iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 7 of 9 FirstFirst ... 56789 LastLast
Results 91 to 105 of 132

Thread: Zvučnici

  1. #91
    iSrbijaHero
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,136
    Thanks
    614
    Thanked 616 Times in 372 Posts

    Default Re: Zvučnici

    hvala na odgovoru, razmislicu kako da ih dovucem. na kompu koristim Companion 3 i skroz sam zadovoljan ali posto ih imam preko 4 godine povremeno mi se javi zelja da ih zamenim jer mi prija promena a A5+ su mi bas zapali za oko...

  2. #92
    iNovajlija
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    34
    Thanks
    0
    Thanked 7 Times in 7 Posts

    Default Re: Zvučnici

    Quote Originally Posted by DarkSide View Post
    hvala na odgovoru, razmislicu kako da ih dovucem. na kompu koristim Companion 3 i skroz sam zadovoljan ali posto ih imam preko 4 godine povremeno mi se javi zelja da ih zamenim jer mi prija promena a A5+ su mi bas zapali za oko...
    Ma nema na čemu. A A5 su baš solidno veliki, mislim da su preveliki za komp i traže malo veći prostor da se razmahnu, ali ako imaš gde i kako da ih smestiš, što da ne . Gledaj odmah da uzmeš i postolja pošto hvataju širi prostor kada su malo podignuti.

    Nisam čuo Companion 3, ali posle ovog SoundLink Minija, ne sumnjam uopšte u Bose. Ako ih uzmeš hajde baš postavi kako si zadovoljan.

  3. #93
    iSrbijaHero
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,136
    Thanks
    614
    Thanked 616 Times in 372 Posts

    Default Re: Zvučnici

    gledao sam neke fotke i ne izgledaju nesto narocito glomazni ali posto mi je radni sto malo skucen mislim da ce stati knap... malo me cak i brinu vibracije posto bi bili solidno blizu iMac-a a imam obicaj da cesto pojacam neku stvar. od companion-a je subwoofer dole na podu pa ne pravi nikakav problem. najvise me usporava to sto ih kod nas nema a zvuk moram prvo uzivo da cujem i ne znaci mi toliko da citam review-ove sa neta. licno sam prezadovoljan bose-om i bukvalno nema ni potrebe da ga menjam ali eto, posle par godina bi mi prijala promena iako su zvucnici stvar koja se ne kupuje cesto...

    jako mi se svidela ova varijanta:
    Audioengine-a5+-speakers-650x433.jpg

    a evo je trenutna situacija kod mene:
    IMG_0105.jpg

    javljam obavezno ako ih pazarim

  4. #94
    iModerator bbrks's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11,851
    Thanks
    2,158
    Thanked 4,039 Times in 2,553 Posts

    Default Re: Zvučnici

    Ja samo kratko da prokomentarisem....ako te brinu vibracije, zicer je da ces uvek biti podlozan istim, ako ti zvucnici stoje na stolu, bez obzira sto imaju te male nozice. Vibracije i lagani broom mozes da izbegnes samo ako zvucnici stoje na stalcima.

  5. #95
    iSrbijaHero
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,136
    Thanks
    614
    Thanked 616 Times in 372 Posts

    Default Re: Zvučnici

    znam, morao bih svakako i neke stalke uz njih da uzmem. slusam elektronsku muziku tako da su vibracije sastavni deo toga . za sada je najveci problem doci do zvucnika
    ranije sam koristio stereo setup sa pojacalom i kutijama pa me zato povremeno uhvati nostalgija

  6. #96
    iModerator bbrks's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11,851
    Thanks
    2,158
    Thanked 4,039 Times in 2,553 Posts

    Default Re: Zvučnici

    Kao na primer nesto ovako


  7. The Following 4 Users Say Thank You to bbrks For This Useful Post:

    DarkSide (18-01-2015),don_pavle (19-01-2015),komsa (18-01-2015),njikolaj (21-01-2015)

  8. #97
    iPhoneBigFan Nosorog's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    378
    Thanks
    48
    Thanked 79 Times in 64 Posts

    Default Re: Zvučnici

    Imas i Auralex mo pads. (Podloske za ispod zvucnika) Nije skupo a i pomogne... Doduse nikad ne moze da bude kao sa stalcima ali kad je prostor problem su najlaksa varijanta...

  9. The Following User Says Thank You to Nosorog For This Useful Post:

    DarkSide (18-01-2015)

  10. #98
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member komsa's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Cyber universe
    Posts
    3,372
    Thanks
    3,024
    Thanked 1,909 Times in 1,291 Posts

    Default Re: Zvučnici

    al' ovo dobro izgleda...........sa sve prosterima


    iPhone 13 mini Starlight

  11. #99
    iSrbijaHero
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,136
    Thanks
    614
    Thanked 616 Times in 372 Posts

    Default Re: Zvučnici

    nije bilo bas ovako , kao tinejdzer sam imao technics pojacalo i dve duboke kutije od medijapana...
    najbolesnije sto sam tada cuo kod ortaka su bile magnatove komponente u mermernim kutijama ali ja za takvo nesto trenutno nemam prostora .

    ovi stalci, komponente i raspored sa slike su kul ali ja sa desne strane stola imam zid pa se moram zadovoljiti nekim malim otrovima kao trenutni bose ili A5+ .

  12. #100
    iModerator bbrks's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11,851
    Thanks
    2,158
    Thanked 4,039 Times in 2,553 Posts

    Default Re: Zvučnici

    To sam hteo da cujem.....bas zbog nedostatka prostora, treba da ostanes tu gde jesi.....Bose zu zu je taman.....ne bacati pare bez veze.

  13. #101
    iSrbijaHero
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,136
    Thanks
    614
    Thanked 616 Times in 372 Posts

    Default Re: Zvučnici

    u pravu si ali sta cu kad volim , bose je i vise nego taman a moze polako i da se krene sa stednjom za neki novi 19k iMac

  14. #102
    iNovajlija
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    34
    Thanks
    0
    Thanked 7 Times in 7 Posts

    Default

    Pa da, mislim da bi komotno mogli da stanu i A5. Evo ti kao primer A2 uz 27" iMac. Otprilike su velicine tvojih Bose satelita, ali masivniji i dublji... Stoje mi iza racunara pa ne mogu da ih slikam direktno, ali verujem da je ok za informaciju.

    Mada u pravu su momi gore, i A2 prilicno dobro gruvaju a A5 mislim da bi ti oduvali komp na tom prostoru .

    IMG_0478.jpgIMG_0477.jpg

    Nego gledam i ove Adam Artist 3 http://www.adam-audio.com/en/multime...-3/description i deluju zanimljivo, mada 300 Eur po zvucniku je bas jaka cifra...

    Quote Originally Posted by DarkSide View Post
    Lep setup btw, jasno i cisto
    Last edited by bbrks; 18-01-2015 at 22:41. Reason: Ne pisi post za postom, koristi funkciju EDIT

  15. #103
    iSrbijaHero
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,136
    Thanks
    614
    Thanked 616 Times in 372 Posts

    Default Re: Zvučnici

    izvinjavam se na malom zakasnjenju... ovi tvoji A2 su dosta veci i dublji od mojih Bose satelita, mozda su samo slicne visine ako se racunaju i ovi njihovi mali stalci

    da, A5+ bi komotno mogli da stanu ali i komotno oduvaju iMac

    mozda jednog dana padne Companion 5 umesto ovih jer je ipak za moj setup najbolje neko dobro 2.1 resenje.

  16. #104
    iNovajlija
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    34
    Thanks
    0
    Thanked 7 Times in 7 Posts

    Default Re: Zvučnici

    Cenim da je bez greske sta god uzmes .

    A da li neko ima ove Adam Artist 3 mozda?

  17. #105
    iPhoneBigFan Nosorog's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    378
    Thanks
    48
    Thanked 79 Times in 64 Posts

    Default Re: Zvučnici

    Adam artist zvuci ok.

    Nemoj ocekivati cuda u bass podrucju ali sviraju za sve pare..

Page 7 of 9 FirstFirst ... 56789 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •