iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 2 of 2

Thread: problem sa zvukom...

  1. #1
    iSrbijaBigFan dr.dick's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    A, A
    Age
    41
    Posts
    185
    Thanks
    48
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default problem sa zvukom...

    samo ringtone radi, ostalih zvuka nema na telefonu, i to odjednom. mislim da sam pre par godina imao istu gresku i resio problem preko terminala, ali se ne secam sta sam morao kucati. ima li neko resenje za ovo, hvala.

  2. #2
    iPhoneBigFan djmarijan's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Lazarevac
    Age
    52
    Posts
    108
    Thanks
    25
    Thanked 19 Times in 18 Posts

    Default Re: problem sa zvukom...

    Ja sam imao pre dan-dva slican ako nije i isti problem.Zvoni mi telefon oni mene cuju ja njih ne.Uradim restore misleci da je softverski problem ali isto.Da napomenem da kad ukljucim spikerfon onda ih cujem.Okrenem drugara koji je serviser a on mi kaze da je problem do konektora za slusalice da je tu kratak spoj tako da tel. misli da ima slusalice.Probam da telefoniram a da su mi sluske u telefonu i sve je ok,cuju me ja njih.Drugar mi kaze da vise puta izvadim i vratim dzek od slusalica iz telefona tako da bi trebalo da proradi.Radio sam to jedno pola sata i nista i onako sa sluskama u telefonu sam brljao po imeniku i kad sam na kraju hteo da odustanem izvadim slusalice i ajde da pozovem jos jedan put i kad ono cuje se dijalton i cuju me kad pricam. :-) eto to je moja prica
    iPhone X 256Gb,Apple Watch SE,MacBook Pro,iPad 3,iMac,...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •