iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 2 of 2

Thread: Anemone

  1. #1
    iSrbijaLegend zikicz's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4,881
    Thanks
    2,331
    Thanked 2,155 Times in 1,226 Posts

    Default Anemone

    Pitanje u vezi Anemone app,za bolje poznavaoce tematike.
    Da li je mocuce prebacivanje stavki u app iz jednog fodera u drugi.Npr da li mogu iz foldera anemone badges da pojedine stavke prebacim u neki drugi folder?
    Znam da je moguce prebacivanje unutar samof foldera editovanjem i zatim rasporedjivanjem stavki unutar njega,kao kada se u WB iconomatici stavljaju iznad glavne teme da bi imali efekta.
    Probao bih da to uradim preko iTools-a i lakse organizujem gomilu stvari koje imam. Ne nalazim Anemone folder u iTools-u,gde bih to odradio (ako je moguce).
    Last edited by zikicz; 11-11-2015 at 13:55.

  2. #2
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Re: Anemone

    Mislim da je Coolstar jedan od likova koji ima solidan problem sa egom i "paja" problem (pa ja, pa ja, pa ja, pa ja)


    @Anemone_iOS: Anemone 3.0 will only be supported on iOS 11

    Users of iOS 7 - iOS 9 will get Anemone 2.5 instead (with updates eventually stopping for that)

    iOS 10 support is discontinued, and iOS 10 users will stay on Anemone 2.1.x
    https://twitter.com/Anemone_iOS/stat...67328092909568



    Ko normalan bi odradio update za iOS 7 do iOS 9 a ne i za iOS 10.
    Jedino onaj koji kapira da je vrlo malo, i bice sve manje, iUredjaja na starijim verzijama iOS-a i da oni nisu prepreka i smetnja za njegov jailbreak na iOS 11 i broj ljudi koji upravo njega instaliraju. Drugacije je sa iOS 10 iUredjajima. Zna se da ih ima mnogo vuse i da se pojavio i jailbreak za taj iOS na telefonima koji nisu dugo bili podrzani. Samim tim ce mnogi da se zadrze na njemu ili, ako imaju sacuvane shsh2, pokusaju da odrade downgrade sa iOS 11. A taj nacin se smanjuje broj korisnika njegovog jailbreak-a a to dalje utice na smanjenje mogucnosti za samoreklamiranje i dalji profit.
    Nekad nije bilo bas sve u novcu, vec u jailbreak zajednici.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •