iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 8 of 43 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast
Results 106 to 120 of 640

Thread: Pitanja i Problemi iPhone 4 iOS 7[CLOSED]

  1. #106
    iPhoneBigFan franjo_pro's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Zagreb, Croatia
    Age
    33
    Posts
    118
    Thanks
    17
    Thanked 7 Times in 4 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 4 iOS 7

    Jesam pokusao sam i hoce.. A znam da sam vidio kad sam usao u Facetime aplikaciju i kad sam se logirao sa itunes racunom da je pisalo da se moze od sad preko 3g-a ali neide..


    Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

  2. #107
    Administrator Byakuya's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Munze
    Age
    36
    Posts
    15,108
    Thanks
    406
    Thanked 4,886 Times in 3,187 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 4 iOS 7

    Znaci ft video moze...ft audio za sada samo wifi...

  3. #108
    iPhoneBigFan franjo_pro's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Zagreb, Croatia
    Age
    33
    Posts
    118
    Thanks
    17
    Thanked 7 Times in 4 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 4 iOS 7

    Tako je ft video hoce preko 3g-a a, audio nece..


    Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

  4. #109
    iNovajlija
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Lozovik, Srbija
    Age
    46
    Posts
    22
    Thanks
    17
    Thanked 22 Times in 4 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 4 iOS 7

    Instalirao sam iOS 7 na mom iPhone 4 (GSM) i oduševio se kako su dobro odradili iOS (naravno pokrali su ideje od jailbreak zajednice i ljudi koji su napravili Auxo+Dash, Live Clock, NC Settings+SBSettings, Folder Enhancer+InfiniFolders, Live Papers+DeepEnd, Tabs+, FastBlurredNotificationCenter, Bulletin, SwipeBack, Safari Unibar). Elem, instalirao sam iOS 7 i "čačkao" jedno dva dana i evo rezultata: iOS 7 na iPhone 4 NIKAKO! Zato što je "PREJAK" za njega...ipak iOS 7 traži dvojezgreni procesor koji može da izađe na kraj sa aplikacijama Ne kažem da ne treba da se proba iOS 7 i možda će koristiti ljudima koji koriste 2-3-10 app na njemu, ali meni koji koristim pregršt aplikacija (321 trenutno) ne koristi. Apple je jednostavno profitabilno dao mogućnost da se iOS 7 instalira i na i4 jer ima i4 u prodaji (uz ugovor na 2 god). Današnji Apple i Apple pod Stiv Jobsom nisu više isto....ovaj današnji Apple juri profit a ne zadovoljstvo korisnika uređajem (primer: dali su mogućnost iOS 7 na iPhone 4 a on JEDVA odradi neke stvari, "zastajkuje", "štuca"...ponaša se kao "DEDA" naspram "MLADIH" Ne, neka hvala... Vratio sam sistem koji se najbolje pokazao na iPhone 4 a to je iOS 5.1.1 Naravno, promenio sam font da liči na iOS 7 (BytaFOnt) i tastaturu (ColorKeyboard) i to je sve (neću Winterboard). Preko iFunBoxa sam ušao u sistemske fajlove i napravio prozirnost u folderima, na lockskrenu i sada sam zadovoljan. Poenta cele priče je da Vam iPhone radi sa 100% mogućnosti a ne sa 50% kao na iOS 7 i da budete zadovoljni i još nešto: ako hoćete da vratite iOS na ranije (6.1.3, 6.1.2 ili 5.1.1) NEĆETE MOĆI u iTunes 11.1 jer je APPLE zatvorio tu mogućnost Ja sam se zezao sa tim 4 sata...i USPEO tako što sam obrisao sa računara sve (iTunes, Apple mobile device....sve) i uradio "clean" install iTunes 11.0.5.5 i tek tako uspeo da vratim na 5.1.1! Pozdrav

  5. The Following User Says Thank You to mefisto82 For This Useful Post:

    spo (23-11-2013)

  6. #110
    iEntuzijasta
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    75
    Thanks
    47
    Thanked 20 Times in 16 Posts

    Default Re: Iphone 4 - IOS 7

    Ne znam kako vama svima radi perfektno ios 7 na ip4. Do duse, radi i kod mene bez greske, ali totalno usporeno i kao sa pola snage i sa dosta lagova... Lepo je neko napisao da je ios 6 maksimala za ip4.

    Posle dva dana koriscenja ios 7 vratio sam se na 6 i ne menjam ga vise. Osetna je razlika u radu, mnogo to lepse i brze radi na io6.

  7. The Following User Says Thank You to dadinho For This Useful Post:

    illusion (23-09-2013)

  8. #111
    iNovajlija
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    21
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 4 iOS 7

    @mefisto82

    A koji je postupak pravljenja IPSW kada se vracas sa iOS7 na 5.1.1? (imam shsh blob sacuvane)

    Inace sto se performansi tice, kakve veze ima Steve Jobs, jesi li mozda koristio iPhone 3g na iOS4, e to je bilo mucenje kako je radilo . Uvek je tako bilo, dosta dugo ostave podrsku starijim uredjajima ali ogranice features, i onda uredjaj poprilicno lose radi zbog zastarelog hardvera.

  9. #112
    iNovajlija snakedavid's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Age
    49
    Posts
    11
    Thanks
    0
    Thanked 3 Times in 1 Post

    Default Re: Iphone 4 - IOS 7

    Druže ja sam polemisao o tome i samo hteo ljudima da skrenem pažnju na Iphone 4 u odnosu na ios7 a ispade kao ja pametan ovo ili ono taj ko se hvali sa 4 na ios7 ili je korisnik od pre 10 dana ili definitivno nema pojma kako taj fon treba da radi,čitam poredjenja meni je kao OK imao sam ga na jailbrejku na 6.1.2 i imao bagove štucanja itd. pa jailbreak nikada nije bio dobar i neće biti koliko god se trudili da telefon ukrotite u normalu,ja posedujem sve generacije iphon-a osim aktuelnog 5S-a tako da spavam sa tim igračkama i vrlo dobro znam šta i kako treba da radi čak tvrdim da je 5.1.1 os bio zadnja stanica za 4 ali to nije tema i priča je uzaludna pozdrav za sve stvarno neću viśe pisati samo čitati i smejati se

  10. #113
    Administrator Byakuya's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Munze
    Age
    36
    Posts
    15,108
    Thanks
    406
    Thanked 4,886 Times in 3,187 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 4 iOS 7

    Mefisto post ti je obrisan iz vise razloga ovde se pise o ios 7...ne diskutuje se o politici applea i takodje nas ne zanimaju tvoje peference sto tice rim/win/ios/android...

  11. #114
    iNovajlija
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Lozovik, Srbija
    Age
    46
    Posts
    22
    Thanks
    17
    Thanked 22 Times in 4 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 4 iOS 7

    A zašto je obrisan moj post u kome sam dao link? Jel' i to spada u cezuru?

  12. #115
    iModerator dzenopoljac's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Apple Universe
    Posts
    7,850
    Thanks
    754
    Thanked 3,040 Times in 1,593 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 4 iOS 7

    Linkovi idu obavezno u code tag i ovo nije tema za wb i jb...

  13. #116
    iNovajlija
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Lozovik, Srbija
    Age
    46
    Posts
    22
    Thanks
    17
    Thanked 22 Times in 4 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 4 iOS 7

    Code:
    http://www.itwire.com/opinion-and-analysis/beerfiles/61617-apple-pushes-ios7-onto-unsuspecting-iphone-4-users
    Last edited by Byakuya; 23-09-2013 at 14:08.

  14. #117
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member mmilos82's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Serbia
    Posts
    1,346
    Thanks
    574
    Thanked 569 Times in 335 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 4 iOS 7

    mafisto82 ti nisi jos naucio da linkovi idu u CODE tag , opet ce modovi da ti izbrisu post... drugo koristi edit, ne pisi post za postom
    MacBook Pro 13" Retina; iPhone 8+; iPad 2018; iWatch series 4, Apple TV 3

  15. #118
    iNovajlija
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    10
    Thanks
    1
    Thanked 2 Times in 1 Post

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 4 iOS 7

    Pozdrav svima. Da li neko ima problem sa aplikacijom Blica ili Telegrafa na novom ios7. Bilo koji klip u blicu sto se nalazi ne mogu da pustim preko celog ekrana Kada ga okrecem za full screen u pozadini vidim kako se okrece samo tekst blica?? Iphone 4 16gb bez JB.. Na ranijem ios-u je sve bilo ok.. Mozda im ovakva aplikacija blica nije podobna za ios7,pa reko ako neko ima slican problem da znam da nije do mog iphona Hvala

  16. #119
    iPhoneBigFan makavelins's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    176
    Thanks
    50
    Thanked 66 Times in 27 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 4 iOS 7

    Nije do fona. Nisu updateovali aplikacije za sedmicu. I kod mene se isto desava.


    Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

  17. #120
    iEntuzijasta
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    51
    Thanks
    11
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 4 iOS 7

    Pozdrav, zelim da updatetujem ios 5 na ios 7.
    Tel mi je jailbreakovan i pratila sam upustvo koje su mi forumasi na drugoj temi dali za deaktivaciju preko redsnowa. Nakon toga sam isla na restore, gde mi daje opciju restore and upgrade, cekala sam 2h da mi se downloaduje update, dodje do extract files , negde pri kraju stane i pojavi mi se greska 3194.. Da li neko zna sta moze biti u pitanju?

Page 8 of 43 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •