iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 66

Thread: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

  1. #16
    iSrbijaLegend milan64586's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    2,978
    Thanks
    1,090
    Thanked 1,800 Times in 975 Posts

    Default Re: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    Da, to za dve nedelje probnog perioda su mi potvrdili nekoliko puta danas tokom razgovora. To mi je bio prvi uslov da bih prihvatio ponudu. Dakle, ako dve nedelje bude radio kako treba, nema razloga da ne radi kasnije.

  2. #17
    iNovajlija
    Join Date
    Sep 2010
    Age
    39
    Posts
    28
    Thanks
    78
    Thanked 7 Times in 5 Posts

    Default Re: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    U januaru je 2 godine kako koristim trio paket sa fiksnim telefonom i do sada ni jedan problem nisam imao. Sve opcije za fiksni, kontrolu minuta, listu poziva, blokiranje odredjenih prefiksa itd... se vrsi na nalogu moj sbb. Sto se tice poziva za inostranstvo u zoni 1, obuhvacene su sve zemlje u kojima uglavnom zive ljudi sa ovih prostora, pocevsi od evrope, amerike, kanade, australije itd...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #18
    iSrbijaLegend LDV20's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Belgrade
    Age
    35
    Posts
    2,109
    Thanks
    745
    Thanked 1,245 Times in 675 Posts

    Default Re: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    Quote Originally Posted by milan64586 View Post
    Jel i tebi radi fiksni bez prekida i problema? Ni ti nemas android, da probas ovu aplikaciju?
    Prekid moze da se dogodi samo ako komplet rikne digitalni signal (ne i analogni). Meni je za ovih 10 godina koliko sam na SBB-u jako retko crkavao kompletan signal. Znam da ima ljudi koji se mnogo zale, ali ima onih kao i ja koji ocegledno zive na lokacijama gde je mreza kvalitetnija ili manje opterecena.
    Nemam Android. Pu pu


    Sent from my iPad using Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to LDV20 For This Useful Post:

    milan64586 (14-11-2015)

  5. #19
    iSrbijaHero djoni1980's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    529
    Thanks
    1,858
    Thanked 308 Times in 179 Posts

    Default Re: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    Telenor me svaki put odere u roamingu, tako da ova opcija stvarno zvuči interesantno.
    Respect za SBB. Već godinama koristim njihov net, sada sam na Digital Duo Gold i stvarno nemam nikakvih zamerki.
    Svakih par meseci izađu sa nekim novim projektom, pre par nedelja je to bilo širenje Unifi mreže, sad Unifon.
    Šteta što naši mobilni operateri nisu tako ažurni...

  6. #20
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member skiper's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,606
    Thanks
    1,262
    Thanked 2,447 Times in 1,596 Posts

    Default Re: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    Ja ne zivim u BG-u ali koristim SBB trio gold paket i prezadovoljan sam, nikada nijedan problem.

  7. #21
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    163
    Thanks
    111
    Thanked 117 Times in 64 Posts

    Default Re: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    Quote Originally Posted by kylle View Post
    Zanimljivo zvuci, a ono realno gledano fixni nam sluzi da bi imali smao Internet preko MTS-a i mozda kad kad zazvoni, niko vise i ne zove, dzabe placamo mesecnu pretplatu..
    Možda je malo off ali pogodio si srž postojanja fiksne linije kod Telekoma. Jedva čekam da mi istekne ugovor za ADSL da ugasim njihov net i fiksni.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #22
    iSrbijaHero
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    607
    Thanks
    445
    Thanked 58 Times in 47 Posts

    Default UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    @milan64586
    Od prvog dana fixni kod njih- ni jedan problem!
    Iskreno bio sam skeptican,malo ga koristim,al od kad sam kod njih- usa zovem samo preko fixnog.
    Odlicna prica.

    Edit (dan kasnije):
    Taman sam ih pohvalio i danas prvi put u mom kraju prekid signala: znaci ni net,ni phone ni tv....
    Last edited by rmilanovic; 15-11-2015 at 14:01.

  9. The Following User Says Thank You to rmilanovic For This Useful Post:

    milan64586 (15-11-2015)

  10. #23
    iSrbijaLegend milan64586's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    2,978
    Thanks
    1,090
    Thanked 1,800 Times in 975 Posts

    Default Re: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    Jos jedna prednost SBB-a. Juce sam malo detaljnije, sto inace ne radim, gledao racun za fiksni telefon od Telekoma i shvatio da dodatne usluge, a to su poziv na cekanju i identifikacija, placam dodatno. Identifikacija je oko 100 dinara (neki dinar manje), a ovo drugo sam sad vec zaboravio, ali isto tako nesto. Kod SBB-a je to sve i jos dosta toga, besplatno. Dakle SBB ispada i vise nego duplo jeftiniji na nivou te mesecne pretplate, jer SBB ispada oko 350, a ovo oko 800-850.

  11. #24
    iSrbijaLegend LDV20's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Belgrade
    Age
    35
    Posts
    2,109
    Thanks
    745
    Thanked 1,245 Times in 675 Posts

    Default Re: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    Jedina mana kod SBB-a je sto kad nestane struja, nema telefona


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #25
    iSrbijaHero stefan.gricko's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Kikinda, Srbija
    Posts
    1,038
    Thanks
    754
    Thanked 443 Times in 281 Posts

    Default UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    Ja sam mozda bezao sa nekih casova, ali kako ce baza telefona da emituje signal na slusalicu ako nema struje?
    Life begins where fear ends

  13. #26
    iSrbijaLegend milan64586's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    2,978
    Thanks
    1,090
    Thanked 1,800 Times in 975 Posts

    Default Re: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    Mislio je na stare zicne telefone, koji rade i bez (naizmenicne) struje. Ali to vise nije bitno iz milion razloga. Prvo fiksni se danas i tako retko koristi, a i struje ne nestaje, bar kod mene u Beogradu, svaki dan. Nestane mozda jednom u godinu dana na 30 sekundi. A i ako ti bas tada treba telefon, imas mobilni koji ce raditi jer bazne stanice imaju svoje generatore, koliko znam.

  14. #27
    iSrbijaLegend zikicz's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4,881
    Thanks
    2,331
    Thanked 2,155 Times in 1,226 Posts

    Default Re: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    OFF
    Gde sme da nestane struje u prestonici?!

  15. #28
    iSrbijaLegend milan64586's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    2,978
    Thanks
    1,090
    Thanked 1,800 Times in 975 Posts

    Default Re: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    Nasao neki drndavi android da probam ovo. Fino radi. Zadovoljan sam skroz.




  16. #29
    iSrbijaLegend milan64586's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    2,978
    Thanks
    1,090
    Thanked 1,800 Times in 975 Posts

    Default Re: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    Evo da se javim ovde posle par nedelja koriscenja, sa pomesanim utiscima. Telefonija u nacelu radi, sa (skoro) svim pratecim opcijama i mogucnostima i zbog toga sam zadovoljan. Ono cime nisam, a to mi je najbitnije jesu sami razgovori. Dakle desava mi se nesto vrlo cudno, a to je da me sagovornici cuju tiho. Dakle svaku drugu trecu recenicu moram da ponavljam i da se polu derem da bi me culi. Prvo sam okrivio taj neki telefon Vtech (obecan mi je bio gigaset), misleci da je on los pa da je do njega. Medjutim juce mi je palo na pamet, da njega povezem na Telekomovu liniju i proverim kako radi i svi koje sam zvao, a zvao sam ih naizmenicno sa SBB-ove odnosno Telekomove linije, su mi potvrdili da me daleko glasnije cuju preko Telekomove linije. Sad me to prilicno nervira i prilicno je glup problem. Dakle do samog uredjaja nije. Opet nemam neke prekide, gubitak glasa ili nesto sto bi bilo logicno da je losa sama linija. Ne znam da li je moguce neko stelovanje glasnoce. E da i to da kazem. Ja sagovornike cuje skroz normalno i to na nekoj 3/5 glasnoci zvucnika. U svakom slucaju prijavio sam smetnje, pa cekam da me neko kontaktira i da vidim da li moze nesto da se uradi. E da, jos veci biser. Kada koristim ovu Unifon aplikaciju preko androida, svi kazu da me cuju super glasno i cisto. Sad, ko tu moze da ukapira gde je problem, ja ne znam i ja ne mogu. Kako je kod vas koji ovo koristite po tom pitanju?

    I da, druga stvar koja me nervira je sto Unifon aplikacija i dalje ne postoji za iOS. Kontaktirao sam ih vise puta i svaki put dobijem neki genericki odgovor, tipa bice dostupna uskoro, ali to uskoro nikako da dodje.
    Last edited by milan64586; 07-12-2015 at 09:53.

  17. #30
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member skiper's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,606
    Thanks
    1,262
    Thanked 2,447 Times in 1,596 Posts

    Default Re: UNIFON - SBB - Fiksni na mobilnom

    Nisam je koristio jer nemam android...sto se tice app na ios-u kazu da je poslato i da se ceka odobrenje Apple-a, znaci od njih zavisi kada ce se pojaviti na store-u.

  18. The Following User Says Thank You to skiper For This Useful Post:

    milan64586 (07-12-2015)

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •