iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 4 of 4

Thread: Kako da instaliram driver-e za mreznu karticu - Windows

  1. #1
    iPhoneBigFan iphon's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    263
    Thanks
    293
    Thanked 217 Times in 99 Posts

    Default Kako da instaliram driver-e za mreznu karticu - Windows

    Cao ljudi,treba mi jedna pomoc,drugu sam juce instalirao novi windows,sve normalno proslo,samo sto on ne koristi mrezni ulaz na maticnoj ploci nego na mreznoj kartici koju je dodatno kupio jer mu je ulaz na maticnoj crko,E sad problem je taj sto on ima cd sa instalacijom drajvera za tu mreznu karticu ali ja ne znam kako da istaliram O.o Kad otvorim taj cd imam samo neke fajlove sa kojima ne znam sta da radim...U pitanju je TP Link TF-3200,drajveri su ovde: http://www.tp-link.com/lk/support/do...rsion=V1#tbl_a E sad ako bi neko od vas mogao da otvori taj link i skine drajvere,zauzimaju nesto bizarno malo I da vidi samo da li moze da ih otvori,posto ja ne mogu ni sa mog kompjutera,ne shvatam kako da istaliram Kad se skinu ti driveri ima folder za sve platforme,ja udjem u Windows 7 32 bita i ne znam kako da istaliram :/
    Nikon

  2. #2
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Re: Problem sa mreznom karticom

    ...pokreni device manager, videces upitnik pored novog hardvera, idi na njega desnim dugmetom pa properties, driver tab, update driver, browse my computer...i onda idi na putanju gde ti je folder sa driver-ima...

  3. The Following User Says Thank You to zabrljanje For This Useful Post:

    iphon (08-03-2015)

  4. #3
    iSrbijaHero
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    607
    Thanks
    445
    Thanked 58 Times in 47 Posts

    Default Re: Kako da instaliram driver-e za mreznu karticu - Windows

    Na tom linku imas uputstvo za instalacijun(na strani 4 ti je ono sto ti treba).
    Savetujem da procitas i probas sam...
    Upamti jedno,da instalacija drajvera ne ide uvek ma dvoklik .exe pa next next..vec nekad (kao sad) trazis putanju do raspakovanog drajvera odakle ce win da povuce neke sistemske dll fajlove.

    Evo linka i procitaj samo prvih par strana,bices zadovoljniji ako sam to odradis..a ako ne uspes i dalje - pisi da ti pojasnim:

    http://www.tp-link.com/Resources/doc...User_Guide.pdf

  5. The Following User Says Thank You to rmilanovic For This Useful Post:

    iphon (08-03-2015)

  6. #4
    iPhoneBigFan iphon's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    263
    Thanks
    293
    Thanked 217 Times in 99 Posts

    Default Re: Kako da instaliram driver-e za mreznu karticu - Windows

    Ljudi,izvinite zaboravio sam na ovu temu posto sam nasao resenje,da se rucno ubaci drajver Hvala vam obojici na pomoci...Nisam citao uputstvo zato sto sam citao uputstvo koje je u kutiji od kartice,koje je skroz drugacije O.o I nema veze ni sa cim
    Nikon

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •