iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19

Thread: Iphone dual sim bluetooth adapter - ISKUSTVA

  1. #16
    iDrugČlan
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Novi Sad, RS
    Posts
    34
    Thanks
    7
    Thanked 8 Times in 5 Posts

    Default Re: Iphone dual sim bluetooth adapter - ISKUSTVA

    Ovu raspravu ne mogu da dobijem jer će svi admini biti na tvojoj strani. Molim te nemoj da me savetuješ kako treba u životu jer sam možda DUPLO stariji od tebe.
    Nikoga nisam uvredio i sve naravno poštujem jedino imam problem izgleda sa tobom. Čak ni tebe nisam uvredio nego si se ti našao uvredjen jer zaboga kako to da njegovo visočanstvo moderatora neko SME da opomene. To šta ja nosim iz kuće je privatna stvar i to nemoj da mešaš jer to može tek da se doživi kao vredjanje. Gde su tu pravila foruma Admini?
    Tvoja loša namera se ogleda i u rečenici gde omalovažavaš mojih 30-tak postova iako sam tek na početku pa bih te uputio da pročitaš i pravila foruma u ophodjenju sa "mladjim" kolegama. U jednom postu sam upravo tebi ponudio da pomognem u konkretnoj stvari. Baš zahvalno od tebe.
    Sve u svemu ja ni jednog drugog korisnika nisam uvredio pa ni tebe ali eto ti to tako doživljavaš. Niti sam ja pametnjaković niti znam bolje od svih. Sad me slobodno banuj. Došao sam ovde da razgovaram iz zabave o nekim interesovanjima i imam i realni život i druge forume tako da mi tvoja ocena ne znači ništa.
    Nemam nameru da kometarišem više i da se borim sa vetrenjačama i što se mene tiče ova diskusija je završena. I previše sam izgubio dragocenog vremena.

  2. #17
    iSrbijaLegend zikicz's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4,887
    Thanks
    2,337
    Thanked 2,160 Times in 1,230 Posts

    Default Re: Iphone dual sim bluetooth adapter - ISKUSTVA

    Prijatelju,ti si sam sebi vetrenjaca protiv koje treba da se boris.
    Dodjes po savet,ne dobijes odgovor kakav mislis da si zasluzio i onda su oni koji su se potrudili da pomognu, krivi.

  3. #18
    iSrbijaLegend lowzyyy's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Smederevo
    Age
    27
    Posts
    3,823
    Thanks
    2,991
    Thanked 1,667 Times in 1,058 Posts

    Default Re: Iphone dual sim bluetooth adapter - ISKUSTVA

    Najbolje ti je kupi drugu krsinu od telefona i imaces dve kartice. Cim nesto ljudi ne koriste i ne mozes ni sam da ga pronadjes verovatno se i ne isplati


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    iPhone 6s plus jailbroken 14.6 checkra1n, iPad Pro 10.5 jailbroken 12.1.1 unc0ver

  4. #19
    iPhoneBigFan AlexPa's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Pančevo
    Age
    49
    Posts
    390
    Thanks
    48
    Thanked 103 Times in 95 Posts

    Default Re: Iphone dual sim bluetooth adapter - ISKUSTVA

    Nije loše rešenje

    http://elari.net/catalogue/cardphone...ne-and-iphone/




    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •