iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 3 of 3

Thread: Reinstalacija El Capitan - The OS X installation couldn't be completed

  1. #1
    iNovajlija
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    CG
    Posts
    27
    Thanks
    16
    Thanked 4 Times in 4 Posts

    Default Reinstalacija El Capitan - The OS X installation couldn't be completed

    Uhvatio sam malo vremena da se (prvi put) poigram sa fresh instalacijom OS X posle problema sa korisničkim nalogom na kojem sam zaglavio, i evo novi problem...
    Jedina opcija za reinstall mi je da iz recovery skinem ElCapitan. Skidao je nekih 3 sata. restartovao se i onda mi izbacio error log sa gomilom grešaka i porukom "The OS X installation couldn't be completed". Sada ne može više ni da podigne sistem, pri svakom restartu dobijam isti log i poruku.
    Šta da radim, jer nemam OS X na CDu niti USB memoriji?

    edit: Dok čekam pomoć... U Disk utility sada imam OS X Base sistem image, što kapiram da je postojeći sistem i OS X Install ESD, što je verovatno skinuti imidž koji pokušavam da instaliram.
    Ima li neko ideju?
    Last edited by Marcco; 27-02-2016 at 16:32.

  2. #2
    iNovajlija
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    CG
    Posts
    27
    Thanks
    16
    Thanked 4 Times in 4 Posts

    Default Re: Mac OS za pocetnike

    Opet ja. Iz recoveryja sam preko "Get help online" uspeo da otvorim Safari ali mi jednostavno ne dozvoljava da otvorim Mac app store niti da skinem ElCapitan... Mada nisam siguran ni šta bih sa tim radio, pošto mi je korisnički nalog neupotrebljiv.


    PS: Ako ima nekoga iz Novog Sada i okoline a da ima bootabilni disk ili USB na pozajmicu bio bih zahvalan. Jer jedino što mi trenutno pada na pamet je servis u ponedeljak
    Last edited by Marcco; 27-02-2016 at 19:43.

  3. #3
    iNovajlija
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    CG
    Posts
    27
    Thanks
    16
    Thanked 4 Times in 4 Posts

    Default Re: Mac OS za pocetnike

    Ja sam rešio svoj problem... Bilo je potrebno izbrisati Macintosh particiju i reinstalacija je prošla bez problema.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •