iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 46 to 60 of 66

Thread: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

  1. #46
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member skiper's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,606
    Thanks
    1,262
    Thanked 2,447 Times in 1,596 Posts

    Default Re: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    Verovatno je bag, kad otkljucam telefon stigne nitifikacija o propustenom pozivu.

  2. #47
    iSrbijaLegend zikicz's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4,890
    Thanks
    2,338
    Thanked 2,179 Times in 1,238 Posts

    Default Re: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    Vidim da možeš da zoveš i svoj fiksni sa mobilnog. Kako se to tarifira? Teoretski to je kao da zoveš nekog u mrezi,sto je besplatno.

  3. #48
    iSrbijaLegend milan64586's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    2,978
    Thanks
    1,090
    Thanked 1,800 Times in 975 Posts

    Default Re: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    Resen promtno ovaj bag sa nemogucnoscu javljanja. Prijatno su me iznenadili brzinom reagovanja.




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #49
    iSrbijaHero
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    607
    Thanks
    445
    Thanked 58 Times in 47 Posts

    Default Re: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    Dobri su. Dobre ideje. Nek zadrze kvalitet samo.

  5. #50
    iSrbijaHero jelenac's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Age
    47
    Posts
    671
    Thanks
    114
    Thanked 27 Times in 23 Posts

    Default Re: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    Uopšte nisam zadovoljna sa ovom aplikacijom i do daljnjeg će mi biti obrisana. Naime, kada je ostavim ugašenu (tj. u aplikaciji ugasim aktivnost) meni i dalje zvoni na mobilnom kada neko zove na fiksni, a kada vec zvoni pokusas da se javis, ali ne funkcioniše. Totalni bag. Kontaktirala sam ih i kazu da će to ispraviti u sledećem updejtu koji ocekuju krajem februara. A inače mi je uticala i na stanje baterije, znalo je da mi usage i standbay pokazuju isto vreme, a baterija samo curi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Iphone 5s silver--16gb-simfree--IOS 7.1

  6. #51
    Mutiran,zato sto ga ne dotice kidedj's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Novi Sad
    Age
    41
    Posts
    251
    Thanks
    288
    Thanked 148 Times in 93 Posts

    Default Re: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    Primetio sam i ja da radi svasta nesto u pozadini i da vuce bateriju. U svakom slucaju, obrisana do neke nove ispravljene verzije.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    [URL]https://www.instagram.com/dejan.kide[/URL] :baby:

  7. #52
    iSrbijaLegend milan64586's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    2,978
    Thanks
    1,090
    Thanked 1,800 Times in 975 Posts

    Default UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    Meni aplikacija radi odlicno. Na bateriju odavno ne obracam paznju. Traje dovoljno i nisam primetio da mi se brze prazni. Nisam ni pokusavao da iskljucim aplikaciju, jer je odlicna i koristim je svakodnevno. Ako bas ne moze tako, ili je prosto obrisite, ili preko moj sbb obrisite uredjaj. Usage=standby je problem koji se svakom ko koristi iPhone nekada desio. Resava se jednostavno tako sto napunite telefon do kraja i uradite hard reboot.

    Inace SBB munjevito reaguje, sto mozete videti iz mojih prethodnih postova. Samo im pisite preko twitter-a i prijavite gresku. Ipak je ovo aplikacija koja je od skoro pocela da radi i normalno je da treba par update-a da se ispegla iako kazem, meni radi vec sada odlicno.

    Nego da pitam i ja nesto, one koji koriste aplikaciju. Juce dok sam pricao preko ove aplikacije na mobilnom, imao sam poziv na mobilni. Poziv mi se prekinuo, sto je donekle normalno, jer ovo ide preko data kanala, a kada se uspostavi poziv, prekida se data (bar mislim). I sad kaze mi osoba sa kojom sam razgovarao da se ukljucila muzika, kao poziv na cekanju. Sad ne znam kako bih mogao da se evetualno vratim na taj zapocet poziv. Zna li to mozda neko?


    =================
    Da odgovorim samom sebi.

    Last edited by milan64586; 29-01-2016 at 18:44.

  8. #53
    iSrbijaLegend milan64586's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    2,978
    Thanks
    1,090
    Thanked 1,800 Times in 975 Posts

    Default Re: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #54
    iSrbijaLegend LDV20's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Belgrade
    Age
    36
    Posts
    2,115
    Thanks
    750
    Thanked 1,259 Times in 682 Posts

    Default UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    Jel moze unifon da radi i kada sam u inostranstvu? Da li je neko probao?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #55
    iSrbijaLegend milan64586's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    2,978
    Thanks
    1,090
    Thanked 1,800 Times in 975 Posts

    Default Re: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    Moze naravno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. The Following User Says Thank You to milan64586 For This Useful Post:

    LDV20 (17-05-2016)

  12. #56
    iSrbijaLegend LDV20's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Belgrade
    Age
    36
    Posts
    2,115
    Thanks
    750
    Thanked 1,259 Times in 682 Posts

    Default Re: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    To je odlicno. Mislio sam da mozda imaju neko ogranicenje prema ip adresi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #57
    iSrbijaLegend milan64586's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    2,978
    Thanks
    1,090
    Thanked 1,800 Times in 975 Posts

    Default Re: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    Ne, ne. Reklamiraju uslugu kao koristite vas fiksni i u inostranstvu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #58
    Administrator .stefan's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Kragujevac/Beograd
    Age
    36
    Posts
    11,740
    Thanks
    2,010
    Thanked 3,272 Times in 2,237 Posts

    Default Re: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    Ajde da pitam nesto u vezi sbb-ovog fiksnog telefona ko ima, da ne otvaram posebnu temu...
    Devojka je uzela njihov fiksni i dobili su neki aparat, ne znam tacno marku, cini mi se da je neki vtech ili tako nesto...
    U kuci kada izadje ispred u dvoriste sagovornik ih ne cuje nista...prekida... izgleda da mu je domet užasan... Kakva su vasa iskustva sa tim?
    Kada si blize bazi radi ok...

    Stari Panasonic koji smo isto zakacili tu preko splitera radi opusteno po celom dvorištu vrhunski i do 10,15m...ovaj mnogo slabo...

    Primetio sam da na njihovom ruteru ima 2 ulaza za telefon, al da radi samo jedan tj da kad ubacis u drugi nema signala pa je morao da radi spliter iz ove jedne linije... da li je to druga linija za eventualno drugi broj telefona?

  15. #59
    iSrbijaLegend milan64586's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    2,978
    Thanks
    1,090
    Thanked 1,800 Times in 975 Posts

    Default Re: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    Da, Vtech je proizvodjac. Na kutiji inace pise da je to najveci svetski proizvodjac bezicnih telefona. Ja nesto ne verujem bas, ali nije ni bitno. Ja sam isto taj dobio od njih. U odnosu na gigasete koje sam uvek do sada koristio, nisam primetio neku razliku u dometu ili neko prekidanje. Ti mozes da povezes taj stari panasonic, pa da probas kako radi, ili ga koristis i dalje. Ja sam imao problem da su me ljudi (sagovornici) tiho culi, odnosno tise nego na Telekomovoj liniji. Menjali su mi (na jedvite jade) modem i to je donekle popravilo stvari, a onda od pre nekih mesec dana se nesto desilo, tako da je sada kvalitet odlican, kao i sa stare, Telekomove linije.

    Dva ulaza na modemu su za dve razlicite linije. Dakle, ako imas samo jednu liniju, onda ti je pusten samo port 1 i njega koristis. Ovaj drugi je "mrtav", osim ako ne platis da ti puste jos jednu liniju/broj.

    Nego ajde da pitam i ja nesto na tu temu. Posto sam zadovoljan njihovim fiksnim, hteo sam da i drugu liniju u kuci prevedem kod njih. Medjutim posto mi je kuca na dva sprata, ta druga linija je u prizemlju, a modem, odakle ide signal za prvu liniju, je na prvom spratu. Fizicki, razdaljina je poprilicna i ne pada mi na pamet da vucem kabl kroz celu kucu. Oni nece da mi daju dodatni modem kako bih mogao da na drugom spratu koristim tu drugu liniju, nego me teraju da vucem kabl od modema do te linije (baze telefona), sto ja necu. Palo mi je na pamet da se prijavim kao novi korisnik, medjutim u tom slucaju me teraju da uz telefon placam i pretplatu za kablovsku koju vec placam. Hteo sam cak i da jednokratno platim da mi daju dodatni modem, ali nece ni to. Dakle, ima li neko mozda neku ideju kako ovo resiti?
    Last edited by milan64586; 17-05-2016 at 11:34.

  16. #60
    Administrator .stefan's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Kragujevac/Beograd
    Age
    36
    Posts
    11,740
    Thanks
    2,010
    Thanked 3,272 Times in 2,237 Posts

    Default Re: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    Sto bi rekli u sloznoj braci "ne moz to bez kabla"
    Ne vidim problem da uzmes dobar aparat i postavis bazu tu gde ti je modem/ruter... ipak ti sigurno nije kuca od 500 kvadrata pa da pravi problem... mozes da probas na tu postojecu liniju da testiras domet pa da vidis...

    pazi Milane, u vezi mog problema... povezan je i panasonic i taj vtech preko adaptera onog splitera i to radi sve...
    panasonic ima svuda fenomenalan domet dok npr ovaj vtech izadjes napolje, 1 zid te deli od baze prekidas sagovorniku... licno sam testirao...
    Da li to konkretno nesto nije u redu sa tim aparatom, da reklamiramo to, sta mislis?

    Trenutni kompromis je da se vtech koristi po kuci, a panasonic da bude setajuci, tipa dvoriste, letnja kuhinja, itd....Ali mi je dosta cudno, posto deluje da je aparat ok takvo ponasanje...

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •