iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 33

Thread: Ekran krcka

  1. #1
    iEntuzijasta xalix's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Vrsac , Geteborg
    Age
    42
    Posts
    62
    Thanks
    9
    Thanked 30 Times in 9 Posts

    Default Ekran krcka

    Dosao je i taj dan da se konacno odlucim da predjem sa androida na ios ... dam ja lepo 5500 svedskih kruna za nov gold iphone 6 , vakum pakovanje . Sve je prosle ok aktivacija , icloud etc ... kad sam dosao kuci reko aj da mu stavim foliju zastitnu za staklo kad nesto krcka ispod prstiju na ekranu .... ja probam jos jednom kad ono pored dugmica za volume kao da je malo odlepljeno i tu se odvaja staklo od aluminijuma ... odem malo na google da vidim kad procitam masu komentara o tome kao im je to default problem i desava se na bezbroj iphone 6 jedinica .... ... i tako meni pade u vodu moja verovanja o nepre*ebivom kvalitetu apple proizvoda ... i da me neko ovde ne shvati pogresno mislim da mi je ovo prvi i poslednji iphone .... samsung welcome back ... razocaravajuce definitivno ......

  2. #2
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member komsa's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Cyber universe
    Posts
    3,370
    Thanks
    3,023
    Thanked 1,909 Times in 1,291 Posts

    Default Re: Ekran krcka

    Kada budeš naleteo na grešku na Samsungu tek ćeš videti šta je muka......govorim iz iskustva......mass produkcija,rokovi,žurba čine da svi proizvedu ponekad uredjaje sa greškom.U Apple-u ćeš bez po muke i uz osmeh dobiti nov ispravan uredjaj dok će sa Samsungom to da potraje i vremena i živaca.....kupi šta god,to je svačije pravo i uživaj u istom


    iPhone 13 mini Starlight

  3. #3
    iEntuzijasta xalix's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Vrsac , Geteborg
    Age
    42
    Posts
    62
    Thanks
    9
    Thanked 30 Times in 9 Posts

    Default Re: Ekran krcka

    iskreno veoma sam razocaran ... Nisam to ocekivao od apple-a ... Da je bio huawei ili alkatel ili zte neki pa ajde ... Ali ovo ...

  4. #4
    iModerator bbrks's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11,851
    Thanks
    2,158
    Thanked 4,039 Times in 2,553 Posts

    Default Re: Ekran krcka

    pa ako je nov i pod garancijom, sta te sprecava da ga zamenis

  5. #5
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Re: Ekran krcka

    ...i koji je onda razlog da ne odneses i zamenis to lepo za nov iPhone...

    ...sto ti je vec @komsa lepo napisao...

  6. #6
    iNovajlija
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Zemun
    Posts
    23
    Thanks
    14
    Thanked 25 Times in 14 Posts

    Default Re: Ekran krcka

    Znam kako ti je, tako sam i ja izgoreo, otvaras kutiju, nov uredjaj, srecan kao kuce u liftu, kad krenuo po ekranu on krcka, pa sta krckas krckali ti, psovao sam i sebe i dan sto sam ga kupio, pa sa gorim kantama nisam imao problema, pakuj kablove i pravac istyle, sreca momci rade iskusno svoj posao i sredili za dva minuta. Ali malo izbije kad ocekujes nesto a unutra patka.

  7. #7
    iEntuzijasta xalix's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Vrsac , Geteborg
    Age
    42
    Posts
    62
    Thanks
    9
    Thanked 30 Times in 9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zemun View Post
    Znam kako ti je, tako sam i ja izgoreo, otvaras kutiju, nov uredjaj, srecan kao kuce u liftu, kad krenuo po ekranu on krcka, pa sta krckas krckali ti, psovao sam i sebe i dan sto sam ga kupio, pa sa gorim kantama nisam imao problema, pakuj kablove i pravac istyle, sreca momci rade iskusno svoj posao i sredili za dva minuta. Ali malo izbije kad ocekujes nesto a unutra patka.
    Upravo to ... Ko razume ....

    https://youtu.be/GyMADtz0d8g
    Last edited by bbrks; 03-10-2015 at 23:16.

  8. #8
    iNovajlija
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Zemun
    Posts
    23
    Thanks
    14
    Thanked 25 Times in 14 Posts

    Default Ekran krcka

    Ja nekog ili neku firmu da hvalim kada nesto nije u redu ne pada mi napmet, oni mi nece sigurno reci hvala, bitni su mi koliko i izbori na Madagaskaru ali ocekujem za svoje pare da dobijem ispravan proizvod, pogotovo ovaj koji nije ni malo jeftin. Da su zasrali, zasrali su, nisu mogli odmah kao na 6s da stave onu lepljivu gumu ili sta je vec izmedju rama i ekrana.

    Al je kod tebe rascvetan kao majska ruza , strasno!
    Last edited by zemun; 03-10-2015 at 23:25.

  9. #9
    iModerator bbrks's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11,851
    Thanks
    2,158
    Thanked 4,039 Times in 2,553 Posts

    Default Re: Ekran krcka

    Dakle, vi ste sve u zivotu kupili da je bilo bez greske, jel tako.....pa iskreno ne verujem...na serijama od ko zna koliko miliona komada, na zalost, negde se i potkrade greska.....ali zato su majstori iz Apple-a doktori.....zamenice ga u jedinici vremena....najbolji servis svih vremena.....e sad u vezi vase kuknjave ne mogu vam pomoci

  10. #10
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Jun 2011
    Age
    33
    Posts
    131
    Thanks
    66
    Thanked 7 Times in 1 Post

    Default Re: Ekran krcka

    Imam isti problem kao i @xalix ... U pitanju je iPhone 6 16GB gold, imam garanciju. Iz Bosne i Hercegovine sam i interesuje me gdje je najbliza Apple radnja ?


    iPhone 6 16GB gold

  11. #11
    iNovajlija
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Zemun
    Posts
    23
    Thanks
    14
    Thanked 25 Times in 14 Posts

    Default Ekran krcka

    Tako je decko do sada koji god sam kupio uredjaj bio je u redu i sta tebi tu nije jasno, jeste ovo je veliki propust a ti sada odradi screeanshoot tvojih hvalospela i trci do apple da se pohvalis kako si ti njihova perjanica.
    Ovde nije bilo problema o par komada vec mnogo, mnogo vise. I ovde nije rec o kuknjavi vec o razocarenju, ali ti si ocigledno buzdovan mali da bi shvatio realnost i o cemu se ovde prica, zaslepljen nekom kompanijom kojoj si bitan kao bela bojica.
    Last edited by zemun; 04-10-2015 at 00:01.

  12. #12
    iSrbijaHero bobanbg9's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    944
    Thanks
    920
    Thanked 613 Times in 366 Posts

    Default Re: Ekran krcka

    Tri telefona iphone 6 sam menjao zbog tog problema. Cekao sam od 7-10 dana svaki put na novi. Vise bio kod njih telefon nego kod mene . Evo i cetvrti krcka ali vrlo malo. Sva sreca ljudi u istylu su vise nego korekni i ljubazni pa ti lakse padne. Da su zasrali jesu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #13
    iSrbijaHero stefan.gricko's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Kikinda, Srbija
    Posts
    1,038
    Thanks
    754
    Thanked 443 Times in 281 Posts

    Default Re: Ekran krcka

    Zato je to reseno na 6s. I ako vec ne mozes da podneses, pravac iStyle da "dotegnu" a ako neces da se bakces sa tim, oglasa ima puno pa se onda bakci sa drugim proizvodjacima.
    Life begins where fear ends

  14. #14
    iEntuzijasta xalix's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Vrsac , Geteborg
    Age
    42
    Posts
    62
    Thanks
    9
    Thanked 30 Times in 9 Posts

    Default Re: Ekran krcka

    Ako mi je za utehu nisam jedini fuck yeah ici cu u ponedeljak u telenor pa da vidim sta kazu ... Hvala na odgovorima i komentarima . Zivi bili

  15. #15
    iModerator bbrks's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11,851
    Thanks
    2,158
    Thanked 4,039 Times in 2,553 Posts

    Default Re: Ekran krcka

    Quote Originally Posted by zemun View Post
    Tako je decko do sada koji god sam kupio uredjaj bio je u redu i sta tebi tu nije jasno, jeste ovo je veliki propust a ti sada odradi screeanshoot tvojih hvalospela i trci do apple da se pohvalis kako si ti njihova perjanica.
    Ovde nije bilo problema o par komada vec mnogo, mnogo vise. I ovde nije rec o kuknjavi vec o razocarenju, ali ti si ocigledno buzdovan mali da bi shvatio realnost i o cemu se ovde prica, zaslepljen nekom kompanijom kojoj si bitan kao bela bojica.
    Hvala ti za ovo decko ....verujem da si razocaran, a za ovo buzdovan, zamolio bih u ime moderacije foruma, da ubuduce koristis normalan jezik, jer ovde svi pokusavamo da budemo drugari, sto tebi ocigledno nije u opisu......u protivnom, takvi nam na ovom forumu ne trebaju. Hvala na razumevanju

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •