iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 12 of 15 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 166 to 180 of 216

Thread: iPad Mini Retina. Prvi utisci

  1. #166
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,791
    Thanks
    830
    Thanked 1,525 Times in 1,081 Posts

    Default Re: iPad Mini Retina. Prvi utisci

    Tresem ga samo kod kuce. To je zvucalo cudno hahahahhh :-DDDD

    Edit: Ps zamisli tek sa ios 7.1 ovo sada crashyje kao ludo i steta sto ima samo 1GB rama :-D
    Last edited by Igor88bg; 17-02-2014 at 11:49.

  2. The Following User Says Thank You to Igor88bg For This Useful Post:

    mospre (17-02-2014)

  3. #167
    iNovajlija
    Join Date
    Jan 2014
    Age
    35
    Posts
    6
    Thanks
    1
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Arrow Re: iPad Mini Retina. Prvi utisci

    Nakon neviđenih komplikacija koje sam imao sa DHL-om i nakon što sam pljunuo oko 75e zbog carinjenja, stigao mi je mini retina poslat iz Australije. Pre nego što sam ga dobio pogledao sam mnogo snimaka na Youtube-u i pročitao mnogo review-a po raznim forumima ali prosto je druga stvar kad ga uzmeš u ruke i koristiš, ova stvarčica izgleda tako dobro. I zaista je brz. Trenutno se malo navikavam na iOS, nisam ranije imao kontakta sa njim (KONSTANTNO zaboravljam da ipad ima samo jedno dugme - home, redovno stiskam u prazno kad želim da se vratim korak unazad, kao što to radim na Samsungu ). E sad, budući da sam laik za sve što dolazi od Apple-a, potrebna mi je mala pomoć. Uskoro počinjem da radim kao komercijalista, a putovaću i u Republiku Srpsku često, pa su mi mape jedna od stvari koje će mi trebati. Naviknut sam na Google maps i na mom Samsung Galaxy Mini 2 telefonu imam mape i navigaciju koji funkcionišu super kad se uključi GPS ali je ekran suviše mali da bih mogao da pratim kostantno pogledom (iako ima i glasovne poruke). "Maps" koje imam na iPad-u su očajne, uopšte nema puteva za Srbiju. Pa mi preporučite šta da skinem sa App store-a ako znate nešto. Voleo bih da ima nešto približno tim mapama na Androidu.

  4. #168
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    359
    Thanks
    60
    Thanked 64 Times in 43 Posts

    Default Re: iPad Mini Retina. Prvi utisci

    Imas Google Maps na AppStore-u


    Sent from my iPhone 5S using Tapatalk

  5. #169
    iNovajlija
    Join Date
    Jan 2014
    Age
    35
    Posts
    6
    Thanks
    1
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: iPad Mini Retina. Prvi utisci

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Imas Google Maps na AppStore-u


    Sent from my iPhone 5S using Tapatalk
    Ne mogu da ga nađem, odmah sam ga potražio. o.O Tj ne izlazi mi u rezultatima kada ga potražim.

  6. #170
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    359
    Thanks
    60
    Thanked 64 Times in 43 Posts

    Default Re: iPad Mini Retina. Prvi utisci

    Vjerovatno zato sto si pretragu radio na Croatia Appstore, na USA ga imas Napravi jos jedan nalog, na USA Appstore imas mnoogo vise aplikacija.

  7. #171
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,791
    Thanks
    830
    Thanked 1,525 Times in 1,081 Posts

    Default Re: iPad Mini Retina. Prvi utisci

    Drago mi je da si uspeo imas pinch to exit home dume ni ne koristimo uglavnom :-) sto se tice uredjaja bice jos brzi islaskom 7.1 ios-a

  8. #172
    iNovajlija
    Join Date
    Jan 2014
    Age
    35
    Posts
    6
    Thanks
    1
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: iPad Mini Retina. Prvi utisci

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Vjerovatno zato sto si pretragu radio na Croatia Appstore, na USA ga imas Napravi jos jedan nalog, na USA Appstore imas mnoogo vise aplikacija.
    Nadam se da je to u pitanju, izabrao sam odmah na početku da sam iz Hrvatske. Išao sam i preko internet pretraživača na link za Google Maps ali čim me odvede na app store, sve stoji prazno. Staviću da sam u USA..... čim provalim kako da napravim novi account.

    Quote Originally Posted by Igor88bg View Post
    Drago mi je da si uspeo imas pinch to exit home dume ni ne koristimo uglavnom :-) sto se tice uredjaja bice jos brzi islaskom 7.1 ios-a
    Eto uspeo sam konačno I dalje sam malo smoren zbog 75e ali dobro. Ponadao sam se da ću ipak dobiti iPad bez ikakve kinte. I taman kad sam mislio da ću morati tražiti "lopova" za utičnicu, ovi iz Kia Australia što su mi poslali nagradu su mi poslali i World Travel Adapter Kit sa bukvalno svim mogućim priključcima, valjda su skontali da će mi trebati to jer sam u Srbiji, a nisu bili u obavezi. Evo guglam "pinch to exit"

  9. #173
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    359
    Thanks
    60
    Thanked 64 Times in 43 Posts

    Default Re: iPad Mini Retina. Prvi utisci

    Quote Originally Posted by Zorke View Post
    Nadam se da je to u pitanju, izabrao sam odmah na početku da sam iz Hrvatske. Išao sam i preko internet pretraživača na link za Google Maps ali čim me odvede na app store, sve stoji prazno. Staviću da sam u USA..... čim provalim kako da napravim novi account.
    To je u pitanju jer sam upravo probam sa Hrvatskim nalogom i vidim da stvarno nema Google Maps Na USA store-u ga imas, a evo bas lijepo uputstvo kako da napravis nalog:

    http://www.isrbija.net/showthread.ph...reko-iPhone-a)

  10. #174
    iNovajlija
    Join Date
    Jan 2014
    Age
    35
    Posts
    6
    Thanks
    1
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: iPad Mini Retina. Prvi utisci

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    To je u pitanju jer sam upravo probam sa Hrvatskim nalogom i vidim da stvarno nema Google Maps Na USA store-u ga imas, a evo bas lijepo uputstvo kako da napravis nalog:

    http://www.isrbija.net/showthread.ph...reko-iPhone-a)
    Ekstra, hvala ti za ovo Odradio sam sve korake, jedino sto sad neuobicajeno dugo cekam na verification mail, vec treci, cetvrti put sam udario resend na iPad-u ali i dalje ne dolazi. Bez toga jos ne mogu da skidam apps. Ali se zato sad u rezultatima pretrage pojavio Google Maps

  11. #175
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default iPad Mini Retina. Prvi utisci

    Nemoj da citiras post iznad svog, dovoljan je obican replay...

    Proveri spam folder, za svaki slucaj, mozda je tamo...

    Za hvala na forumu koristis thanks dugme, ako imas potrebu da se nekom zahvalis...

  12. The Following User Says Thank You to zabrljanje For This Useful Post:

    Zorke (26-02-2014)

  13. #176
    iNovajlija
    Join Date
    Feb 2014
    Age
    33
    Posts
    20
    Thanks
    2
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: iPad Mini Retina. Prvi utisci

    Kupio sam Ipad mini 2 16gb space gray i resio sam da podjelim svoja iskustva sa ostalima..
    Posle 10-tak dana dvoumljenja između Air-a i Mini-a ipak sam uzeo Mini i mislim da sam učinio dobru odluku.. Uredjaj je neverovatan (brz, pregledan, ekran je po meni savrsen, dobro lezi u ruci ..) Ovaj uređaj preporučujem svima koji su stalno u pokretu..

  14. #177
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,791
    Thanks
    830
    Thanked 1,525 Times in 1,081 Posts

    Default Re: iPad Mini Retina. Prvi utisci

    Nek je sa srecom, samo pisi utiske o uredjaju ;-) Svi utisci su dobrodosli. Jos kada nam izadje 7.1 ima da procvetamo sa A7 :-D

  15. #178
    iNovajlija
    Join Date
    Feb 2014
    Age
    33
    Posts
    20
    Thanks
    2
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: iPad Mini Retina. Prvi utisci

    Već ga koristim dva dana i nemam ni jednu ozbiljnu kritiku za ovaj fenomenalni uredjaj.. Zaista vredi tih 350 eu..
    Zbunjuje me jedna stvar.. Kad gledam video klipove u HD formatu ne izgledaju mi bas kristalno cisto i zamolio bi vas da mi pošaljete neke aplikacije vezane za slike i video ( da bih video pravu moć ove rezolucije)
    Baterija nakon prvog punjenja 9h i 35 min i ostalo mi je 5%, najviše surf ..Jel dobro?

  16. #179
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member apple ios's Avatar
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    2,966
    Thanks
    376
    Thanked 1,773 Times in 1,278 Posts

    Default Re: iPad Mini Retina. Prvi utisci

    Da, sto se tice baterije.

  17. #180
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,791
    Thanks
    830
    Thanked 1,525 Times in 1,081 Posts

    Default Re: iPad Mini Retina. Prvi utisci

    Smanji osvetljnje na nekih 40% ne treba vise bat ide do 14h sto se tice rez pa kada je ekran 2048x1536 a full hd vdeo rez je 1920x1080 sto govori da je i to niska rez za ipad;-)

Page 12 of 15 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •