iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 74 of 74

Thread: iSrbija forum iOS app - IDEJA

  1. #61
    iPhoneBigFan vanjakv's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Kraljevo
    Age
    40
    Posts
    157
    Thanks
    71
    Thanked 51 Times in 40 Posts

    Default Re: iSrbija forum iOS app - IDEJA

    Ja bih podrzao razvoj app-a,ali ti si ovo mnogo licno shvatio. Ili sam ja pogresno ukapirao?

  2. #62
    iSrbijaHero
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Belgrade
    Posts
    1,416
    Thanks
    99
    Thanked 745 Times in 504 Posts

    Default iSrbija forum iOS app - IDEJA

    Ja sam samo veliki fan ovog foruma... Ništa me lično ne pogađa ali mi je žao da sve ovo propadne kada već imamo čoveka koji bi je napravio.. Treba mu samo tehnička podrška.. Ali izgleda kao da nekome to ne odgovara... Niko od moderatora nije prokomentarisao djalfirevic-ev post, njegovu dobru volju.. Niko ga nije podržao!?
    Samo smo iKontrash i ja like-ovali taj njegov post. Post br 53.

    ☜ “The truth is out there.” ☞
    Last edited by MS-13; 16-03-2015 at 16:58.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  3. #63
    iModerator Lazar's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Nis
    Age
    34
    Posts
    6,167
    Thanks
    561
    Thanked 1,105 Times in 681 Posts

    Default Re: iSrbija forum iOS app - IDEJA

    ja nisam kritikovao niciju ideju niti to sto covek hoce da napravi. Sta vise on je jedan od onih koji imaju znanje za to na forumu. Problem je sto nece nista moci da se menja na serveru foruma. Provereno znamo to. Probali smo par puta i nije bilo dozvoljeno da se bilo sta promeni zbog sigurnosti. To moze da bude velika kocnica.

  4. #64
    iModerator kylle's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Krusevac
    Posts
    3,334
    Thanks
    1,646
    Thanked 1,623 Times in 1,003 Posts

    Default Re: iSrbija forum iOS app - IDEJA

    Ajmo ovako, glupo je pre svega sto ide rasprava oko toga, svako ima svoje misljenje a i samim tim koliko ljudi ucestvuje u ovoj temi je cist dokaz koliko bi nas ucestvovali za doniranje pravljenja aplikacije. Lepo je da imamo nekog ko bi odradio app ali jos jednom ljudi sta dobijamo time, ja sam prezadovoljan tapatalkom i ne vidim nikakve novine aplikacijom. Prvi sam za ali nikakve promene ne vidim da mozemo dobiti jer ovo je forum, text, text i opet text, nista drugo niti nam treba niti trazimo i svi smo zadovolji. Ako postoji neki koncept, ideja, iznesite sta je to sto bi doprinelo pa ako je interesantno onda se skupimo i poradi se na tome. A ako je samo to da bi imali app, skroz je beskorisno.

    Postoje aplikacije za Blic, B92, banalan primer a ja uvek otvaram preko sajta jer mi je lepse, preglednije a i navikao sam se i ne menjam. Isti je slucaj sa tapatalkom, naviko sam se, super radi, sumnjam da bi bas menjao na app cak i ako napravimo.

    Moj glas ide iako bih zeleo da postoji gledajuci realno da ostanemo na tapatalk-u, znaci bez aplikacije.
    Ako hocete dajte svoj glas pa ako nema smisla sve ovo pisanje da zatvaramo temu, ako ima onda da iznosimo ideje i da se pravi neki plan.

  5. #65
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Sarajevo
    Posts
    245
    Thanks
    76
    Thanked 84 Times in 55 Posts

    Default Re: iSrbija forum iOS app - IDEJA

    Aplikacija bi imala smisla da je riječ o portalu, sa novostima, recenzijama i sl, budući da je forum, tapatalk završava posao.

    Ipak svi mi pratimo više foruma.

  6. #66
    iSrbijaHero
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Belgrade
    Posts
    1,416
    Thanks
    99
    Thanked 745 Times in 504 Posts

    Default Re: iSrbija forum iOS app - IDEJA

    Moj stav je više nego jasan...ja sam za iSrbija app. Razlog.... Ovaj forum to zaslužuje.. Napravite vi app a onda neka ljudi biraju šta će da koriste.. TT ili iSrbija app.


    ☜ “The truth is out there.” ☞
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #67
    iModerator kylle's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Krusevac
    Posts
    3,334
    Thanks
    1,646
    Thanked 1,623 Times in 1,003 Posts

    Default iSrbija forum iOS app - IDEJA

    Ja tebe u potpunosti razumem i ja bih jako voleo da je imamo, ali hajde reci mi sta dobijamo aplikacijom?
    Last edited by dzenopoljac; 16-03-2015 at 19:08.

  8. #68
    iModerator bbrks's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11,851
    Thanks
    2,158
    Thanked 4,039 Times in 2,553 Posts

    Default Re: iSrbija forum iOS app - IDEJA

    Cenim da si jako mlad, pa volis da mastas.....u redu je to...ali ces morati jos da ucis kako funkcionise realan svet. Tvoja ideja ne da nema smisla, nego je u najmanju ruku smesna. I ne brini, nece ovaj forum propasti bez tog Appa

  9. #69
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member skiper's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,606
    Thanks
    1,262
    Thanked 2,447 Times in 1,596 Posts

    Default Re: iSrbija forum iOS app - IDEJA

    Ako ima neko voljan neka napravi app i neka stavi cenu od npr. 1$ i videce da li mu se trud isplatio.

  10. #70
    iSrbijaHero
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Belgrade
    Posts
    1,416
    Thanks
    99
    Thanked 745 Times in 504 Posts

    Default iSrbija forum iOS app - IDEJA

    Quote Originally Posted by kylle View Post
    Ja tebe u potpunosti razumem i ja bih jako voleo da je imamo, ali hajde reci mi sta dobijamo aplikacijom?
    Objasni ti meni koja je razlika između WhatsAppa, Vibera, FB Messenger-a i sl.. Isto sra... drugo pakovanje...sve tri rade i nude potpuno iste stvari... i sve tri postoje i dobro im je. Ista stvar bi bila i sa TT i iSrbija app... Imali bi mogućnost izbora.
    Quote Originally Posted by bbrks View Post
    Cenim da si jako mlad, pa volis da mastas.....u redu je to...ali ces morati jos da ucis kako funkcionise realan svet. Tvoja ideja ne da nema smisla, nego je u najmanju ruku smesna. I ne brini, nece ovaj forum propasti bez tog Appa
    Ništa nije smešno.
    Quote Originally Posted by skiper View Post
    Ako ima neko voljan neka napravi app i neka stavi cenu od npr. 1$ i videce da li mu se trud isplatio.
    Slažem se a mi bi trebali da mu pomognemo.. Imamo čoveka za to.. djalfirevic

    ☜ “The truth is out there.” ☞
    Last edited by MS-13; 16-03-2015 at 19:44.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  11. #71
    iModerator bbrks's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11,851
    Thanks
    2,158
    Thanked 4,039 Times in 2,553 Posts

    Default Re: iSrbija forum iOS app - IDEJA

    Sta nije smesno, to sto ne razumes sta ocu da ti kazem ili.......a poredjenje sa WatsApp, Viber itd....vidi se da si zelen......ajde probaj da razmilis zasto

  12. #72
    iSrbijaHero
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Belgrade
    Posts
    1,416
    Thanks
    99
    Thanked 745 Times in 504 Posts

    Default iSrbija forum iOS app - IDEJA

    Ne bi da ulazim u verbalno prepucavanje...dobiću ban od strane ministarstva unutrašnjih poslova foruma iSrbija.
    Hvala lepo i radite šta hoćete.

    ☜ “The truth is out there.” ☞
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  13. #73
    iModerator bbrks's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11,851
    Thanks
    2,158
    Thanked 4,039 Times in 2,553 Posts

    Default Re: iSrbija forum iOS app - IDEJA

    Eto i to ti je odgovor.....sta reci, samo te molim da probas da shvatis sta sam ti rekao...

  14. #74
    Administrator Byakuya's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Munze
    Age
    36
    Posts
    15,108
    Thanks
    406
    Thanked 4,886 Times in 3,187 Posts

    Default Re: iSrbija forum iOS app - IDEJA

    Zelja za aplikacijom je lepa stvar i to pozdravljamo ali ako malo razmislite o tome videcete da osim tapatalk zaista nema potrebe za posebnom app...da je ovo nesto poput iClarified ili RedmondPie gde se konstantno osvezava content u smislu vesti i slicnog tada bi vec i imalo smisla...medjutim ovo je samo forum a za to da kazemo aplikacija vec i postoji.

    Pozdravljam i sve one koji su zeleli da se upuste u ovaj projekat medjutim kranje je besmisleno praviti poseban app i trositi resurse kada vec postoji dobro funkcionalno i provereno resenje.


    Ako bude bilo kakvih promena blagovremeno cemo vas obavestiti.

    Pozdrav

  15. The Following 4 Users Say Thank You to Byakuya For This Useful Post:

    bbrks (16-03-2015),iKontrash (17-03-2015),kylle (16-03-2015),sugarlema (29-03-2015)

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •