iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 46 to 60 of 86

Thread: Samsung S7 Edge

  1. #46
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member skiper's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,606
    Thanks
    1,262
    Thanked 2,447 Times in 1,596 Posts

    Default Re: Samsung S7 Edge

    Za sada sam odustao, ne znam da li ce nesto promeniti ali cekam do izlaska iPhone 7 pa cu tada odluciti.

  2. #47
    iPhoneBigFan gasmias's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Belgrade
    Age
    40
    Posts
    362
    Thanks
    215
    Thanked 188 Times in 94 Posts

    Default Re: Samsung S7 Edge

    Ako vec razmisljas o tome bolje sad uzmi s7 pa ga korist do ip7, malo da promenis i uzelis se..ako cekas ip7 sigurno ga neces koristiti

  3. #48
    iEntuzijasta sredojesubotic's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    64
    Thanks
    43
    Thanked 33 Times in 24 Posts

    Default Samsung S7 Edge

    Juče sam ponovo uzeo 6S Plus umesto Note 5 (iPhone sam kupio u USA kada je se pojavio pre ni sam neznam koliko godina). Rekao bih da je Note 5 sa Marshmallow prvi Android telefon u cijem sam koriscenju uzivao. Uglavnom su pomenute bitne stvari, prednosti i mane jedne i druge platforme pa ću reci ono zbog čega sam se ponovo "vratio" a sto nisam primetio da je pomenuto.
    1. IOS graficki i dalje bolje izgleda cak i na inferiornom display-gledam paralelno nedelju dana oba telefona (meni je to jako bitno). Npr. na display od 5.7 inča Android stavi zaglavlje ogromne sirine pa prostor za informacije ostane cak i manji od onog na iPhone 5.5 inča. Neophodno je čini mi se mnogo truda na Androidu, da bi se priblizio IOS po optimalnosti u prezentiranju informacija iako je napredak izuzetan.
    2. Reminders iPhone mi je upotrebljiviji od google keep (ponovo uzivam iako je i ovaj drugi dobar i možda sa vise opcija). To je priznacete svakome od nas veoma bitno.
    Uopšte je, kao sto znate, sve u Apple eko sistemu "zaokruzeno" šta god to znacilo. Naravno mogli ste koristiti i mnogo drugih App. za podsetnik, Samsungovu npr. ali kao sto rekoh ovde je sve "upakovano".
    3. Skrenuo bih paznju na Private mode Samsunga, za mene izuzetnu mogućnost.
    Naravno da svako od Vas može reci pa sa Finger scaner je na iPhone sve private; ali verujte da je to mnogo lepa opcija.
    4. Ipak, najviše sam uzivao u gesture mogucnostima androida. Omogucavaju Vam da ne upotrebljavate dugmiće, kako mehanicki tako i kapacitivne sto je za mene jedini prirodan način upravljanja telefonom. Nemojte mi pominjati otkljucavanje iPhone jer sam se i "vratio" (sada sam sredio utiske) upravo zbog toga sto u ovakvom svetu ipak morate u nešto da verujete da biste nekome poverili mnoge svoje bitne podatke. Izgleda da je sa ovom filozofijom nametanja onoga sto možete sa telefonom, cak i kad korisnicima i ne odgovara, Apple ipak utvrdio poziciju br. 1 kompanije sa najviše uspeha u obezbedjivanju privatnosti pa i sigurnosti; finansijske i svake druge.
    Naravno jako mi fali sto ne mogu da izbegnem pritiskanje home dugmeta bez otkljucavanja telefona. To vam upotrebno omogucava (verujte mi) da i velikim tel. rukujete jednom rukom.
    Nešto dobijete na nečemu izgubite važno je zabaviti se a ja se upravo zabavljam kuckajuci ovo ponovo na 6S Plus.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by sredojesubotic; 16-03-2016 at 19:22.

  4. #49
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Leskovac
    Age
    43
    Posts
    1,026
    Thanks
    2,210
    Thanked 785 Times in 508 Posts

    Default Re: Samsung S7 Edge

    I ja sm pre za tu varijantu, uz android telefon ces se jos vise uzeleti ios-a, a bogatiji si za iskustvo koriscenja druge platforme.


    Sent from my iPhone 6

  5. #50
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member skiper's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,606
    Thanks
    1,262
    Thanked 2,447 Times in 1,596 Posts

    Default Re: Samsung S7 Edge

    Imam zelju, ali ne bih sada kada sam ih konacno spojio (macbook air i iphone) da ih razdvajam, ne mogu im to uraditi jer su dobri prema meni pa i ja gledam da budem isti prema njima.

  6. The Following User Says Thank You to skiper For This Useful Post:

    markotak (16-03-2016)

  7. #51
    Administrator .stefan's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Kragujevac/Beograd
    Age
    36
    Posts
    11,740
    Thanks
    2,010
    Thanked 3,272 Times in 2,237 Posts

    Default Re: Samsung S7 Edge

    Das 600+ evra za telefon... Nema sanse da se zeznes... Da sumiramo utiske
    Ako si tech fan treba sve probati... Naravno ako si u mogucnosti...

  8. The Following 2 Users Say Thank You to .stefan For This Useful Post:

    DarkSide (18-03-2016),Paranormal (16-03-2016)

  9. #52
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member skiper's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,606
    Thanks
    1,262
    Thanked 2,447 Times in 1,596 Posts

    Default Re: Samsung S7 Edge

    Kazem, mozda kada bih koristio malo duze i ne bi bilo lose, mozda bi mi se svidelo ali na jedan dan nije ostavio neki utisak na mene.

  10. #53
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member Silence's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Kragujevac
    Age
    40
    Posts
    718
    Thanks
    104
    Thanked 195 Times in 131 Posts

    Default Re: Samsung S7 Edge

    Ja kao apple fan, ne mogu da zaboravim leto kada sam imao sony z2, vodootporan.. Imam 2 deteta i mnogo mi je znacio tada. Sada iskreno razmisljam o s7 samo iz tog razloga. Ostalo je relativno.. Po meni isto..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Silence must be heard!

  11. #54
    iEntuzijasta zolaman032's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    64
    Thanks
    90
    Thanked 79 Times in 46 Posts

    Default Samsung S7 Edge

    [QUOTE=skiper;618825]Imam zelju, ali ne bih sada kada sam ih konacno spojio (macbook air i iphone) da ih razdvajam, ne mogu im to uraditi jer su dobri prema meni pa i ja gledam da budem isti prema njima. [/

    Ovo je zabrinjavajuce vec to su samo uredjaji, mozes da ih menjas kad hoces, da bi znao da li ti neki odg moras da ga probas.. Niko od nas ne moze odluciti umesto tebe da li bi trebao ili ne da menjas, to moras ti, a najbolje ces odluciti ako probas


    Sent from my iPhone6 using Tapatalk

  12. The Following User Says Thank You to zolaman032 For This Useful Post:

    lowzyyy (17-03-2016)

  13. #55
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member skiper's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,606
    Thanks
    1,262
    Thanked 2,447 Times in 1,596 Posts

    Default Re: Samsung S7 Edge

    Znam to, niko ne moze umesto mene da odluci ali kao sto sam napisao probao sam ga pola dana i ne pronalazim se za sada na Androidu.

  14. #56
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Sarajevo
    Posts
    256
    Thanks
    189
    Thanked 113 Times in 89 Posts

    Default Re: Samsung S7 Edge

    Navika je cudna stvar. Pisao sam vec da sam nakon nekih 5 godina koristenja iPhonea igrom slucaja presao na Z2, ono da se proba i to par mjeseci dok izadje novi iPhone da ne bacam pare na stari model je li. Malo je reci da sam proplakao do izlaska 6s-a. Jedva docekao, poslao tetku u USA da trazi u svim Apple radnjama i da ga salje sto prije. Sto se mene tice cao zdravo android zauvijek.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #57
    iEntuzijasta zolaman032's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    64
    Thanks
    90
    Thanked 79 Times in 46 Posts

    Default Samsung S7 Edge

    Onda je ocigledno, nema svrhe vise diskutovati, ti volis apple i ios i to je jedino sto je sigurno, cak mislim da i ako bi nasao tel koji je bolji u odredjenim segmentima ne bi bi ti odg iz prostog razLoga sto nije apple, al nisi jedini. Ja sam koristio mnogo androida pre iphone-a, iOS mi je zanimljiv samo sa JB, u suprotnom ne znam da li bih koristio isti...


    Sent from my iPhone6 using Tapatalk

  16. #58
    iPhoneBigFan djetk0's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Age
    33
    Posts
    316
    Thanks
    153
    Thanked 182 Times in 84 Posts

    Default Re: Samsung S7 Edge

    Ja sam imao istu dilemu...

    Kupih s7 edge, prodah moj i6... istu noc sam zazalio
    Telefon kao telefon je ok, ali software.... u 5.dana mi se restartovao bar 5-6 puta, ponio sam ga u servis...

    Baterija je vrhunska (preko 6.sati sot-a)
    Kamera ubija (doduse jednu noc sam vozio i htio da slikam auto ispred sebe tj tablice i slika je ocajno ispala tj iphone bi to bolje odradio)
    Panorama mode mi je u radnji 15 od 15 pokusaja restartovao telefon, dok na drugim lokacijama radi ok, cudno?

    E sad, ja kuckam sa dvije ruke tj kaziprstom lijeve i palcem desne ruke... a na edge je to bukvalno neizvodljivo (bolje da sam uzeo s7) i tako... sad ovo kucam sa zamjenskog s4

  17. #59
    iModerator Babakaj's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Beograd
    Age
    34
    Posts
    4,973
    Thanks
    868
    Thanked 1,731 Times in 1,129 Posts

    Default Re: Samsung S7 Edge

    Da li si zazalio zbog toga sto se resetovao ili zbog ukupnog dojma?

  18. #60
    iSrbijaHero
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,136
    Thanks
    614
    Thanked 616 Times in 372 Posts

    Default Re: Samsung S7 Edge

    ajde da priupitam ovde posto se pominju i ostali proizvodjaci. zna li se zbog cega su mnogi odlucili da naprave jako nelogican potez i konektor za slusalice prebace dole?!
    barem ja ne vidim nikakvu prednost nego imam problem sto moram da nosim fon naopako u dzepu a ako ga stavim normalno onda se dzek s*jebava jer fon celom tezinom naleze na njega, a tek ako sednem tako mogu da se oprostim od sluski...

Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •