iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 3 of 3

Thread: iTunes i iPhone

  1. #1
    iSrbijaBigFan carterado's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    329
    Thanks
    25
    Thanked 85 Times in 14 Posts

    Default iTunes i iPhone

    Pozz,

    Meni napokon stigao iPhone. Trenutno je na 1.1.4. Prikopcam ga na usb i upalim iTunes i dobijem poruku da iTunes nemoze da prepozna iPhone i da moram obrisati i instalirati ponovo iTunes. Probavao ja sa 7.5 i 7.7 verzijom, brisao i one folder iz my music i application data, al opet neide.

    Jel ja sad moram raditi restore? Hoce li ga iTunes prepoznati u DFU modu? Pa da mogu uraditi restore na 2.0.

    Ako ga ubacim u DFU i ako ga dalje iTunes ne prepozna kako da ga vratim u normal mode da ga mogu i dalje koristiti.

    To je to za sada.

    Hvala



  2. #2
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    538
    Thanks
    25
    Thanked 5 Times in 4 Posts

    Default Re: iTunes i iPhone

    Quote Originally Posted by carterado
    Pozz,

    Meni napokon stigao iPhone. Trenutno je na 1.1.4. Prikopcam ga na usb i upalim iTunes i dobijem poruku da iTunes nemoze da prepozna iPhone i da moram obrisati i instalirati ponovo iTunes. Probavao ja sa 7.5 i 7.7 verzijom, brisao i one folder iz my music i application data, al opet neide.

    Jel ja sad moram raditi restore? Hoce li ga iTunes prepoznati u DFU modu? Pa da mogu uraditi restore na 2.0.

    Ako ga ubacim u DFU i ako ga dalje iTunes ne prepozna kako da ga vratim u normal mode da ga mogu i dalje koristiti.

    To je to za sada.

    Hvala


    Ubaci ga rucno u DFU mod i predji na 2.0.
    iPhone 3GS 32GB Black

  3. #3
    iSrbijaBigFan carterado's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    329
    Thanks
    25
    Thanked 85 Times in 14 Posts

    Default Re: iTunes i iPhone

    Uspio sam nakon sto sam obrisao sve Appleove produkte (iTunes, AppleMobile, Apple Updater, QuickTime) sa compa i onda nakon restarta instalirao iTunes 7.7. Sada mi ga je prepoznao

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •