iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 3 of 3

Thread: Moze li se zameniti default mail za iCloud nalog?

  1. #1
    iNovajlija
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    3
    Thanks
    0
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Lightbulb Moze li se zameniti default mail za iCloud nalog?

    Pozdrav ljudi... Telefon nije kraden, kao sto ce mnoogi pomisliti, pa da napisem odmah... Znaci telefon ima iCloud nalog, ali nije potvrdjen na mail-u, tako da je u opcijama sve zamagljeno i ne moze se nista menjati dok se ne potvrdi na mail-u. Taj mail vise ne postoji, tj. nije u funkciji, tako da mu nema pristupa. Osoba koja je koristila fon, ubacila je to davno, a pritom se ne razume, tako da fakticki maltene nije ni znala sta u stvari time radi. Tako da ni restore opcija na sajtu ne pomaze... Nebitno je sad to, da li postoji mogucnost da se to resi, pa makar i pozivanjem neke Apple podrske? Telefon radi normalno sa Rsim karticom, ali sam hteo da uklonim to, da mi se nekim slucajem ne desi u buducnosti da mi zakljuca fon, a i hteo bih da update-ujem software. Inace verzija soft je 7.0.6, a model 5S... Hvala...

  2. The Following User Says Thank You to fleepy For This Useful Post:

    vedranmo (17-06-2016)

  3. #2
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Re: Moze li se zameniti defunct mail za iCloud nalog?

    ...kako se logujes sa Apple ID...da li je sve normalno, da li imas password...

    ...isti mail je i na Apple ID-u...pitam posto je sve isto vezano za iCloud...

  4. The Following User Says Thank You to zabrljanje For This Useful Post:

    vedranmo (17-06-2016)

  5. #3
    iNovajlija
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    3
    Thanks
    0
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Re: Moze li se zameniti defunct mail za iCloud nalog?

    Ako pitas za AppStore, i ostalo, tu sam stavio svoj nalog i sve normalno radi... A ovaj ID koji je vezan za iCloud je neki drugi, i nemam sifru za njega, niti je taj mail aktivan, niti je iCloud nalog potvrdjen (a ipak je aktivan), jer nije potvrdjen mail, tada kada je pravljen...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •