Quote Originally Posted by Igor88bg View Post
Ovako da pocnem. Nakon updatea na ios 7.1 primetio sam blago pobojsanje u performansama, ali nista ko sto se ocekivalo. Ima bugova u icloud ima bug non stop nesto ucitava na home strani i to me izludjuje. Dodje mi clean instalaciju da mu uradim jer ovo je uzas tacno trosi bateriju i u stanju mirovanja. Nije to neka potrosnja ali trosi a ranije nije. Sve u svemu i jeste bolji i nije od 706. Ps ovaj forum ucitava katastrofa sporo dal je do iosa ili foruma ne znam...

Edit, ne pomaze ni reset, ne uvek ali cesto izbaci na home screen onaj kruzic, batarija je losija def. Sto se tice multi taskinga gori je, i vrlo mi smeta kada sa 4 prsta dignem da mi otvori pokrenute app otvori mi totalno 5tu applickaiju a ne onu u kojoj sam. sve u svemu update je ******. Kao da namerno rade i srede jedno a drugo poprave. Ko zeli da ima ipad koji radi SLOIDNO sa A7 Procesorom neka updateuje nije ni toliko los (vise sam smoren jer je losiji od 7.0.6 . Sramota za apple da ne mogu ovaj ios da urade kako valja. I dalje se ceka neki novi update . ili ipak nista pre ios 8. Ovaj 7 ostaje ****** za ipad.
Clean restore set up new ipad i onda sudi
7.1.1 jeste brzi i to primetno
Ja sam update odradio na mini 2 i radi extra
Resili su bug na onom delu settingsa kada se podesava wallpaper kliknes 2 puta i izbaci iz aplikacije.... Toga vise nema
Icloud vise ne moze da se zaobidje na nacin da se odjavimo bez sifre...
Odradi cist restore ne svlaci backup i videces da gresis... Od tolikih hard reseta do sada si mogao restore uraditi