iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 68 of 69 FirstFirst ... 185866676869 LastLast
Results 1,006 to 1,020 of 1032

Thread: iOS 9 utisci,negativne i pozitivne stvari[Bez Screenshot-ova Battery Usage-a!]

  1. #1006
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    224
    Thanks
    76
    Thanked 29 Times in 22 Posts

    Default Re: iOS 9 utisci,negativne i pozitivne stvari[Bez Screenshot-ova Battery Usage-a!]

    Uradio clean instal ali nista nije pomoglo, isti djavo, baterija i dalje katastrofa.
    Evo bukvalno podesio tastaturu, icloud, skinuo skype i shazam baterija sa 100% pala na 91%.

    Edit: dok sam ovo pisao 89% :/.

  2. #1007
    iSrbijaHero applefan's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Novi Sad
    Age
    41
    Posts
    1,289
    Thanks
    142
    Thanked 245 Times in 183 Posts

    Default Re: iOS 9 utisci,negativne i pozitivne stvari[Bez Screenshot-ova Battery Usage-a!]

    Da li koristis 3g i kakav ti je signal?
    Apple iPhone 14 Pro 256gb simfree iOS 17.4

  3. #1008
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    224
    Thanks
    76
    Thanked 29 Times in 22 Posts

    Default Re: iOS 9 utisci,negativne i pozitivne stvari[Bez Screenshot-ova Battery Usage-a!]

    Da na 3g sam nakacen, signal 4 nekad 5 kruzica.

  4. #1009
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Aug 2010
    Age
    36
    Posts
    205
    Thanks
    74
    Thanked 289 Times in 117 Posts

    Default Re: iOS 9 utisci,negativne i pozitivne stvari[Bez Screenshot-ova Battery Usage-a!]

    Oslabila baterija. Ne moze vjecno trajati.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #1010
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    224
    Thanks
    76
    Thanked 29 Times in 22 Posts

    Default Re: iOS 9 utisci,negativne i pozitivne stvari[Bez Screenshot-ova Battery Usage-a!]

    ^
    Pa tako izgleda :/.
    Samo sto kad mi telefon nije na netu baterija je ok kao day one.

  6. #1011
    iPhoneBigFan SickMF's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Beograd
    Posts
    115
    Thanks
    20
    Thanked 41 Times in 26 Posts

    Default Re: iOS 9 utisci,negativne i pozitivne stvari[Bez Screenshot-ova Battery Usage-a!]

    Jel bar manje štuca?

  7. #1012
    iEntuzijasta predrag's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Age
    50
    Posts
    72
    Thanks
    49
    Thanked 39 Times in 29 Posts

    Default Re: iOS 9 utisci,negativne i pozitivne stvari[Bez Screenshot-ova Battery Usage-a!]

    Trenutno koristim iPhone 5 koji je na iOS-u 6. Interesuje me kako vam radi 5-ica na 9.2 jer planiran da ovih dana uradim update. Telefon je neverovatno brz i stabilan, ali je počela da mi smeta nemogućnosti instalacije nekih aplikacija koje bih koristio. Dakle, da li štuca, zapinje i slično?

  8. #1013
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    224
    Thanks
    76
    Thanked 29 Times in 22 Posts

    Default Re: iOS 9 utisci,negativne i pozitivne stvari[Bez Screenshot-ova Battery Usage-a!]

    Quote Originally Posted by SickMF View Post
    Jel bar manje štuca?
    Pa za sada manje, ali trenutno mi od aplikacija instalirano samo ovo koje idu uz telefon, skype i shazam.
    Kad instaliram ostale i kad prodje par dana javljam rezultate.

  9. #1014
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,791
    Thanks
    830
    Thanked 1,525 Times in 1,081 Posts

    Default Re: iOS 9 utisci,negativne i pozitivne stvari[Bez Screenshot-ova Battery Usage-a!]

    Quote Originally Posted by predrag View Post
    Trenutno koristim iPhone 5 koji je na iOS-u 6. Interesuje me kako vam radi 5-ica na 9.2 jer planiran da ovih dana uradim update. Telefon je neverovatno brz i stabilan, ali je počela da mi smeta nemogućnosti instalacije nekih aplikacija koje bih koristio. Dakle, da li štuca, zapinje i slično?
    radi dobro, veoma dobro, ALI mozda se razocaras jer je ipak skok veliki... Ali radi veoma lepo... Moj savet sacekaj 9.3 i izgruvaj mislim da ce do tada ios biti ispeglan lepo... mada ruku na srce zaista lepo radi i sa 9.2

  10. The Following User Says Thank You to Igor88bg For This Useful Post:

    predrag (05-01-2016)

  11. #1015
    iPhoneBigFan Jailbreak's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    477
    Thanks
    140
    Thanked 122 Times in 96 Posts

    Default iOS 9 utisci,negativne i pozitivne stvari[Bez Screenshot-ova Battery Usage-a!]

    Quote Originally Posted by Faust29A View Post
    Uradio clean instal ali nista nije pomoglo, isti djavo, baterija i dalje katastrofa.
    Evo bukvalno podesio tastaturu, icloud, skinuo skype i shazam baterija sa 100% pala na 91%.

    Edit: dok sam ovo pisao 89% :/.
    Brate...pa tek si uradio restore. Pusti bateriju da se isprazni do kraja pa ga napuni. Stvarno mi nije jasno da se komentarise baterija posle 10 minuta od restora. I ne znam sta ocekujes od tog telefona i njegove baterije. Meni je tek 5s od svih starijih modela uspevao da doceka vece. Veruj mi. Uzmi bilo koji android u nekoj nizoj klasi i potrosices bateriju za par sati. E to je uzas...jbg tek sa ip6 su resili pravi stvar. Za 6+ da ne pricam. Tu je pravi pogodak.
    Sto se tice 9.2 meni je extra ,mozda i najbolji sw do sad. A to da su sjebali starije telefone to se slazem u potpunosti. Videcete u septembru-cao ip5!
    Edit
    Imao sam do prosle godine ipad1. Tu je zadnji sw 5.1.1. E to je uzas. On lepo radi al pola aplikacija ne rade.
    Last edited by Jailbreak; 05-01-2016 at 02:02.

  12. #1016
    iPhoneBigFan SickMF's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Beograd
    Posts
    115
    Thanks
    20
    Thanked 41 Times in 26 Posts

    Default Re: iOS 9 utisci,negativne i pozitivne stvari[Bez Screenshot-ova Battery Usage-a!]

    Prijavio sam gore da mi 4s radi super. Ali, nađoh bug u međuvremenu. Battery usage ne prikazuje ništa, dakle dole piše npr. 1d i 16h, usage 56 min, ali ne piše šta koliko troši bateriju. Probaću sa pražnjenjem do kraja, pa da vidim.

  13. #1017
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jan 2010
    Age
    44
    Posts
    259
    Thanks
    32
    Thanked 134 Times in 55 Posts

    Default Re: iOS 9 utisci,negativne i pozitivne stvari[Bez Screenshot-ova Battery Usage-a!]

    Kako da riješim problem sa restore neće da mi vrati beckup nemam dovoljno prostora na c disc a imam na d 100gb

  14. #1018
    iSrbijaLegend lowzyyy's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Smederevo
    Age
    27
    Posts
    3,823
    Thanks
    2,991
    Thanked 1,667 Times in 1,058 Posts

    Default Re: iOS 9 utisci,negativne i pozitivne stvari[Bez Screenshot-ova Battery Usage-a!]

    Da li neko ima problem da na primer kada mu je telefon u dzepu ne cuju se notifikacije ?
    Od kad su uveli da se ekran ne pali kad je u dzepu radi stednje baterije, meni se ovo desava. Prosto pojacano je na pola ali ne cuju se notifikacije


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    iPhone 6s plus jailbroken 14.6 checkra1n, iPad Pro 10.5 jailbroken 12.1.1 unc0ver

  15. #1019
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member skiper's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,606
    Thanks
    1,262
    Thanked 2,447 Times in 1,596 Posts

    Default Re: iOS 9 utisci,negativne i pozitivne stvari[Bez Screenshot-ova Battery Usage-a!]

    Meni se cuje sve normalno

  16. #1020
    iPhoneBigFan djsp's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    336
    Thanks
    114
    Thanked 27 Times in 23 Posts

    Default Re: iOS 9 utisci,negativne i pozitivne stvari[Bez Screenshot-ova Battery Usage-a!]

    Da li postoji neko resenje da kada igram neku igru stisam zvuk a kad udjem u viber isto mi je stisano da u viberu ostane na maximumu...ne pamti poslednje podesavanje jacine tona...

Page 68 of 69 FirstFirst ... 185866676869 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •