iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 33

Thread: Ekran krcka

  1. #16
    iNovajlija
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Zemun
    Posts
    23
    Thanks
    14
    Thanked 25 Times in 14 Posts

    Default Ekran krcka

    Ma to je posao od dva tri minuta, meni su u istyle sredili za toliko i sada je ok, ali me je izbilo kad sam otpakovao nov uredjaj i to se pokazalo.

    @ bbrks Ja ne znam u cemu je tvoj problem i imas toliku zelju da hvalis nesto sto je napravilo gresku, jel ti tata vlasnik Apple, salju ti razglednicu za Novu godinu....: sta je u pitanju, pomiri se sa cinjenicom da su napravili propust, jel na ovom forumu ne sme nista da se kaze protiv Apple kompanije?
    Tebi bi bilo ok da si prosao kao @bobanbg9, radovao bi se sto menjas tri telefona jedan za drugim i na kraju i cetvrti nije u redu...ajde razmisli malo da li je to OK.
    Last edited by zemun; 04-10-2015 at 00:14.

  2. #17
    iEntuzijasta xalix's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Vrsac , Geteborg
    Age
    42
    Posts
    62
    Thanks
    9
    Thanked 30 Times in 9 Posts

    Default Re: Ekran krcka

    Upravo tako . Nije nikakva kuknjava nego apsolutno razocarenje jer i ako sam bio verni pratilac androida i samsung , lg etc telefona uvek sam gledao na iphone kao visu klasu jbg i nisam bio android fun koji pljuje po iphone-u . I toliko promenjenih telefona i nikada nikedan problem iliti peh ili sta ja znam . I gad odlucim da predjem na 'klasu' ono cvrc ... Ali sta je tu je . Sreca pa sam pozitivac i na sve gledam pozitivno tako da ce se i ovo resiti ... Ili mozda neki korak blize nekoj ivici ....

  3. #18
    iModerator bbrks's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11,851
    Thanks
    2,158
    Thanked 4,039 Times in 2,553 Posts

    Default Re: Ekran krcka

    Quote Originally Posted by zemun View Post
    Ma to je posao od dva tri minuta, meni su u istyle sredili za toliko i sada je ok, ali me je izbilo kad sam otpakovao nov uredjaj i to se pokazalo.

    @ bbrks Ja ne znam u cemu je tvoj problem i imas toliku zelju da hvalis nesto sto je napravilo gresku, jel ti tata vlasnik Apple, salju ti razglednicu za Novu godinu....: sta je u pitanju, pomiri se sa cinjenicom da su napravili propust, jel na ovom forumu ne sme nista da se kaze protiv Apple kompanije?
    Tebi bi bilo ok da si prosao kao @bobanbg9, radovao bi se sto menjas tri telefona jedan za drugim i na kraju i cetvrti nije u redu...ajde razmisli malo da li je to OK.
    Vidis da mozes lepo da pises, a da ne vredjas......lepo od tebe . Za tako nesto ne treba veliki napor. Ne branim ja nikoga, uostalom i rekao sam da je greska uvek moguca, ali isto tako da Apple ima najbolju politiku podrske.....zamenice telefon bez pitanja. Tacka. E sad ako si toliko razocaran, niko te ne tera da opet uzmes Apple proizvod. Hvala bogu, pa su mogucnosti kupovine skoro neogranicene, zar ne?
    Last edited by bbrks; 04-10-2015 at 00:23.

  4. #19
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Leskovac
    Age
    43
    Posts
    1,026
    Thanks
    2,210
    Thanked 785 Times in 508 Posts

    Default Re: Ekran krcka

    Kao sto neko ima lose iskustvo sa Apple-ovim proizvodima, ima i onih koji imaju vise nego dobro iskustvo, da je u pitanju propust svim sesticama bi krckao ekran, to o cemu pises je manje od statisticke greske, ali tvoj pogan recnik je ono sto smeta, ne kritika upucena Apple-u.


    Sent from my iPhone 6

  5. The Following User Says Thank You to markotak For This Useful Post:

    zikicz (04-10-2015)

  6. #20
    iSrbijaLegend zikicz's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4,881
    Thanks
    2,331
    Thanked 2,155 Times in 1,226 Posts

    Default Re: Ekran krcka

    Moderacija ima visok prag tolerancije.

  7. #21
    iSrbijaHero bobanbg9's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    944
    Thanks
    920
    Thanked 613 Times in 366 Posts

    Default Re: Ekran krcka

    Nije bas zanemrlhiv broj da se razumemo . Udji u istyle i jedna sestica bar krcka(mislim na telefone koji su izlozeni). Tako je u mts-u telenoru.,vipu... To nije zanemarljiva cifra. Ja sam generalno mislio da oni nama salju te sto krckaju medjutim ne lezi vraze evo javljaju se ljudi i po belom svetu...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #22
    iSrbijaLegend lowzyyy's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Smederevo
    Age
    27
    Posts
    3,823
    Thanks
    2,991
    Thanked 1,667 Times in 1,058 Posts

    Default Ekran krcka

    Tako je, ne moze da se zanemari. Ako kosta boga oca ima da bude perfektan i tacka


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    iPhone 6s plus jailbroken 14.6 checkra1n, iPad Pro 10.5 jailbroken 12.1.1 unc0ver

  9. #23
    iSrbijaHero mospre's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    510
    Thanks
    922
    Thanked 324 Times in 229 Posts

    Default Ekran krcka

    Kako ne moze, odes i dobijes novi? I ja sam otvorio prije 3 dana i6 gold i krcka na jednom mjestu ali vizuelno samo kada se zagledam da me oci zabole vidim da se malo mice.. Sta me briga, god garancije, dok telefon radi ok necu da se zamaram

    Edit: kada smo kod problema, da li slucajno cujete sum iz zvucnika i kada samo stoji otkljucan telefon (kada se primakne uhu).. Kada zakljucam tel nestane. I6 ios 8.3 jb ali nije do tvikova, probao sam one by one
    Last edited by mospre; 04-10-2015 at 02:30.
    bljakPhone 5

  10. #24
    iSrbijaLegend lowzyyy's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Smederevo
    Age
    27
    Posts
    3,823
    Thanks
    2,991
    Thanked 1,667 Times in 1,058 Posts

    Default Re: Ekran krcka

    Bila je vec tema o tome, cak sam i ja pisao


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    iPhone 6s plus jailbroken 14.6 checkra1n, iPad Pro 10.5 jailbroken 12.1.1 unc0ver

  11. The Following User Says Thank You to lowzyyy For This Useful Post:

    mospre (04-10-2015)

  12. #25
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    3,791
    Thanks
    830
    Thanked 1,525 Times in 1,081 Posts

    Default Re: Ekran krcka

    do tastature je, ukljuci spotlight search i otkucaj nesto obrisi iskljuci sum nestaje (osim kada je tastatura dignta)... (testirano na mojoj 8.3)

    Edit:

    ne mora ni da se kuca

  13. The Following User Says Thank You to Igor88bg For This Useful Post:

    mospre (04-10-2015)

  14. #26
    iDrugČlan 5SS's Avatar
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    45
    Thanks
    10
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Ekran krcka

    Jel moze ovo da se resi? Krcka malo donji desni ugao, vidim na yt resava se torxom, jel neko probao ili negde u servis da nosm?

  15. #27
    iModerator bbrks's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11,851
    Thanks
    2,158
    Thanked 4,039 Times in 2,553 Posts

    Default Re: Ekran krcka

    Nosi u servis, ako ne mozes sa tim da zivis

  16. #28
    iDrugČlan 5SS's Avatar
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    45
    Thanks
    10
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Ekran krcka

    Jel ima u ns i koliko kosta intervencija? Ja se izvinjavam zbog nepoznavanja nekih osnova, ali ovo mi je prvi apple

  17. #29
    iModerator bbrks's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11,851
    Thanks
    2,158
    Thanked 4,039 Times in 2,553 Posts

    Default Re: Ekran krcka

    Pa ignorisi ga......kakvo bre crno krckanje....ccccccc

  18. #30
    iSrbijaHero kursula82's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Nis
    Posts
    869
    Thanks
    487
    Thanked 426 Times in 263 Posts

    Default Re: Ekran krcka

    Ako je sestica u pitanju to je bas cest problem bas su retki oni kojima ekran ne krcka ili se ne mrda. Meni je na tri sestice krckao na zadnjoj je bilo bas malo i nekako sam preziveo sa tim problemom dok ga nisam izlomio. Drugar ima znaci imam osecaj da pola santima ulazi displej kad pretisnem al njega tongira uopste. Taj problem je resen ubacivanjem nekih traka od 6S.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •