Ovako pazario sam ovo malo cudo i prvi utisci su:

Jako Lep lagan i vrlo kompaktan uredjaj vrlo kvalitetne zavrsne izrade. Pri otvaranju kutije prvo sto sam ugledao jeste ipad, u paketu je jos punjac Kabal i uputstva sa stikerima. Po meni veliki minus je nedostatak slusalica u paketu pa ce to biti prvi nedostatak od mene za minija. Pri paljenju uredjaja pali se ekran fantasticne rezolucije sa fantasticnim prikazom i kod mene slike nisu isprane (u poredjenju sa mojim ip5). Prilikom rada aparat ima odziv bukvalno fantastican i sve vrsi trenutno, ali prilikom minimizovanja applikacija sami efekti seckaju, kao i rotiranje ekrana kada se npr instalira app u app store-u. Dakle ios 7.0.4 je i dalje po meni i dalje pun decijih bolesti. Igre... uh to je posebna prica koja zaista mora UZIVO da se vidi i ovaj ekran zaista ima sta da pokaze. Komentari osoba koje su videle ipad bili su WOW prikaz fantazija, gustina piksela savrsena, boje sve sve sve zaista fantasticno. Dakle imamo jedan vrlo vrlo dobar hardware sa losim OS-om za sada koji zaista ima svoje bugove (crashuje npr settings itd..). Baterija. Sama baterija je vise nego odlicna. konstantan wifi koriscenje ovog fantasticnog uredjaja sa 100 % osvetljenjem baterija je pokazala vrlo dobre rezultate, pa i odlicne. 45 min cukanja na facebook-u i oko 15 min igranja (ako mozemo da nazovemo igranjem) jer sam sam zeleo da vidim kako npr izgleda RR3 na ovom cudovistu :-Dbaterija se svukla za 10% . Do samog kraja nisam je istrosio, kada dodje do toga javljam kranje utiske (ipad sam kupio sa 87% batt trenutno je 77) Za sva pitanja pitajte fotkice kada ga izvadim iz folije, necu jer cuvam ekran da ga odnesem kod enkog iskusnijeg da je zalepi :-D