iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 71 of 72 FirstFirst ... 216169707172 LastLast
Results 1,051 to 1,065 of 1066

Thread: iPhone Autorizovani Servis

  1. #1051
    iModerator rikee's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Subotica
    Age
    48
    Posts
    4,607
    Thanks
    994
    Thanked 1,840 Times in 1,375 Posts

    Default Re: iPhone Autorizovani Servis

    Do sada ste moglinda prodjete sa dijagnostikom za kolu i cokoladu… sad ce sve zapadnjacki da placate… tek sada cete da kukate kako je skup servis i da sve to moze jeftinije da se zavrsi da apple nije normalan… lepse ce da Vam bude kada promobi osuri za dobar dan… i da… da zavrsim sa hahaha jer je i to najsrpskija stvar

  2. The Following 7 Users Say Thank You to rikee For This Useful Post:

    Cuksi (10-01-2023),LDV20 (10-01-2023),Lauda (09-01-2023),aw_snap (09-01-2023),petarpetrovic (10-01-2023),skiper (10-01-2023),sone888 (09-01-2023)

  3. #1052
    iSrbijaHero Ninoslav's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Novi Sad
    Age
    40
    Posts
    726
    Thanks
    43
    Thanked 1,170 Times in 390 Posts

    Default Re: iPhone Autorizovani Servis

    Quote Originally Posted by halfman View Post
    To ne znam .. Mozda je i tajno oduzeta licencja
    Mozda @mikenzi moze da kaze makar da li ce biti servisa opet… i kada?
    iPhone 13 Pro Max Sierra & iPad Pro 11" 2018 & AppleTV 4K 32GB

  4. #1053
    iSrbijaHero Cuksi's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,486
    Thanks
    2,277
    Thanked 726 Times in 397 Posts

    Default Re: iPhone Autorizovani Servis

    Slazem se sa @rikee ja od kad sam na forumu ko god je trazio pomoc oko servisa @mikenzi je svima pomogao i izasao u susret ! Tako da umesto da se smejemo bolje pitati jel se moze nekako pomoci !
    Ja sam licno od @mikenzi -ja dobio pomoc kad nesto nije moglo da se nadje nigde da se kupi nigde u Apple radnji a takodje nosio telefone u servis i svaki put bila ljubazna i profesionalna usluga !

  5. The Following 2 Users Say Thank You to Cuksi For This Useful Post:

    dervisbegovic_ (10-01-2023),vukasin_nbg (10-01-2023)

  6. #1054
    iSrbijaHero Zivansi's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Loznica
    Age
    36
    Posts
    981
    Thanks
    2,827
    Thanked 1,774 Times in 636 Posts

    Default Re: iPhone Autorizovani Servis

    @rikee Ispade po tvom, da smo mi (kupci) krivi sto je iStyle izgubio licencu za servis... Ako je uopste izgubio...

  7. The Following User Says Thank You to Zivansi For This Useful Post:


  8. #1055
    iSrbijaHero
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    769
    Thanks
    171
    Thanked 504 Times in 266 Posts

    Default Re: iPhone Autorizovani Servis

    Ne bih da budem bilo čiji advokat, ali čovek uopšte nije to napisao.

    Da li ima ljudi koji nesavesno rade svoj posao? Ima ih, i sankcionisanje podržavam. Jedna je stvar da se osudi takvo ponašanje, ali smejati se celoj firmi i ljudima koji ni krivi ni dužni trpe posledice zbog jednog ili nekoliko radnika je nešto sasvim drugo i jako dobro oslikava naš mentalitet. Sve se plašim da se ove stvari ne dešavaju u drugim zemljama gde Apple posluje, recimo u Zimbabve-u, tamo je čini mi se sve regularno, pa zato Apple treba da beži od nas jer smo mi najgori čim smo Srbi, naravno.

    Eto ja recimo od avgusta čekam da mi Macola zameni AirPods Pro slušalice jer zbog jednog servisa manje ostali servisi imaju neuporedivo više posla, i to valjda nekome treba da bude smešno, šta li. Na svu sreću pa je u pitanju minorna stvar i na kraju krajeva uzeo sam drugu generaciju u međuvremenu, ali moglo je da se desi da moram da servisiram nešto ozbiljnije i da mi posao trpi zbog toga, i baš je super što sad imamo manje servisa i manje ljudi koji žele da nam izađu u susret, udri brigu na veselje, lako ćemo.

  9. #1056
    iSrbijaHero Zivansi's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Loznica
    Age
    36
    Posts
    981
    Thanks
    2,827
    Thanked 1,774 Times in 636 Posts

    Default Re: iPhone Autorizovani Servis

    Kako ne ispada, kada je navedeno da neceno vise moci uz milku i kocu da odradimo dijagnostiku? Kao da smo mi, kao potrosaci krivi... A za ostalo se slazem sa tobom. U svakoj firmi postoji crna ovca, zbog koje neduzni ispastaju. Ja se prvi nisam ismevao, jer je Mikenzi na svako pitanje vise nego strucno odgovorio. A sad' zbog cega su izgubiki licencu, ponavljam, ako su uopste izgubili, pa i ne bi trebalo da nas se tice. To je taj nas mentalitet, sto volimo da guramo noseve svugde van nase g dvorista, a ne vidimo sopstnevi nered

    Sent from my RMX3151 using Tapatalk

  10. #1057
    iSrbijaHero
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    769
    Thanks
    171
    Thanked 504 Times in 266 Posts

    Default Re: iPhone Autorizovani Servis

    Čovek je vrlo lepo napisao da više nećeš moći da dobiješ konkretnu informaciju sa izvora nego ćeš morati sve da radiš po PSu i po rigidnim procedurama koje donosi Apple, što nije loše samo po sebi ali oduzima za nijansu više vremena i otežava ti planiranje ako moraš da se rastaneš od uređaja koji ti je bitan na neko vreme. Nigde nije spomenuo krivicu nas kao potrošača, ne znam što napadate čoveka bez veze.

    Ja recimo to već osećam na sopstvenoj koži kao što rekoh, srećom pa je u pitanju vrlo nebitna stvar inače bi me to vrlo verovatno koštalo mnogo više vremena i živaca, a i para. Pare ću nekako da prežalim jer uvek mogu opet da ih zaradim, ali izgubljeno vreme je nešto što mi je mnogo veći problem, pretpostavljam da je slično i sa drugima koji rade nešto u životu

  11. #1058
    iEntuzijasta
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    65
    Thanks
    9
    Thanked 9 Times in 6 Posts

    Default Re: iPhone Autorizovani Servis

    Mikenzi decko nema veze s tim koliko sam ja skapirao covek tamo radi. E sad sto je ta njegova firma volela malo lovu sa strane pa sad je bije glas da su prevaranti to su trebali ranije ti da razmisljaju sto su firmu vodili da svemu dodje kraj.
    A nase "kompanije" nikako ne vole da se za njih kaze da su lopovi, prevaranti i dr jer je za njih takav marketing katastrofalan. Ali zato kada se eto kako kazete prodavali delovi na crno to je tad bilo skroz ok, I zato se cuti i nista ne prica vec se ceka da to prodje samo od sebe i onda udri opet po sirotinji
    Zemlja Srbija vec vidjeno.
    Oni na zalost mozda nisu mogli da povecaju cenu telefona i opreme zbog rata u Ukrajini pa nasli drugi nacin ljudi jbg


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  12. #1059
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,037
    Thanks
    437
    Thanked 451 Times in 235 Posts

    Default Re: iPhone Autorizovani Servis

    Niko nije rekao da mu je drago sto su izgubili licencu. Ja sam servisirao par puta kod njih telefone u garantnom roku. Meni je samo smesno, ili bolje da kazem toliko ocekivano da se ovako nesto desi u Srbiji, jer Srbija po principu "Milke i koka kole" funkcionise toliko dugo da nam je to uslo u genetski kod i postali smo nesposobni da cak i prepoznamo to vise kao neku anomaliju. A onda se cudimo i snebivamo zasto svi beze odavde glavom bez obzira i zasto nas tretiraju kao africko pleme. I to posebno kada je Apple u pitanju koji cak i za standarde velikih kompanija ima preterano striktna pravila. Ljudi ovde decenimajam i vekovima smatraju da kad treba u katastru nesto da zavrsis "Milka i koka kola". Kad ides kod lekara "Milka i koka kola". Kad treba zavrsis fakultet "Milka i koka kola". I onda se cude sto se davimo u glibu vekovima i sto svi normalni beze odavde glavom bez obzira. Kada shvatite da "Milka i koka kola" prolazi samo u Srbiji i zemljama slicnim nama i kada to povezete sa tim sto se poradjamo da bi nam Apple dao bilo sta na kasicicu, neke stvari ce vam biti mnogo jasnije i bolje cete razumeti zasto zivite kako zivite i gde zivite.

    I na kraju krajeva, ne znam sta neko ima meni da cini bilo kakve usluge oko servisa. Apple je propisao svoju garanciju i ako je uredjaj pod garancijom ima obavezu da ga dovede u radno stanje ili ga zameni za novi. Nema tu nikakve usluge, vec su to propisi koje je Apple propisao. Ako je van garancije, opet Apple definise cenu delova, popravki. Ne razumem sta tu ima neko da ti cini uslugu ili ne. Sto se dijagnostike tice, koliko vidim kosta 2000 dinara. Ako neko ko ima telefon od 1500 eur ne moze da plati 15 eur za dijagnostiku, onda ne treba da ima taj telefon. Vrlo jednostavno. Samo u Srbiji ljudi smatraju da je normalno da rade za 300 eur, a da imaju telefon od 1500 eur. To nije normalno. To je patolgija, glitch in the Matrix koji se javlja samo ovde i u zemljama slicnim ovoj.

  13. The Following User Says Thank You to Didule For This Useful Post:


  14. #1060
    iNovajlija
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    26
    Thanks
    40
    Thanked 26 Times in 15 Posts

    Default Re: iPhone Autorizovani Servis

    U nekoliko navrata sam imao blisku saradnju sa iStyle servisom. Mnogo više kao kupac, što kao fizičko, što kao pravno lice. U svim slučajevima imao sam više nego korektnu saradnju. Usluga veoma profesionalna, kontakti veoma prijatni, uljudni, vaspitani.

    I jako mi je žao zbog svega što se iStyle-u trenutno dešava, ali sam siguran da će uspeti da odskoče za dobro svih korisnika Apple uređaja i usluga. Jednostavno, nivo poslovanja u pružanju usluga je, bar za Srbiju, apsolutno nedostižan za sve ostale koji se tim poslom bave.

    Na kraju, član iSrbija koji je ovde nesebično pružao obilje informacija, pomoći ostalim članovima, ako ništa drugo, zaslužuje bar poštovanje. Izašao je iz okvira profesionalnog odnosa, prevazišao ga je i bio je nemerljivo uslužan i na raspolaganju svima nama.

    To što se desilo u iStyle-u je loše za sve nas. I posledice ćemo snositi svi.

    U takvim trenucima nije loše pokazati ljudskost, pružiti podršku ljudima od kojih smo imali nemerljivu korist. Ako ćemo celu kompaniju svoditi na kriminal pojedinca, onda usvajamo obrazac da postoji kolektivna krivica. A to je onda sasvim novi teren čije posledice nikome ne donose korist.

    Budimo ljudi iako smo Apple korisnici.

  15. #1061
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member mikenzi's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Belgrade, Serbia
    Age
    40
    Posts
    4,307
    Thanks
    804
    Thanked 3,954 Times in 2,132 Posts

    Default iPhone Autorizovani Servis

    Otvorite novu temu jer ja bih da nastavim i dalje da pomažem ovoj zajednici ili barem onima koji to žele. Moj lični cilj je da zaokružim 10 godina podrške na ovom forumu u ovoj temi koju sam pokrenuo 27.02.2015., a nakon toga mislim da će biti dosta.

    @petarpetrovic pošalji poruku sa nalogom za te slušalice da vidim šta se dešava.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  16. The Following 17 Users Say Thank You to mikenzi For This Useful Post:

    Baraba (11-01-2023),Byakuya (11-01-2023),Cuksi (12-01-2023),Dejan81 (12-01-2023),Lauda (12-01-2023),aw_snap (12-01-2023),bobanbg9 (11-01-2023),dervisbegovic_ (11-01-2023),kocka90 (11-01-2023),kursula82 (11-01-2023),mmilos82 (12-01-2023),nenadjow (11-01-2023),nikolastojanovi20 (12-01-2023),njikolaj (16-01-2023),skiper (11-01-2023),vukasin_nbg (11-01-2023),zabrljanje (11-01-2023)

  17. #1062
    iSrbijaHero Baraba's Avatar
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Beograd
    Posts
    784
    Thanks
    605
    Thanked 326 Times in 187 Posts

    Default Re: iPhone Autorizovani Servis

    Milka je najmanji problem. Čovek je pristupačan i otvorio nam je vrata u taj svet kako funkcioniše, ovde pomogao ko zna koliko puta, njega ovaj problem sa servisom više pogađa od vas sigurno.

  18. The Following 4 Users Say Thank You to Baraba For This Useful Post:

    Dejan81 (12-01-2023),aw_snap (12-01-2023),dervisbegovic_ (11-01-2023),nikolastojanovi20 (12-01-2023)

  19. #1063
    iSrbijaHero
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    769
    Thanks
    171
    Thanked 504 Times in 266 Posts

    Default Re: iPhone Autorizovani Servis

    Quote Originally Posted by mikenzi View Post
    @petarpetrovic pošalji poruku sa nalogom za te slušalice da vidim šta se dešava.
    Opušteno, papir iz Macole mi je ko zna gde a svakako nisam trenutno u blizini da preuzimam bilo šta, čak i da sluške stignu sa servisa, nebitno skroz. Hvala ti svakako

    Quote Originally Posted by Didule View Post
    Meni je samo smesno, ili bolje da kazem toliko ocekivano da se ovako nesto desi u Srbiji, jer Srbija po principu "Milke i koka kole" funkcionise toliko dugo da nam je to uslo u genetski kod i postali smo nesposobni da cak i prepoznamo to vise kao neku anomaliju. A onda se cudimo i snebivamo zasto svi beze odavde glavom bez obzira i zasto nas tretiraju kao africko pleme. I to posebno kada je Apple u pitanju koji cak i za standarde velikih kompanija ima preterano striktna pravila.
    Promašio si temu. Imam jako veliki problem ako neko iskoristi Milku i koka kolu da ostvari neko svoje zakonsko pravo ispod radara ili protivno zakonu i dobije nešto što mu inače ne pripada. Mi ovde ipak pričamo o privatnim kompanijama koje rade za profit i kojima je u interesu da imaju nas kao klijente i tu nema nikakvih prepreka da se izgradi dublji odnos sa njima. Niko nije izgubio Apple licencu zbog Milke i koka kole ovde.

    Sve u svemu, sada imamo jedan servis manje i samim tim svi čekamo duže na popravku, a pojedini su u drugoj temi i priželjkivali da pojedini propadnu, tako da postoji bukvalno pisani trag, crno na belo, i taj naš stav da komšiji crkne krava je nešto što nam je mnogo veći problem od Milke.

  20. The Following 3 Users Say Thank You to petarpetrovic For This Useful Post:

    Zivansi (13-01-2023),ecanikajo (14-01-2023),rikee (13-01-2023)

  21. #1064
    iPhoneBigFan dachakragujevac's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Kragujevac
    Age
    43
    Posts
    444
    Thanks
    287
    Thanked 241 Times in 129 Posts

    Default iPhone Autorizovani Servis



    Ko su sad ovi?

  22. #1065
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member mikenzi's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Belgrade, Serbia
    Age
    40
    Posts
    4,307
    Thanks
    804
    Thanked 3,954 Times in 2,132 Posts

    Default Re: iPhone Autorizovani Servis

    Nije tema za servis. BG Group verovatno dobili licencu od Apcom-a za prodaju Apple uređaja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Page 71 of 72 FirstFirst ... 216169707172 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •