iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 89 of 89

Thread: Slusalice - diskusija, predlozi, kupovina

  1. #76
    iSrbijaLegend lowzyyy's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Smederevo
    Age
    27
    Posts
    3,823
    Thanks
    2,991
    Thanked 1,667 Times in 1,058 Posts

    Default Re: Slusalice - diskusija, predlozi, kupovina

    Kada sam pogledao na aliju, nasao taj model. Kao kopija eplovih, al bas nesto slabo po 1-5 kupovina, nema recenzija. Je l su to te?
    Pise 80h music sto je odlicno, ukoliko se dobro cuju.
    Ja imam meizu ep51 blutut sluske. Boga mi oko 30$ sam ih platio u to vreme.
    Problem kod njih mi je sto baterija traje nekih 6h aktivnog slusanja i sto nisu bas tihe kada se utisaju na minimum pre nego sto izgube kontakt
    iPhone 6s plus jailbroken 14.6 checkra1n, iPad Pro 10.5 jailbroken 12.1.1 unc0ver

  2. #77
    iPhoneBigFan dachakragujevac's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Kragujevac
    Age
    43
    Posts
    444
    Thanks
    287
    Thanked 241 Times in 129 Posts

    Default Re: Slusalice - diskusija, predlozi, kupovina

    Pa ja sam ove prvo video da se kod nas prodaju za nekih 2-2500,00 i da su kopija Apple-ovih i da imaju solidne ocene. Na Aliju sam ih nasao za nekih 3,85 dolara i kod prodavca kojem pose da ih ima preko 1000 prodatih. E sad sta mi Bog da!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #78
    iPhoneBigFan dachakragujevac's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Kragujevac
    Age
    43
    Posts
    444
    Thanks
    287
    Thanked 241 Times in 129 Posts

    Default Slusalice - diskusija, predlozi, kupovina

    Mogu slobodno da kažem da su ove Xiaomi-jeve Earphones 2 sluske vrh za te pare!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #79
    iNovajlija
    Join Date
    Mar 2021
    Age
    38
    Posts
    1
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Slusalice - diskusija, predlozi, kupovina

    Pozdrav,
    Kupio sam skoro Buds Pro slusalice i imam iP12Pro max i aplikacija za Samsung app na iPhoneu ne vidi Buds Pro... Vidim na Youtube da rade na iPhone sa aplikacijim ali meni ne.
    Kada ih zakacim na bluetooth rade ali nemam podesavanja za ostale funkcije...
    Da li neko ima predlog za resenje problema?

  5. #80
    iPhoneBigFan dachakragujevac's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Kragujevac
    Age
    43
    Posts
    444
    Thanks
    287
    Thanked 241 Times in 129 Posts

    Default Re: Slusalice - diskusija, predlozi, kupovina

    Auuu brate,ala je ova tema "zamrla" !
    Elem, kako nisam neki pasionirani "slusac" muzike i do skoro sam slusalice uz telefon koristio vrlo retko,tako i nisam pridavao znacaju koje cu slusalice da imam. Zato sam i kupio sebi neke Xiaomijeve Earphones 2 basic,koje su nekog osnovnog,nizeg ranga,a i cena im je tu negde
    Međutim kako u poslednje vreme sve vise koristim slusalice,sto zbog zdravlja,kondicije,a najvise zbog cene goriva , resih da uzmem neke malo bolje,pre svega jer ove gore pomenute nemaju (po mom misljenju) neke osnovne funkcije,tipa da tapkanjem po njima promenim pesmu,da pojacam/smanjim zvuk i mozda najvaznije,da se javim kad me neko zove.
    Gledao sam cene,i stvarno mi je bilo premnogo da dam 200 i kusur evra za neke novije Airpods,ali na srecu u medjuvremenu dobih na poklon jedne Airpods prve generacije.
    Ja stvarno ne mogu da verujem koja je to razlika u zvuku u slusalicama u odnosu na ove moje bivse! Ja sam prosto odusevljen. E sad pitanje,za one koji koriste novije Applove slusalice,da li su one stvarno toliko bolje od ovih mojih trenutno,pa da se vredi apgrejdovati jedan dan na njih,ili to vise i nije neka razlika?

    Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока

  6. #81
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member mikenzi's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Belgrade, Serbia
    Age
    40
    Posts
    4,298
    Thanks
    800
    Thanked 3,952 Times in 2,130 Posts

    Default Re: Slusalice - diskusija, predlozi, kupovina

    Vrede. Zet moj malo više sluša muziku ali mu je isto bilo skupo 200€ jer je mislio da plaća samo Apple.

    I kupi neke od 12000-16000 RSD slušalice. Nije bio zadovoljan.

    Ja mu dam moje Airpods Pro da proba i naravno, dan kasnije, samo je napisao da mu nabavim jedne.

    Apple slušalice u tom segmentu (in ear) su stvarno dobre.

    U sličnom ili čak višem cenovnom rangu imaš i Bose, bang & Olufsen


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  7. The Following User Says Thank You to mikenzi For This Useful Post:

    dachakragujevac (17-09-2022)

  8. #82
    iNovajlija
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    24
    Thanks
    1
    Thanked 5 Times in 5 Posts

    Default Re: Slusalice - diskusija, predlozi, kupovina

    ja sam planirao da krajem godine pazarim nove airpods pro. jedinu dilemu koju imam je oko znojenja, posto planiram i da ih nosim tokom kardio vezbanja. Sada, pošto se puno znojim, ne znam koliko su one dobre zbog toga...ima li neko iskustva?

  9. #83
    iSrbijaHero
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    769
    Thanks
    171
    Thanked 504 Times in 266 Posts

    Default Re: Slusalice - diskusija, predlozi, kupovina

    AirPods Pro trošim non stop već godinu dana (trenutno ne doduše pošto su u Macoli i čekaju zamenu zbog rattlegate problema) i za vežbanje i za rad i za razonodu i nisam do sada imao problema sa znojenjem.

    Paralelno s njima trošim i AirPods Max i sa njima već ima situacija preko leta da se glava baš oznoji dosta, tako da njih furam samo za rad i razonodu. Preko zime i u jesen je situacija već mnogo bolja po tom pitanju ali i dalje nije baš za vežbanje, a mnogima su i teške za nošenje (meni lično nisu ali to je sve individualno).

    Ono što se često previđa je i kvalitet mikrofona - na oba modela je vanserijski i dešava se često da sagovornici na Zoomu pitaju da li mi se glas u međuvremenu promenio :-) Ko radi remote i mora da visi na sastancima po ceo dan, AirPods su sigurica.

    Osim toga, noise cancelling je isto vrhunski, sad kad opet moram službeno da putujem non stop kojekude, boravak po aerodromima i avionima mi je nezamisliv bez njih. Dobro, pomaže i neograničen LoungeKey par sati pre poletanja :-))

    Ali ako bih morao da biram između ta dva, sluške bi bile ubedljiv izbor.

    Da li vrede tolike pare? Vrede i duplo toliko da koštaju ako se mene pita.

  10. The Following User Says Thank You to petarpetrovic For This Useful Post:

    malex595 (17-09-2022)

  11. #84
    iPhoneBigFan dachakragujevac's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Kragujevac
    Age
    43
    Posts
    444
    Thanks
    287
    Thanked 241 Times in 129 Posts

    Default Re: Slusalice - diskusija, predlozi, kupovina

    Quote Originally Posted by petarpetrovic View Post
    Osim toga, noise cancelling je isto vrhunski
    Koliko je to dobro,toliko je i "opasno"! Jednom me umalo auto nije pokupio,jer ga uopste nisam cuo da ide iza mene!

    Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока

  12. #85
    iSrbijaHero
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    769
    Thanks
    171
    Thanked 504 Times in 266 Posts

    Default Re: Slusalice - diskusija, predlozi, kupovina

    To je tačno, ali zavisi od situacije - za hodanje na ulici imaš Transparency mod koji je isto svoja klasa i niko ne može da mu parira još uvek.

    S druge strane, imao sam privilegiju pre 2 meseca da se vozim 2 i po sata do BGa u zadnjem delu aviona kod motora i da sedim do mlade mame sa detetom i da nisam imao AirPods Max kod sebe, cenim da bih izašao u novinama

  13. #86
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member mikenzi's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Belgrade, Serbia
    Age
    40
    Posts
    4,298
    Thanks
    800
    Thanked 3,952 Times in 2,130 Posts

    Default Re: Slusalice - diskusija, predlozi, kupovina

    Sećam se kada je krenula da pada kiša, a meni otvoren prozor i uključen transparency mode. Bolje se i nekako jasnije čula kiša. Nisam mogao da verujem.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  14. The Following User Says Thank You to mikenzi For This Useful Post:

    petarpetrovic (17-09-2022)

  15. #87
    iSrbijaHero tribalkg's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Kragujevac
    Posts
    533
    Thanks
    213
    Thanked 502 Times in 236 Posts

    Default Re: Slusalice - diskusija, predlozi, kupovina

    Ako ti je bitna integracija u Apple eko-sistem, dobar mic, odlican noise reduction i transparency mode - onda definitivno Apple Airpods Pro.

    Ako ti je bitan nešto bogatiji zvuk, ali uz ne toliko sjajne ostale opcije, onda je u tom cenovnom angu dosta izbora. Preko se mogu naći i Sony, koje važe za najbolji noise reduction, a imaju i mnogo više kontrole zvuka.

    Ja sam se skoro odlučio za Beats Studio Buds, u Berlinu sam ih uzeo za 99,99 € što je ekstra cena i oduševljen sam.

    Nemaju Apple integraciju kao Airpods ali sa poslednjim firmwerom rade automatski sa svim iCould uredjajima. Nemaju toliko dobar mic i noise reduction ali radi sasvim dobro. Niko se još nije žalio na kvalitet. Pre neki dan se desilo da mi je kolega ušao u kancelariju i dozivao me, a ja ništa nisam čuo.

    Zvuk je bogat, bez prenaglašenog basa. Soundstage takodje veoma dobar sa lepom separacijom. Više mi se svidja zvuk nego Studio Wireless3, koje sam nameravao da uzmem.

    Bottom line - Airpods Pro su u svakom aspektu bolje od Beats Studio Buds, tako da sigurno nema greške.

  16. #88
    iEntuzijasta
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Banja Luka
    Age
    38
    Posts
    97
    Thanks
    3
    Thanked 4 Times in 4 Posts

    Default Re: Slusalice - diskusija, predlozi, kupovina

    Proslo je vec nekoliko mjeseci od kako su izasle Airpods Pro 2, ima li neko da je presao sa Pro na Pro 2 da kaze utiske? Kolike su realne razlike u svakondenvom koriscenju i da li se vise isplati uzeti Pro prve generacije ili ipak postoje znacajne razlike da vrijedi doplatiti za drugu generaciju?

  17. #89
    iSrbijaHero
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    769
    Thanks
    171
    Thanked 504 Times in 266 Posts

    Default Re: Slusalice - diskusija, predlozi, kupovina

    Prešao ja, uglavnom zato što su mi prve sluške završile u Macoli na servisu zbog rattlegate problema, servis se odužio a trebaju mi zbog posla pre svega, i eto.

    Sve u svemu, ne žalim i preporučujem svima da pređu pa čak i ako su investirali u prvu generaciju. Baterija stvarno traje sat i po vremena duže i to mi baš znači, više nego što sam očekivao. Kvalitet zvuka je nekako isti, ne primećujem neku razliku, mada je noise cancelling bolji za oko 50% u većini slučajeva, dešava se da je bolji i za 75% otprilike, dakle manje nego što tvrdi Apple ali i dalje značajno da se baš primeti.

    Find My integracija je takođe bolja i kućište ima par sitnica koje umeju da znače, mada meni lično i ne toliko. Ko se sprema za investiciju, mislim da vredi doplatiti razliku u ceni ili ako ima mogućnost da uzme napolju i uradi tax free refund, nema oko čega da se razmišlja. Platiš šta košta i miran si minimum 3 godine.

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •