iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 5 of 5

Thread: Ipad 2 zamjena digitizera

  1. #1
    iEntuzijasta
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Banja Luka
    Age
    38
    Posts
    97
    Thanks
    3
    Thanked 4 Times in 4 Posts

    Default Ipad 2 zamjena digitizera

    Pozdrav, treba mi mala pomoć. Prije 10-ak dana mi je ispao ipad i razbilo se staklo. Narucio sam odmah sa ebay novo staklo i danas stiglo. Prateci klipove na youtube-u skinuo sam slomljeno staklo, otkacio LCD da bi otkacio digitizer, nista mimo toga nisam cackao. Kada sam ponovo spojio digitizer i LCD htio da isprobam da li sve radi prije nego sto zualjepim digitizer ponovo, medjutim ekran sad nece da se upali. Da nije neko radio ovo mozda, pa zna ista o tome?

  2. #2
    iSrbijaHero
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Kraljevo
    Posts
    1,115
    Thanks
    158
    Thanked 743 Times in 637 Posts

    Default Re: Ipad 2 zamjena digitizera

    Proveri jos jednom da li si sve lepo povezao.....
    [SIGPIC][IMG]http://www.isrbija.net/signaturepics/sigpic71623_4.gif[/IMG][/SIGPIC]

  3. #3
    iNovajlija
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    5
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Ipad 2 zamjena digitizera

    Ako si sve dobro povezao, onda je display neispravan. Nema drugo šta biti.

  4. #4
    iEntuzijasta
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    89
    Thanks
    2
    Thanked 12 Times in 12 Posts

    Default Re: Ipad 2 zamjena digitizera

    napravio si gresku... kod ipad2,3,4 imas i ostalih imas takozvane filtere za displej koje si ti ubio onog trenutka kada si otkacio lcd...mom drugu se desilo da je pola ekrana otislo a tebi ceo... konektor se izvlacio ravno i konstantno ceo ne levo desno pa ga izvuces.. u principu nikad ne skidam lcd kad menjam touch samo ga podignem to mi je 2sekunde da raskacim i zakacim flet od touch-a
    1. da kupis nov lcd (mada je moguce da si ubio na maticnoj pozadinsko)
    2. da odneses nekom boljem majstoru da ti zameni filtere


    edit



    https://www.ifixit.com/Answers/View/...idn%27t+fix+it.


    to je tebi zveknulo
    99%

    nego pogledaj jos jednom da nemas sliku, a nevidis je?? vidi iz nekog ugla ili nesto ne moguce bas da si sjebao
    e da pogledaj konektor na ekranu samom ispod folija da se nije tu otkacio
    Last edited by legenda1988; 24-09-2014 at 13:39. Reason: nasao sam to na netu desva evo

  5. #5
    iEntuzijasta
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Banja Luka
    Age
    38
    Posts
    97
    Thanks
    3
    Thanked 4 Times in 4 Posts

    Default Re: Ipad 2 zamjena digitizera

    Ipak se na kraju upalio. Nekoliko dana prije dolaska novog stakla se ispraznio i ugasio pa ga nisam ni punio, reko taman da ga opravim tako. I kad sam sve zavrsio stavio sam ga na punjac i cak drzao duze vremena ali nije reagovao. Drug mi rece ostavi ti njega par sati da se puni pa onda vidi i tako uradim i odjednom se upali i radi i lcd i digitizer hvala bogu . Jedino sto postoji sansa da sam pokidao kabal od volume dugmica jer ne rade pa sad da ne bi nesto pokvario vise odnijecu nekome da pogleda. Sad sam mislio da sam zeznuo stvar popravljajuci sam pa ne bi dalje da cackam . Hvala svim na pomoci u svakom slucaju

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •