano ljudi uvek traze mane a taj lightning je vekovima ispred microusb kabla ... tip C mi nista ne predstavlja jer uredjaja sa tim portom skoro i da nemam (sada gledam nemam nista) sve je i dalje na microusb... BT sluske, Konzole itd itd itd Svakako za 400e dobijes flagship u kucistu starog i vec naviknutog telefona... mnogi ljudi ce se oberucke odluciti za taj stari dizajn :-) inace ovo je tema za stari SE :-P

    Pa ako u 2020 nemas bas nista sto je USB C bice da si sada ti malo zaostajes i zivis u proslosti...to sto tebi ne predstavlja nista ne znaci da za industriju univerzalni port nije nista. Kod mene imam jedan kabl sa kojim mogu da punim svaki uredjaj a o data transeru da i ne pricam. Mislim da je to ipak nesto.

  11. #729
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,791
    Thanks
    830
    Thanked 1,525 Times in 1,081 Posts

    Default Re: iPhone SE kupiti ili ne

    Nemam ni jedan jedini uredjaj koji mi se puni na usbc niti mi treba :-) zasto nisu usvijili lightning port koji je vekovima ispred usb bio 2012 ;-) i sada je bolji ;-)

    verujem da ni ti nemas toliko koliko pricas ;-) Mnogi telefoni i danas izlaze sa microusb portovima... do pre 2 godine nisi mogao naci kabal ni za hleb... Ma bre i dan danas drugar koji ima S8 gde god da ode niko ziv nema kabal za njega... J E Z I V O

    ono sto je ucestalo i sto ces naci i na trafici "Android" usb iliti micro usb i iphone usb iliti lightning ;-) Prosetaj malo pa proveri :-D
    Last edited by Igor88bg; 01-05-2020 at 19:39.

  12. #730
    iSrbijaLegend lowzyyy's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Smederevo
    Age
    27
    Posts
    3,823
    Thanks
    2,991
    Thanked 1,667 Times in 1,058 Posts

    Default iPhone SE kupiti ili ne

    Ma kakav usb c, ja to u zivotu nisam video, a kamoli da zaostajes ako ga nemas. Niko zivi koga znam nema nista usb c
    Slazem se da treba da se prebacimo na njega, ali to ide preeesporo. Mikro usb je toliko zauzeo trziste da ga gotovo svaki uredjaj ima, iako je najvece zlo ikad izmisljeno
    Last edited by lowzyyy; 01-05-2020 at 19:48.
    iPhone 6s plus jailbroken 14.6 checkra1n, iPad Pro 10.5 jailbroken 12.1.1 unc0ver

  13. #731
    iSrbijaHero
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Belgrade
    Posts
    860
    Thanks
    1,721
    Thanked 252 Times in 167 Posts

    Default Re: iPhone SE kupiti ili ne

    iPhone SE je za EU ipak 479 tako da skoro 500e.
    USB C se meni vise svidja nego Micro USB ili Lightning, cak je sad vec standard u Mercedes A-Klasi i Golf 8.

  14. #732
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,791
    Thanks
    830
    Thanked 1,525 Times in 1,081 Posts

    Default Re: iPhone SE kupiti ili ne

    U vecini vozila je i dalje USB A Bar ovo sto sam ja vozio :-D Ali ako ce standard biti C onda ce za par godina usvojiti i ostali... Trenutno je C veoma slabo rasprostranjen...

  15. #733
    iModerator rikee's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Subotica
    Age
    48
    Posts
    4,605
    Thanks
    994
    Thanked 1,840 Times in 1,375 Posts

    Default Re: iPhone SE kupiti ili ne

    iPad pro novi ga ima na sebi, MacBook-ovi od 2016e. Ima vise mogucnosti nego lightning, ali Apple tera svoje po obicaju

  16. #734
    Administrator Byakuya's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Munze
    Age
    36
    Posts
    15,108
    Thanks
    406
    Thanked 4,886 Times in 3,187 Posts

    Default Re: iPhone SE kupiti ili ne

    Quote Originally Posted by Igor88bg View Post
    Nemam ni jedan jedini uredjaj koji mi se puni na usbc niti mi treba :-) zasto nisu usvijili lightning port koji je vekovima ispred usb bio 2012 ;-) i sada je bolji ;-)

    verujem da ni ti nemas toliko koliko pricas ;-) Mnogi telefoni i danas izlaze sa microusb portovima... do pre 2 godine nisi mogao naci kabal ni za hleb... Ma bre i dan danas drugar koji ima S8 gde god da ode niko ziv nema kabal za njega... J E Z I V O

    ono sto je ucestalo i sto ces naci i na trafici "Android" usb iliti micro usb i iphone usb iliti lightning ;-) Prosetaj malo pa proveri :-D
    Ovaj....ti kapiras da je taj lighning i dalje kabl za transfer podataka i punjenje? Sustina je da je proprietary tako da svako ko hoce da napravi svoju verziju tog kabla ili neki accessory mora Apple-u da placa za to. Dok sa USB C to nije situacija. Da se razumemo nemam nista protiv porta ali ako kupis novi iphone i macbook ti ne mozes da ih povezes, paradoks.

    Sto se tice mene nije da ga merimo ali kad vec pitas oba monitora, fotoaparat, gopro, racunar (poslovni dell i licni mbp), mis, tastatura, slusalice (jedne druge),eksterni ssd, svi telefoni pa cak i iqos hahaha su na USB C (nesto je thunderbold nesto je samo USB C). I zaista ne znam koji telefoni izlaze danas sa micro usb osim nekih lowrange androida.

    U kaficima i restoranima je situacija uglavnom da imaju ili one kutijice sa svim kablovima ili jednostavno nemaju nista. Nisam nesto trazio kablove po trafikama iz razloga sto su vecine jefnije kopije koje se ili brzo pokvare ili mogu da nastete uredjaju. Nekako mi nema smisla da se neko isprsi za takav telefon a opet steka za kabl. Setnju cu ostaviti tebi meni je skroz cool situacija.

    rikee upravo tako i to je zato sto citava industrija stoji iza toga i radi se konstantno na unapredjenju. Jedna od novijih vesti je mogucnost transfera 16k outputa preko tog porta.

    https://www.theverge.com/2020/4/30/2...k-16k-displays


    I jos jedan zanimljiv link:

    https://www.businessinsider.com/appl...tangled-2019-7

  17. #735
    iModerator dzenopoljac's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Apple Universe
    Posts
    7,850
    Thanks
    754
    Thanked 3,040 Times in 1,593 Posts

    Default Re: iPhone SE kupiti ili ne

    Kada kupiš novi iPhone (npr. 11 pro max) dobiješ usb c to lightning kabl tako da je to verovatno međufaza do prelaska iPhone-a skroz na c kao iPad Pro i noviji Mac računari.

Page 49 of 54 FirstFirst ... 394748495051 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •