iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 2 of 2

Thread: Izgubio mrezu

  1. #1
    iNovajlija
    Join Date
    Jan 2013
    Age
    39
    Posts
    8
    Thanks
    1
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Izgubio mrezu

    Pozdrav svima,

    Interesuje me da li je neko imao sličan problem kao ja i kako je rešio isti.

    Problem:

    Kupio sam polovan iPhone 3g 8g sa preporukom kao da je ispravan. Medjutim prvi problem koji se javio bio je da mobilni nema stabilnu mrežu već je signal varirao i onda se izgubi skroz i prebaci na search... da bi na kraju bio no sevice, pored sve toga ispostavi se da mikrofon ne redi sto je ukazivalo na hardversku grešku. Isti telefon odneo sam u servis gde su mi oni navodno popravili "popravili" i stvarno mikrofon radi i mreža je bila stabilna do onog momenta kada sam se konektovao na GPS mreža je pala u trenutku skoz i više nije mogla da se podigne či ubacim karticu odmah izbacuje no service. U servisu su mi rekli da je otišlo nešto na ploči i da mi treba nova ja sam ih pitao da nije možda onaj panel (vezan brojem 7) na kome je mikrofon, antena i port medjutim oni kažu da nije.

    Ono što je sramota jeste da niko u Kragujevcu ne radi iPhone telefone što se tiče servisa i da ima topliko malo i kompetentnih ljudi koji mogu da govore o tome.

    Moje pitanje vama dragi forumaši jeste:

    - Da li je neko imao sličan problem i kako ga je rešio
    - Da li postoji mogućnost da je softwerski problem iako su mi "majstori" rekli da nije
    - Da li da jurim ploču ili panel sa mikrofonom i antenom

    Hvala unapred svima

    PS: Telefon je iPhone 3g 8g OS 4.2.1 bb 6.15.00 (bio je spuštan na 5.13 pa su ga u servisu opet vraćali na 6.15)

  2. #2
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    110
    Thanks
    22
    Thanked 23 Times in 17 Posts

    Default Re: Izgubio mrezu

    ne znam odgovor, ali ovo je tema za ipad3, možda je ipak bolje da pomoć potražiš u temama za iphone....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •