iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 86

Thread: Samsung S7 Edge

  1. #16
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member komsa's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Cyber universe
    Posts
    3,370
    Thanks
    3,023
    Thanked 1,909 Times in 1,291 Posts

    Default Re: Samsung S7 Edge

    Ja sam prelomio i "skrenuo" na android......nije S7 ali nije ni iPhone..............forced touch mi nije dovoljan razlog da me "navuče" ponovo na iPhone......sve mi dosadilo,izgled,iste funkcije i UI skoro kao i 2007,čekanje jailbreak-a,tiho primoravanje na update-e itd.......sa druge strane kastomizacija bez granica na android-u ,novi modeli telefona i osetno poboljšanje u software-u u odnosu na prošlu godinu npr.Verovatno ću za nekoliko meseci pričati drugačije ali ako ponovo(Apple) "stanji" uredjaj i ostave sve manje više isto a cenu digne u nebesa ne verujem da ću biti zainteresovan duže vreme............to su samo moja razmišljanja i nemojte se naći ili osećati prozvanim................


    iPhone 13 mini Starlight

  2. The Following 3 Users Say Thank You to komsa For This Useful Post:

    BAZA (14-03-2016),Baraba (18-03-2016),alekco (15-03-2016)

  3. #17
    Administrator Byakuya's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Munze
    Age
    36
    Posts
    15,108
    Thanks
    406
    Thanked 4,886 Times in 3,187 Posts

    Default Re: Samsung S7 Edge

    Quote Originally Posted by skiper View Post
    Iz istog razloga necu ni ja, znam da cu brzo pozeleti da se vratim a nemam novac za bacanje, mirujem tu gde sam vec 7 godina i jako sam zadovoljan.


    Gde ti je avanturisticki duh...sada sam na 6s ali sam probao i one m8 i s4....valja malo preci...nekada otkrijes nesto sto nisi ni znao da je moguce...ovogodisnji telefoni su ozbiljan napredak i mislim da ako su resili problem stucanja skina...su pun pogodak...da cena pada malo brze...but who gives a fuck...kupi telefon da ga koristis a ne da razmisljas vec o tome kako ga prodajes...

  4. #18
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member skiper's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,606
    Thanks
    1,262
    Thanked 2,447 Times in 1,596 Posts

    Default Re: Samsung S7 Edge

    Jako me privlaci S7, telefon je prelep e sad ne znam za to bagovanje sto pisu ali drug koji samo Samsung koristi kaze da je situacija kao i kod iPhone-a kad ga jalibreak-ujes i skines svakakve gluposti i onda baguje.
    Sa osnovnim stvarima ne koce ni jedan ni drugi. Debelo razmisljam iz razloga sto sam navikao na Apple, 7 godina iPhone, 5 godina iPad i sada dosao Mac Air, gde ces lepse.
    Sto se tice padanja cene drug me ubedjuje da im bas i ne pada cena, ne pratim ali kako mi kaze manje nego iPhon-u, on je imao S6 Edge godinu dana i prodao sada da kupi S7 i izgubio 100-inak eura.

  5. #19
    Administrator Byakuya's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Munze
    Age
    36
    Posts
    15,108
    Thanks
    406
    Thanked 4,886 Times in 3,187 Posts

    Default Re: Samsung S7 Edge

    Fora je u tome sto si ti u apple ekosistemu i u tom smislu je nezahvalno prelaziti...povezan sa imessage,ft,sms ,pozovi...na jednom krenes da radis na drugom nastavis...

  6. The Following 3 Users Say Thank You to Byakuya For This Useful Post:

    markotak (14-03-2016),skiper (13-03-2016),swimmer (14-03-2016)

  7. #20
    iSrbijaHero Azimuth's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,161
    Thanks
    536
    Thanked 723 Times in 403 Posts

    Default Samsung S7 Edge

    Ja cu ti samo reci da ako bas imas zelju da probas android, onda neka to bude Note serija, htc M ili nexus. Sve ostalo zaobidji jer neces dobiti korisnicko iskustvo na kakvo si se navikao sa iP. Ta tri telefona tj serije i brenda su ono sto valja, ostalo ne. Od kad postoji android, od tada sam ga koristio pa sve do pre godinu i koji mesec, zato ti ovo i kazem.
    I da, ako se vec razmisljas o prelasku, onda neka to bude aktuelni top model, srednja i niza klasa ne vrede prelaska i cisto su bacanje para.
    Sto se sistema tice, postoje slicnosti i razlike. Ono najvaznije je otvorenost Androida, ali to znaci i dodatno igranje kako bi sve savrseno radilo. Sa druge strane iP je vise u fazonu upali i koristi, sto nema to ti i ne treba. Na Androidu opet imas tih nekoliko zackoljica, neko rece da mu se dupliraju ikonice, imas opciju pa iskljuci i nece. Imas vidzete u pravom smislu te reci. Jbg, sve treba probati, ali gore pomenuta tri modela tj brenda, po mom misljenju, su jedino vredno prelaska.
    I sad onako realno, kako si uzeo pre par dana MB, mislim da bi ti bilo pametnije da sacekas izbacivanje iP7. E tada lomi sta ces uzeti, tada jer ce u isto vreme predstaviti i Note 6, a i ovi htc i Nexus ce vec biti na trzistu.
    Note 8 DS

  8. #21
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member skiper's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,606
    Thanks
    1,262
    Thanked 2,447 Times in 1,596 Posts

    Default Re: Samsung S7 Edge

    Mi smo u kuci jedna velika Apple porodica sve sam uvukao, roditelji, sestra, supruga i kumovi, svi nose iPhone i sada ja da predjem na Samsung ne ide.

  9. The Following 2 Users Say Thank You to skiper For This Useful Post:

    mallena (13-03-2016),sergius (18-03-2016)

  10. #22
    Administrator Byakuya's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Munze
    Age
    36
    Posts
    15,108
    Thanks
    406
    Thanked 4,886 Times in 3,187 Posts

    Default Re: Samsung S7 Edge

    Eto vidis...u dva posta sam ti naveo sve najjace za prelazak...i sve zasto treba da ostanes...moras sam to da preseces...

  11. The Following User Says Thank You to Byakuya For This Useful Post:

    skiper (13-03-2016)

  12. #23
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member skiper's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,606
    Thanks
    1,262
    Thanked 2,447 Times in 1,596 Posts

    Default Samsung S7 Edge

    Naravno, bas sam zagrejan jer mi se svidja telefon ali cu dobro razmotriti sve cak i uzeti od prijatelja na par dana da vidim kako mi lezi.

  13. #24
    Administrator .stefan's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Kragujevac/Beograd
    Age
    36
    Posts
    11,740
    Thanks
    2,010
    Thanked 3,272 Times in 2,237 Posts

    Default Re: Samsung S7 Edge

    Ako imas ipad iphone ti nece nedostajati uopste u toj konfiguraciji... Onda slobodno uzmi probaj samsung...
    OOB android nudi vise toga... I to je cinjenica koju niko ne može da opovrgne...
    Po meni su 2 ios uredjaja u kuci cisto bacanje para..

  14. #25
    Administrator Byakuya's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Munze
    Age
    36
    Posts
    15,108
    Thanks
    406
    Thanked 4,886 Times in 3,187 Posts

    Default Re: Samsung S7 Edge

    Kod mene imaju tri...svako od clanova po jedan...da je manje bilo bi napeto

  15. #26
    Administrator .stefan's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Kragujevac/Beograd
    Age
    36
    Posts
    11,740
    Thanks
    2,010
    Thanked 3,272 Times in 2,237 Posts

    Default Re: Samsung S7 Edge

    Nisam se lepo izrazio... Mislio sam 2 po osobi

  16. #27
    Administrator Byakuya's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Munze
    Age
    36
    Posts
    15,108
    Thanks
    406
    Thanked 4,886 Times in 3,187 Posts

    Default Re: Samsung S7 Edge

    Slazem se...u doba velikih telefona(ekrana) totalni je overkill uzimati i tablet...

  17. #28
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member skiper's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,606
    Thanks
    1,262
    Thanked 2,447 Times in 1,596 Posts

    Default Re: Samsung S7 Edge

    iPad sam kupio davno misleci da ce mi koristiti, ali ne sluzi mi nicemu pa ga je supruga uzela za gledanje serija.

  18. #29
    iEntuzijasta Shweeps's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    65
    Thanks
    124
    Thanked 114 Times in 42 Posts

    Default Re: Samsung S7 Edge

    Mana kod Samsunga je sto relativno brzo gubi cenu, dok ne dodje do odredjene cifre i tu se onda drzi duze vreme.

    Sve ostalo ide u korist android sistema. Uvek sam imao pre ovog 6s telefone poslednje generacije ( Note, Note 2, Note 3, Note 4 i onda presao na 6s ) i za ovih pet meseci koriscenja nije me odusevio ni u cemu, prost telefona, i te kako zna da zabaguje, aplikacije nisu lepo optimizovane ove od popularnijih..ne znam ni sam, samo znam da uskoro prelazim na s7 edge i iphone ni u snu vise. Doduse radi on fino, baterija solidno drzi, tu me je odusevio, ali boje, kamera, cackanje na androidu i modifikacije ne mogu da pridju ios-u

    A na iphone sam presao bas zbog te zelje da probam telefon i to je to..plus sam pratio forum dugo, i gledao vasa odusevljenja kako to radi sve perfektno ali generalno nije to to

  19. #30
    iPhoneBigFan gasmias's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Belgrade
    Age
    40
    Posts
    362
    Thanks
    215
    Thanked 188 Times in 94 Posts

    Default Samsung S7 Edge

    ^ da zabaguje, aplikacije nisu optimizovane??

    Pa ja bas zbog toga koristim iP

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •