iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 5 of 5

Thread: Problem sacuvati shsh

  1. #1
    iSrbijaBigFan fury's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Age
    44
    Posts
    373
    Thanks
    15
    Thanked 11 Times in 9 Posts

    Default Problem sacuvati shsh

    Kad hocu da sacuvam shsh za 6.1.4 preko tinyumbrelle na osx-u po defaultu ide u folder shsh,taj folder nije vidljiv na osxu i moguce ga je samo videti kad se omoguci opcija unhide files i folders, e sad kad se omoguci to taj folder shsh je i dalje siv-i ne moze mu se pristupiti tj otvoriti,probao sam da ga kopiram na drugo mesto al isto, vidim da je oko 3.5mb veliki kad promenim destinaciju cuvanja shsh-a na tiny umbrelly recimo na flash usb tiny umbrella uopste ne pravi folder na flashu vec pravi neki mali 4kb file, inace u pitanju je ne jailbreakovan i5 a radim sve ovo ako mi se ne bude svideo novi ios 7 koji dolazi uskoro, sta mogu dalje da radim? Pre sam mogao manuelno da sklonim na bezbedno mesto shsh folder al sad ne,dal ce tiny umbrella prilikom restora videti taj sivi shsh folder? Inace nikad do sad nisam radio downgrade iosa pa mi ne znam dal se to radi uopste preko tiny umbrelle,molim za savet

  2. #2
    iSrbijaLegend igor11's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    1,730
    Thanks
    72
    Thanked 539 Times in 396 Posts

    Default Problem sacuvati shsh

    Kada izadje oficijalni update za iOS 7 i kada budes uradio update, neces vise moci da se vratis na 6.1.4 jer iP5 ne moze da se downgrade-uje tako da ti taj shsh ne treba..

  3. #3
    iSrbijaBigFan fury's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Age
    44
    Posts
    373
    Thanks
    15
    Thanked 11 Times in 9 Posts

    Default Problem sacuvati shsh

    Nisam znao za to,fala

  4. #4
    Administrator Byakuya's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Munze
    Age
    36
    Posts
    15,108
    Thanks
    406
    Thanked 4,886 Times in 3,187 Posts

    Default Re: Problem sacuvati shsh

    To naravno ne mora da znaci...mozda ipak nesto smisle...svake godine se menja prica...sacuvaj ako mozes...

  5. #5
    iSrbijaBigFan fury's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Age
    44
    Posts
    373
    Thanks
    15
    Thanked 11 Times in 9 Posts

    Default Problem sacuvati shsh

    Pa ne znam dal je pravilno sacuvano, shsh folder je gray samo se vidi da je sacuvan,ne moze da se otvori,a kad se kopira na neku drugu lokaciju opet je sakriven i ne moze da se otvori,secam se jednom prilikom radjenja iste stvari da sam mogao sve da uradim sa njim

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •