iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 4 of 27 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 46 to 60 of 397

Thread: [TUTORIAL] Kako updateovati + jailbreak iOS 6.1.2 - Sn0wbreeze (iPhone 3GS,4,iPod)

  1. #46
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Dec 2011
    Age
    37
    Posts
    170
    Thanks
    21
    Thanked 4 Times in 4 Posts

    Default Re: [TUTORIAL] Kako updateovati + jailbrake iOS 6.1.2 - Sn0wbreeze (iPhone 3GS,4,iPod

    imal ko ziv na ovaj forum?

  2. #47
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member dado's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Trebinje
    Age
    39
    Posts
    5,309
    Thanks
    327
    Thanked 764 Times in 673 Posts

    Default [TUTORIAL] Kako updateovati + jailbrake iOS 6.1.2 - Sn0wbreeze (iPhone 3GS,4,iP

    Treba da dignes na iPad-ov bb pa onda da ga pomocu Redsn0w-a spustis na 05.13. ako hoces unlock.
    iPhone 6 16GB sim free

  3. #48
    iNovajlija dozet's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Age
    31
    Posts
    16
    Thanks
    1
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: [TUTORIAL] Kako updateovati + jailbrake iOS 6.1.2 - Sn0wbreeze (iPhone 3GS,4,...

    Da li si nasla neko resenje za poruke, ja imam isti problem i ne znam kako da ga resim ! Hvala unapred
    3GS

  4. #49
    iNovajlija
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    3
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: [TUTORIAL] Kako updateovati + jailbrake iOS 6.1.2 - Sn0wbreeze (iPhone 3GS,4,...

    Evo da javim, problem s porukama se resio sam od sebe, na putu ka servisu poruke proradile...
    Sacekaj malo... To je ono sto bih mogla ja da ti kazem

  5. #50
    iSrbijaLegend lowzyyy's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Smederevo
    Age
    27
    Posts
    3,823
    Thanks
    2,991
    Thanked 1,667 Times in 1,058 Posts

    Default [TUTORIAL] Kako updateovati + jailbrake iOS 6.1.2 - Sn0wbreeze (iPhone 3GS,4,...

    Samo iskljucis iMessage i restartuj telefon, tako sam ja resio


    Sent from my iPhone using Tapatalk 2
    iPhone 6s plus jailbroken 14.6 checkra1n, iPad Pro 10.5 jailbroken 12.1.1 unc0ver

  6. #51
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Vračar
    Posts
    433
    Thanks
    25
    Thanked 78 Times in 67 Posts

    Default [TUTORIAL] Kako updateovati + jailbrake iOS 6.1.2 - Sn0wbreeze (iPhone 3GS,4,iPod)

    Quote Originally Posted by zdravljence View Post
    Vezano za poruke, izgled je drugaciji u smislu da mi je prozorcic za kucanje poruka nekako podeljen, u gornjem delu stoji subject a u donjem text message,
    Settings/Messages - Show Subject Field OFF (missiiiim)

  7. #52
    iNovajlija dozet's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Age
    31
    Posts
    16
    Thanks
    1
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: [TUTORIAL] Kako updateovati + jailbrake iOS 6.1.2 - Sn0wbreeze (iPhone 3GS,4,iPod

    Da, odradio sam to na jednom fonu, iskljuci se iMessage ali MORA i da se restartuje...

    A na drugom fonu prilikom nabacivanja novog softvera preko iTunes-a zaglavio se u Recovery mode-u, a pritom mi ne radi LOCK dugme. Jel ima neko neki savet povodom toga. Mozda sam otisao u off, ali radi se o prokletom 6.1.2 tako da ima dodira sa temom
    3GS

  8. #53
    iNovajlija
    Join Date
    Mar 2013
    Age
    42
    Posts
    18
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: [TUTORIAL] Kako updateovati + jailbrake iOS 6.1.2 - Sn0wbreeze (iPhone 3GS,4,...

    Udji u Cydiu,na search potrazi Handcent SMS i instaliraj,respring device ili rebootaj,zatim udji u Handcent i vidjet ces sve SMS poruke,nakon toga posalji SMS sama sebi i trebala bi ga moci vidjeti.Takodjeree iskljuci iMessage.Ako zelis konfiguriati iMessage resetiraj network,provjeri postavke imessagea odnosno da ki je tvoj broj ubacen i email.Nadam se da ti ovo rjesava problem

  9. #54
    iNovajlija dozet's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Age
    31
    Posts
    16
    Thanks
    1
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: [TUTORIAL] Kako updateovati + jailbrake iOS 6.1.2 - Sn0wbreeze (iPhone 3GS,4,iPod

    Ljudi pomagajte, uradio sam sve po tutorialu i odjednom mi je na pola rastora zabo' fon, ne znam zashto. Uglavnom ne mogu da ga upalim, stoji u dfu modu. Kada krenem preko redsn0w-a da ga jailbrakeujem, aplouduje na njega one podatke, prodje onaj matrix mode, dodje do ananasa i tu radi par minuta, dodje do dela kada pishe activating, i tu se samo ponovo zabode u dfu. Jel ima neko neko resenje ili iskustva sa ovim. Hvala puno, ko mi pomogne ima pivo, ali ozbiljno !!!
    3GS

  10. #55
    iSrbijaHero technobuba's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Age
    41
    Posts
    1,419
    Thanks
    670
    Thanked 358 Times in 230 Posts

    Default [TUTORIAL] Kako updateovati + jailbrake iOS 6.1.2 - Sn0wbreeze (iPhone 3GS,4,...

    Vise info o tel?
    The positive the negative, the child the moon... This is only a test

  11. #56
    iNovajlija
    Join Date
    Mar 2013
    Age
    42
    Posts
    18
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: [TUTORIAL] Kako updateovati + jailbrake iOS 6.1.2 - Sn0wbreeze (iPhone 3GS,4,iPod

    Pozdrav tecnob. Trazio si vise info o Tel, pa ovako: Iphone 4 GSM,bb.03.10.01, trenutno sam na iOS 5.0.1 otkljucan sa gevey Pro,a zanima me ako snowbreezom dignem s custom ipsw i simple modeom na 6.1.2 hoce li mi gevey raditi?I da li u snowbreezu trebam ici na simple mode ili na ifaith da napravim stitch sa shsh 6.1.2, te da li ifaith takodjer prezervira baseband.Negdje sam procitao da trebam prvo napraviti custom ipsw u simple modu,pa onda na taj custom prisiti shsh s ifaithom i tek onda dfu i restore na iTunes.Malo sam zbunjen,ali najvise sto nitko na forumu nije napravio takav upgrade i da mu gevey radi.Moze li pomoc?

  12. #57
    iEntuzijasta
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    83
    Thanks
    21
    Thanked 5 Times in 4 Posts

    Default Re: [TUTORIAL] Kako updateovati + jailbrake iOS 6.1.2 - Sn0wbreeze (iPhone 3GS,4,...

    Znaci moze se odraditi update uz pomoc ovog tutorijala iako je trenutno najnovija verzija 6.1.3?

  13. #58
    iNovajlija
    Join Date
    Mar 2013
    Age
    42
    Posts
    18
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: [TUTORIAL] Kako updateovati + jailbrake iOS 6.1.2 - Sn0wbreeze (iPhone 3GS,4,iPod

    Moze se odraditi,mislim da jos sluzbeno Apple nije izbacio update za 6.1.3 jer mi update u settingsu jos pokazuje 6.1.2.Ako je i izasao 6.1.3 sa snowbreezom mozes dognuti,moras u Cydiu vidjeti imas li sacuvan shsh za 6.1.2 ako imas onda u sniwbreezu putem ifaitha prisij shsh i napravi custom ipsw i restorwe u iTunes.Jedino pogledaj moju pitanje da li treba kombinirati custom u simple modu i tek onda ifaithom prisit shsh.

  14. #59
    iNovajlija
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    26
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: [TUTORIAL] Kako updateovati + jailbrake iOS 6.1.2 - Sn0wbreeze (iPhone 3GS,4,iPod

    Pozdrav za sve forumase, imam pitanje vezano za moj iphone. Da li mogu sve to da uradim sa verzijom 4.1 i basedan mi je 04.10.01. Hvala na odgovoru.

  15. #60
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Re: [TUTORIAL] Kako updateovati + jailbrake iOS 6.1.2 - Sn0wbreeze (iPhone 3GS,4,iPod

    Koji telefon, da li je simfree, koje shsh imas sacuvane na Cydia-e?

Page 4 of 27 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •