iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 7 of 7

Thread: 4.2.1 verzija na koju ne mogu da skinem ni jednu od novih aplikacija sa app store-a

  1. #1
    iNovajlija
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    7
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default 4.2.1 verzija na koju ne mogu da skinem ni jednu od novih aplikacija sa app store-a

    Pozdrav svima,

    Dobio sam iphone 3 na poklon i hteo sam da mu poskidam aplikacije, medjutim na app store-u mi za 99,99% njih kaze da zahtevaju minimum ios 5... E sad, baseband na samom telefonu je 06.15.00 i prijatelj koji mi ga je dao je rekao da na ovom baseband-u ne moze da se stavi novija verzija ios-a.

    Bio bih veoma zahvalan ukoliko neko moze da mi pomogne, prakticno sam u ovom slucaju ogranicen na sam telefon kao uredjaj za pozivanje i sms, ne mogu skinuti ni jednu aplikaciju.

    Hvala unapred

  2. #2
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member mmilos82's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Serbia
    Posts
    1,346
    Thanks
    574
    Thanked 569 Times in 335 Posts

    Default Re: 4.2.1 verzija na koju ne mogu da skinem ni jednu od novih aplikacija sa app store

    4.2.1 je poslednja versija softwarea koja moze da se intalira na iPhone 3G, postoji mogucnost da instalias neki whited00r (ili tako nesto) software koji se takodje bazira na nizoj iphone software verziji. Koliko ja znam na nekim sajtovima mogu da se pronadju starije verizje aplikacija. Citaj malo forum - odeljak 3G i nacices sve informacije.


    Sent from my iPad using Tapatalk HD
    MacBook Pro 13" Retina; iPhone 8+; iPad 2018; iWatch series 4, Apple TV 3

  3. #3
    iSrbijaBigFan idjole's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Kragujevac, Serbia
    Age
    40
    Posts
    124
    Thanks
    45
    Thanked 12 Times in 12 Posts

    Default Re: 4.2.1 verzija na koju ne mogu da skinem ni jednu od novih aplikacija sa app store

    Moras da skidas starije verzije aplikacija, imas negde na forumu sa kog sajta i uputstvo kako sta....

  4. #4
    iModerator dzenopoljac's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Apple Universe
    Posts
    7,848
    Thanks
    742
    Thanked 3,027 Times in 1,589 Posts

    Default Re: 4.2.1 verzija na koju ne mogu da skinem ni jednu od novih aplikacija sa app store

    Evo malo koristiš search na forumu i nađeš ovu temu http://www.isrbija.net/showthread.ph...ije+aplikacija

  5. #5
    iNovajlija
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    7
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: 4.2.1 verzija na koju ne mogu da skinem ni jednu od novih aplikacija sa app store

    Hvala puno na pomoci, medjutim, pojavila se druga vrsta problema... Goglao sam i nasao FB app za stariju verziju ios-a, skype takodje i skinuo ih na racunar. pokrenuo ih u itunes-u i u trenutku kada se sinhronizuje itunes sa telefonom, taj korak sa prebacivanjem aplikacije jednostavno kao da preskoci, odnosno kao da one ne postoje

    Sta radim pogresno?

  6. #6
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member Svitac's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Kragujevac
    Posts
    597
    Thanks
    93
    Thanked 134 Times in 113 Posts

    Default Re: 4.2.1 verzija na koju ne mogu da skinem ni jednu od novih aplikacija sa app store

    Moras da imas JB na fonu. Takodje uz njega i appsync da bi mogao da instaliras aplikacije van appstora. I da, taj BB 6.15 ti trosi vise bateriju, na 3G moze bez problema da se spusti BB, imas ovde na forumu sva uputstva.
    Ko hoće nešto da učini, nađe način, ko neće ništa da učini, nađe opravdanje.

  7. #7
    iNovajlija
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    7
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: 4.2.1 verzija na koju ne mogu da skinem ni jednu od novih aplikacija sa app store

    Da, telefon je JB (imam cydia-u), instalirao am appsync malopre na telefonu preko cydia-e i kada pokusam ponovo da sinhronizujem aplikacije, ne desava se nista, odnosno, ponasa se identicno kao ranije :/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •