iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 26

Thread: Pitanja i Problemi iPad mini iOS 8.0

  1. #1
    Administrator Byakuya's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Munze
    Age
    36
    Posts
    15,108
    Thanks
    406
    Thanked 4,886 Times in 3,187 Posts

    Default Pitanja i Problemi iPad mini iOS 8.0

    U ovoj temi mozete pisati o pitanjima i problemima vezanim za iPad mini i iOS 8....

  2. #2
    iPhoneBigFan Hertzog's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Rothera, Antarctica
    Posts
    472
    Thanks
    106
    Thanked 50 Times in 36 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPad mini iOS 8.0

    Nisam bas zadovoljan, nekada mi ne zatvara aplikacije "prstima" na ekranu, pa moram kliknuti home dugme. U safariu kada skrolujem na dole ne ucitava odmah stranicu, nego prvo bude prazan prostor, pa se tek za par sekundi pojavi. I druge aplikacije ne rade tecno
    iPhone 12. MBP 13''. Apple Watch 5. iPad Mini

  3. #3
    iEntuzijasta Miloshan's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    35
    Posts
    80
    Thanks
    13
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPad mini iOS 8.0

    Znaci ne prelaziti na 8 .

  4. #4
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    3,791
    Thanks
    830
    Thanked 1,525 Times in 1,081 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPad mini iOS 8.0

    Isti problemi su kod air-a i ipad mini retine pritom zabadaju ponekad...

  5. #5
    iPhoneBigFan Hertzog's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Rothera, Antarctica
    Posts
    472
    Thanks
    106
    Thanked 50 Times in 36 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPad mini iOS 8.0

    Uzas kako lose radi 8-ica... Copy/paste funkcija ne radi, tj nekada moram po 3-4 puta kliknuti copy da bi on prihvatio link... Malopre kopiram link i zalepim ga on dobar, opet kliknem paste a on zalepi link koji sam ranije kopirao... Na Youtube nekada moram i po par puta kliknuti play da bi pokrenuo video, a i skoro pa uvek video blokira na par sekundi pre nego nastavi, kao da skrecuje... Jos uvek u pojedinim momentima trza dok otvara aplikacije, krajnje sam nezadovoljan, sa 8.0.2 nisu nista resili
    iPhone 12. MBP 13''. Apple Watch 5. iPad Mini

  6. #6
    iPhoneBigFan funky's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    143
    Thanks
    15
    Thanked 10 Times in 8 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPad mini iOS 8.0

    Nazalost iOS 8 se i kod mene pokazala ocajno na mini-ju... Kada upalim facetime, ako je u horizontalnom polozaju, donja trecina ekrana je crna. Ako ga okrenem pa ponovo vratim u isti polozaj ono nestane. Kao sto je Hertzog rekao, copy/paste jedva radi, Safari je poceo ozbiljno da me nervira, trokira, moram stalno da ga gasim. YT mi se cini kao da onaj slajder za klip ne radi dobro moram da bi ga pomerio uhvatim par mm iznad samog bar-a, e sad ne znam dal je do yt aplikacije ili do ipad-a. U svakom slucaju zalim sto sam presao na 8.0.2 na ipad-u, mnoooogo je bio bolji iOS 7.1.2. Nadam se da ce uskoro izaci 8.1 i da ce konacno to da dovedu u red, a do tada slobodno ostanite na 7.1.2... topla preporuka

  7. #7
    iPhoneBigFan Hertzog's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Rothera, Antarctica
    Posts
    472
    Thanks
    106
    Thanked 50 Times in 36 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPad mini iOS 8.0

    I ja imam iste probleme sa YT klipovima, a neke alikacije baguju maksimalno kada okrenem iPad naopako (da mi je home dugme gore ). Npr u FB mesindzeru ne vidim zadnje redove koji su napisani, pa moram vratiti iPad u nrmalan polozaj, a to mi je problem kada se iPad puni, pa lomim punjac
    iPhone 12. MBP 13''. Apple Watch 5. iPad Mini

  8. #8
    iPhoneBigFan funky's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    143
    Thanks
    15
    Thanked 10 Times in 8 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPad mini iOS 8.0

    Katastrofalan je iOS... nadam se da ce 8.1 da bude barem malo bolji, jer bukvalno ipad radi sa pola kapaciteta, pritom sam uradio clean restore za sistem... ne znam al sam razocaran maximalno...

  9. #9
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    3,791
    Thanks
    830
    Thanked 1,525 Times in 1,081 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPad mini iOS 8.0

    Ipad im je def zadnja rupa na svirali i ako NE BI SMELO da je tako ... Isti alucaj je bio aa 7.0.3 sa kojin je dosao moj ipad pa sve do 7.1 sve je stucalo... Sve u avemu a7 procesor tako da stuca no way...

  10. #10
    iPhoneBigFan funky's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    143
    Thanks
    15
    Thanked 10 Times in 8 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPad mini iOS 8.0

    Pa jeste, ja bas gledam sta se desava, malo pre kucao u safariju i cim krenem brze da kucam, desava se da se pojavi lag i slova se nakon kucanja naknadno pojavljuju... To mi se nikad nije desilo sa 7.1.1. Problem moze da se privremeno resi ako ugasis ipad i upalis ga ponovo ali cim dignes 2-3 aplikacije pocne da baguje...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #11
    iPhoneBigFan Hertzog's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Rothera, Antarctica
    Posts
    472
    Thanks
    106
    Thanked 50 Times in 36 Posts

    Default

    Nisu mnogo toga popravili sa 8.1... I meni tastatura zeza... Cini mi se da su YT resili, visecemo za ostalo

    image.jpg

    Nisu resili ni problem kada napisem post, pstane mi aktivirana tastatura, a u postu treperi kursor kao da jos pisem... Vidi se kursor u donjem desnom uglu mog posta na slici
    Last edited by bbrks; 21-10-2014 at 16:21. Reason: ne pisi post za postom, koristi funkciju EDIT
    iPhone 12. MBP 13''. Apple Watch 5. iPad Mini

  12. #12
    iPhoneBigFan funky's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    143
    Thanks
    15
    Thanked 10 Times in 8 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPad mini iOS 8.0

    Ja ga evo koristim od jutros, ne mogu da kazem da je los, definitivno je bolji od 8.0.2 ali je isto tako ne merljiv sa 7.1.1 i 7.1.2.
    Na zalost jedino nam ostaje da cekamo 8.1.1 ako bude izlazio, ja sam juce pokusao da se vratim na 7.1.2 ali apple vise ne potpisuje te verzije tako da jedino sto mi ostaje je da se nadam da ce sledeca verzija biti malo bolja od ove.
    I dalje mi se javlja onaj problem sa facetime, kada upalim aplikaciju na portrait modu i onda okrenem na landscape, pojavi se sa desne strane crna traka preko ekrana. Tek kad pozovem nekog ona nestane. YT je sredjen kolko sam video, generalno sam skapirao da brze radi jedino u varijanti kada ostavis da ti aplikacije rade u pozadini i uopste ih ne gasis. Tako dobijas na brzini ali je definitivno safari katastrofa u odnosu na prethodne verzije...

  13. #13
    iEntuzijasta
    Join Date
    Jul 2013
    Age
    41
    Posts
    51
    Thanks
    2
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPad mini iOS 8.0

    Mozeli mi neko kaze za ovaj Problem koji imam na moj ipad mine Problem je da mi se ugasi sam ne znam zasto ?

  14. #14
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member mikenzi's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Belgrade, Serbia
    Age
    40
    Posts
    4,298
    Thanks
    799
    Thanked 3,952 Times in 2,130 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPad mini iOS 8.0

    Probaj da definises u kom trenutku se ugasi. Koliko im baterije, da li mozes da reprodukujes svaki put ili se nasumicno dogadja.


    Service Manager @ iStyle Service
    Apple Authorized Service Provider

  15. #15
    iEntuzijasta
    Join Date
    Jul 2013
    Age
    41
    Posts
    51
    Thanks
    2
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPad mini iOS 8.0

    Quote Originally Posted by mikenzi View Post
    Probaj da definises u kom trenutku se ugasi. Koliko im baterije, da li mozes da reprodukujes svaki put ili se nasumicno dogadja.


    Service Manager @ iStyle Service
    Apple Authorized Service Provider
    Ok hvala Probacu pa javim

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •