iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 25 of 25

Thread: Kupovina 3gs

  1. #16
    Administrator .stefan's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Kragujevac/Beograd
    Age
    36
    Posts
    11,740
    Thanks
    2,010
    Thanked 3,272 Times in 2,237 Posts

    Default Re: Kupovina 3gs

    Hehe nisu to ledja to je celo kuciste al ajde...sto da ne...promeni...
    Kao sto svi kazemo,koliko god to da je bio dobar telefon....vreme je da se krene dalje

  2. #17
    iNovajlija
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    A, A
    Age
    40
    Posts
    6
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Kupovina 3gs

    E ja se jos uvek razmisljam. Zamenila sam svoj telefon za bolji, ali nije iphone (za sad), vec je huawei y530. Telefon je nov Ima kameru 5mpx, blic, prednju kameru, veliki ekran, 4gb, android 4.3
    Sad vec i postoji sansa razmisljati o cetvorci, mada opet treba doplatiti jos. Ako uzmem 3gs znam da gubim blic i prednju kameru, (i lampu ) . Ne znam jos se razmisljam sta cu da radim. A svidja mi se iphone.

  3. #18
    iNovajlija
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    A, A
    Age
    40
    Posts
    6
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Kupovina 3gs

    Cao svima, Srecna Nova godina i sve najbolje

    Evo i mene konacno sad imam 3gs. E ovako Ios 6.1.3 Jailbreak, firmware 05.16.08 i da postavim par pitanja.

    1. Ako se telefon vrati na fabricki u podesavanjima resetiraj sve postavke ili opcija izbrisi sav sadrzaj i postavke, ili da se to uradi preko itunes da li se tako gubi jailbreak i mora li se onda opet uraditi ?
    2. Ako se uradi ono drzim home dugme i istovremeno ga ukljucim u usb i onda ga obnovim preko itunes da li se i tad gubi?
    3. Ako uradim u itunes update na 6.1.6 da li se tad gubi i da li se time nesto dobija?

    Ako neko pita zasto bda se vraca na fabricki, iz bilo kog razloga zatreba nekad nesto zablokira nece , ili me mrzi da brisem rucno ili da vidim kako se to radi bilo koji razlog, pa ako mozete uputite me malo.

    Takode trazi i Cydia update da li i to uraditi, a to isto trazi i vshare koga imama u tel.
    Imam jos SBsetings i Ifile.

    I jedno dodatno pitanje za drugi 3gs isti kao ovaj telefon radi bez problema sve ok, ali nekad nece da puni. Do kabla valjda nije proban sa dva punjaca jednostavno nece i onda iz nekog tamo pokusaja puni i moze slobodno da se uzme u ruku koristi okrece ma radi mu sta hoces nece da prekine punjenje, ali ako se iskljuci sa punjaca i opet vrati onda opet ista procedura nece nece i iz nekog tamo puta hoce, o cemu se radi tu?

    Eto za sad toliko, ako imate i neku korisnu aplikaciju napisite, recimo i neku poput cc cleanera koja sluzi za tu svrhu, na androidu bas i ima cc cleaner i milon takvih slicnih.

    Hvala svima.

  4. #19
    iEntuzijasta
    Join Date
    Oct 2010
    Age
    38
    Posts
    71
    Thanks
    47
    Thanked 3 Times in 3 Posts

    Default Re: Kupovina 3gs

    1-2 ako se odradi preko itunes-a u dfu modu gubis JB naravno, pa stavlja ti novi IOs i brise sve staro.
    3. Ne dobijas nista posebno, mada procackaj na netu prednosti mozda ima neka sitnica.
    Mada poslusaj ekipu sa sajta i menjaj ti to, prodaj dok mozes neke novce da uzmes i skupljaj za 4-ku ili 4s.

    Cydiu slobodno mozes update nemas tu nikakve greske.
    Konektor punjenja zameni na tom 3gs-u sto xoce-nece puni i radice.

  5. #20
    iNovajlija
    Join Date
    Dec 2014
    Age
    48
    Posts
    8
    Thanks
    2
    Thanked 4 Times in 4 Posts

    Default Re: Kupovina 3gs

    1. ne smiješ to napravit na jailbrejkanom uređaju zablokirat će.
    2. to ti je recovery mode i izgubit ćeš JB al nije problem jer će ti ga podić na 6.1.6 verziju koja se opet može JB-at.
    3. ne dobivaš ništa. razlika između 6.1.3 i 6.1.6 je zanemariva. eventualno odradiš da te bedž na settings ikoni ne bode u oči.

    u Cydiji slobodno odradi update kompletan.

    izgleda da ti konektor na telefonu gubi kontakt pa nekad neće da puni.

    za 3gs preporučam RemoveBackground i iCleaner za čićenje telefona od smeća (fajlovi i to).

  6. #21
    iNovajlija
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    A, A
    Age
    40
    Posts
    6
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Kupovina 3gs

    Hvala puno svima. Jos cu da dodam ovo u vezi punjenja, kad se iskljuci telefon rucno i stavi se na punjac pocne odmah da puni pokaze bateriju i nakon nekog vremena on se ukljuci i onda nastavi da se puni, nekad i nece ali tako par puta i hoce. Da li ji je to definitivno konektor?

  7. #22
    iNovajlija
    Join Date
    Apr 2017
    Age
    27
    Posts
    8
    Thanks
    1
    Thanked 3 Times in 2 Posts

    Default Re: Kupovina 3gs

    Sta mislite jer se isplati uzeti ali za upotrebu ko ipod jer povremeno se pojave za 2000-2500 model sa 32gb.Inace imam 4s i se i lepo rade a ovaj gledam da uzmem samo za slusanje muzike i na wifi bi bio povremeno zakacen znaci bez upotrebe sim kartice.
    Pozdrav

  8. #23
    iSrbijaHero p.pera's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    43.85861
    Posts
    1,244
    Thanks
    667
    Thanked 2,488 Times in 818 Posts

    Default Re: Kupovina 3gs

    Može da posluži.

  9. #24
    iSrbijaHero technobuba's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Age
    41
    Posts
    1,419
    Thanks
    670
    Thanked 358 Times in 230 Posts

    Default Re: Kupovina 3gs

    iPod uzmi
    The positive the negative, the child the moon... This is only a test

  10. #25
    iSrbijaHero nixysx's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Крушевац
    Posts
    1,254
    Thanks
    776
    Thanked 452 Times in 232 Posts

    Default Kupovina 3gs

    Imaš sigurno neki iPod touch 4gen do 4500din, baš namenjen za to, plus imaš retina display

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •