iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 66 of 66

Thread: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

  1. #61
    iSrbijaLegend LDV20's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Belgrade
    Age
    35
    Posts
    2,109
    Thanks
    745
    Thanked 1,245 Times in 675 Posts

    Default UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    Vtech ima sra**e domet a i dolazi sa sra**e baterijama. Vise koristim svoje stare bezzicne nego njega.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #62
    Administrator .stefan's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Kragujevac/Beograd
    Age
    36
    Posts
    11,740
    Thanks
    2,010
    Thanked 3,272 Times in 2,237 Posts

    Default Re: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    ok znaci s*anje je generalno svaki?

  3. #63
    iSrbijaLegend milan64586's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    2,978
    Thanks
    1,090
    Thanked 1,800 Times in 975 Posts

    Default Re: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    Ja od kada sam uveo njihovu liniju, u 80% slucajeva koristim UNIFON, jer mi je to toliko dobra fora, da nemam reci. To da imas i fiksni i mobilni u mobilnom i svuda sa sobom mi je nesto o cemu sam mastao godinama. Ovako, retko, kada sam koristio taj Vtech, nisam imao neke probleme. Malopre sam bas isao da proverim domet i to sto si me pitao, posto iskreno nisam ni izlazio iz kuce sa njim. U sustini mislim da je signal jedno 10-15% slabiji od gigaseta sto se dometa tice. Znaci par puta mi je tokom razgovora malo zastekao, na delic sekunde, ali se brzo stabilizovao. I to je bilo kada sam se dosta udaljio od baze. Dakle sa druge strane kuce, kroz nekoliko zidova i jedno 30-ak metara od baze. Manje vise to je kao i sa gigasetom, odnosno nesto malo slabije od njega.

    Iskreno, mislim da ako ti jedno 20-ak metara oko baze po vertikali i horizontali radi, to je ok. Ako tu pravi probleme, onda nesto nije u redu sa njim i trebao bi da ga reklamiras. Naravno, jasno ti je da cim ga SBB daje besplatno korisnicima, to nije neki zavidni kvalitet. Isto kao i sa "cisco" ruterima i ostalom opremom koju daju na koriscenje. Dakle, nemoj bas da imas neka prevelika ocekivanja od njega.
    =============================================
    Sto se tice ovog mog "problema", razmisljao sam o tome, a razmisljao sam i da uzmem jos jednu bazu, pa da na jednoj punim telefon, tu gde je sada, a druga da bude samo za slanje signala. Nego nesto mi je to sve improvizacija, budzenje, a to nesto ne volim. Voleo bih da imam neko normalno, obicno resenje. Videcu, razmislicu jos. Ako mi nista ne padne na pamet, mozda i uradim nesto od ove dve varijante.
    Last edited by milan64586; 17-05-2016 at 17:03.

  4. #64
    Administrator .stefan's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Kragujevac/Beograd
    Age
    36
    Posts
    11,740
    Thanks
    2,010
    Thanked 3,272 Times in 2,237 Posts

    Default Re: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    Pazi nemam nikakva ocekivanja od tog telefona ali nemoguce da 5,6m od baze u letnjoj kujni prekida svaka druga rec koja se kaze preko njega...to mi je malo neverovatno...

  5. #65
    iSrbijaLegend milan64586's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    2,978
    Thanks
    1,090
    Thanked 1,800 Times in 975 Posts

    Default Re: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    Ako je tako, onda nesto nije u redu sa telefonom. Najbolje da ga reklamiras.

  6. The Following User Says Thank You to milan64586 For This Useful Post:

    .stefan (17-05-2016)

  7. #66
    iEntuzijasta
    Join Date
    Dec 2019
    Age
    46
    Posts
    62
    Thanks
    26
    Thanked 39 Times in 18 Posts

    Default Odg: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    Jel ima neko ko koristi unifon app na iphone 11? Uopste mi ne radi kao na iphone X cak na SBB portalu ga prepoznaje kao android telefon? Jel to do iphone 11 ili do SBB ne razumem?

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •