Rezultati 1 do 7 od 7

Tema: iCloud - Trazi aktivaciju i ako nije bio registrovan na nalog?

iDrugČlan
    Datum registracije
    02.11.2013
    Godina
    39
    Thanks
    0

Podrazumevano iCloud - Trazi aktivaciju i ako nije bio registrovan na nalog?

Postovanje svim clanovima foruma, verujem da ce diskusija na ovu temu biti veoma korisna pri kupovini polovnog uredjaja.

S' obzirom da zivimo u vremenu gde je internet glavno trziste, a svakodnevnica je kupovina uredjaja koje fizicki ne mozemo pogledati pre isplate novca.Pri kupovini uredjaj sa ios 7 sistemom nekoliko puta sam dosao u situaciju da proverim "icloud" i shvatim da uredjaj nije registrovan ni na jedan nalog.Blago receno do sada sam se 2 puta SOKIRAO kada mi je nakon "erase all content and settings" uredjaj trazio da ukucan email i sifru naloga koji nije bio upisan.

Voleo bih da neko upucen objasni o cemu se radi i pomogne svima nama koji kupujemo polovne uredjaje.

Svako dobro!

iModerator bbrks avatar
    Datum registracije
    17.01.2012
    Thanks
    1.974
    Thanked 3.657 Times in 2.402 Posts

Podrazumevano Re: iCloud - Trazi aktivaciju i ako nije bio registrovan na nalog?

Izvini samo da pitam, ti si beshe prodavao ovde neke polovne uredjaje?

Administrator zabrljanje avatar
    Datum registracije
    23.07.2011
    Thanks
    941
    Thanked 8.186 Times in 5.704 Posts

Podrazumevano Re: iCloud - Trazi aktivaciju i ako nije bio registrovan na nalog?

Mislim da je krajnje vreme da ti nama lepo objasnis o cemu se radi sa tvojom prodajom i "bavljenjem" iPad uredjajima (bar si tako naveo u nekoliko postova) i uvek izbegavao da odgovoris na ovo pitanje...za nekog ko se time bavi, ti "nista ne znas" i uvek si u cudu oko iCloud-a...ili zelis da saznas nesto sto na ovom forumu sigurno neces dobiti...

Ovo su teme koje si otvorio

Kao sto se vidi, sve su vezane za iCloud i nacine da se zaobidje odredjeni vid zastite...
    Priložene slike Priložene slike

iSrbijaHero NikolaSRB avatar
    Datum registracije
    14.11.2009
    Godina
    34
    Thanks
    192

mislim da je najbolje da pitas vlasnika za icloud xD

"The iSrbija Hall Of Fame" Member Paranormal avatar
    Datum registracije
    18.02.2012
    Godina
    26
    Thanks
    422
    Thanked 1.013 Times in 691 Posts

I nijedan navodno nije bio "registrovan na nalog"...

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhoneBigFan
    Datum registracije
    03.04.2013
    Godina
    30
    Thanks
    93

Od svih postova koje sam ovde citao a vezani su bili za iCloud, ovaj je najvise namazan i toliko dobro napisan da sam stvarno na prvu pomislio da je stvarno problem.

Administrator zabrljanje avatar
    Datum registracije
    23.07.2011
    Thanks
    941
    Thanked 8.186 Times in 5.704 Posts

Posto nismo uspeli da dobijemo bilo kakvo normalno objasnjenje za jedno normalno pitanje koje se provlaci kroz sve teme koje je @dobraponuda otvorio, pomenuti clan je banovan zbog ociglednog pokusaja da prodaje robu "neobicnog" porekla...

Tema ide pod LOCK

8. The Following 6 Users Say Thank You to zabrljanje For This Useful Post:

3gs (17.03.2014),NikolaSRB (16.03.2014),PublicEnemy (18.03.2014),bukkake_bob (16.03.2014),kylle (16.03.2014),xejtep (17.03.2014)

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •