iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 3 of 3

Thread: iPad 2 problem sa povezivanjem na wifi

  1. #1
    iPhoneBigFan ShaX_91's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Budapest/Novi Sad
    Age
    32
    Posts
    141
    Thanks
    35
    Thanked 12 Times in 12 Posts

    Default iPad 2 problem sa povezivanjem na wifi

    Imam iPad 2 16gb wifi, i sve je radilo normalno dok pre neki dan u domu nije doslo do nekih problema sa internetom pa nisam imao konekciju na uobicajeni wifi hotspot par dana. Nekako sam se snasao pa sam se za to vreme konektovao na neki drugi hotspot na kome je bio slabiji signal i non stop je pucala veza ali je bilo bolje nego da nemam internet uopste. Kada bi pukla konekcija, on bi se automatski povezivao na hotspot koji nije bio u funkciji, pa sam kliknuo na onu opciju "forget this network"...
    Juce je popravljen internet i ceo dan pokusavam da se povezem ali nece. Ukucam password, kliknem join, unable to join the network. Radi normalno svima koji se kace na taj hotspot, kako laptopovima, tako i telefonima, tabletima itd.

    Probao sam reset network settings, reset all settings, probao sam restore preko iLEX RAT, ne funkcionise... Na koji god drugi wifi pokusam da se konektujem, radi normalno...

    iPad je na iOS 6.0

  2. #2
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member BaneK's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Beograd
    Age
    47
    Posts
    1,810
    Thanks
    226
    Thanked 195 Times in 155 Posts

    Default Re: iPad 2 problem sa povezivanjem na wifi

    Rresetuj ruter/modem na toj popravljenoj net mrezi, hoce da zeza, meni se desava da se svi uredjaji uredno kace na kucni wifi samo iphone nece, reset modema i rutera popravi stanje.
    Iphone 4s 16gb simfree black

  3. #3
    iPhoneBigFan ShaX_91's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Budapest/Novi Sad
    Age
    32
    Posts
    141
    Thanks
    35
    Thanked 12 Times in 12 Posts

    Default Re: iPad 2 problem sa povezivanjem na wifi

    E onda cu morati da cekam da dodje covek koji je zaduzen za odrzavanje mreze posto je ruter zakljucan u nekoj sobi :/ Ako to resi problem, javljam


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •