iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 5 of 13 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 181

Thread: Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad4)

  1. #61
    iPhoneBigFan alija092's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    100
    Thanks
    22
    Thanked 22 Times in 22 Posts

    Default Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad4)

    Komplikovano je to za mene, ja krekovane aplikacije skidam sa Zeusmosa i appCake+ i prezadovoljan sam..



    Nisam pr0citao post do kraja ovo se odnosi za jailbreakovane telefone,a koliko znam iphone5 nema jb,izvinjavam se moderatorima
    Last edited by alija092; 03-01-2013 at 00:32.

  2. #62
    iSrbijaHero
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    iMunze
    Age
    45
    Posts
    740
    Thanks
    62
    Thanked 114 Times in 102 Posts

    Default Re: Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad

    da kad imas jb

  3. #63
    iModerator rikee's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Subotica
    Age
    48
    Posts
    4,607
    Thanks
    994
    Thanked 1,841 Times in 1,376 Posts

    Default Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad4)

    Imam ja primo ali ce mi trebati malo vremena da ga nabacim,a imacu i problem sa licencama... Moram ponovo da probam...javljam sta bude

    Quote Originally Posted by dekimaks View Post
    Uspeo sam da od ipa fajla napravim bpp fajl,da ga ubacim u tools i da ubacim u neJB telefon.
    Potrebno je da u orginal ipa file(uzeo iz itunesa) ubacite bppinfo fajl,preimenujete egzistenciju u bpp,i sihronizujete sa toolsom...
    ukratko:
    1.Zeljenu app preimenovati u zip(ipa=zip)
    2.otvoriti app
    3.ubaciti bppinfo https://www.box.com/s/ftuo4tednaawa7pq9zkw
    4.sacuvati
    5.preimenovati .zip u .bbp
    6.kliknutu 2x na novi bpp file i tools ce je automatski sinhronizovati
    7.instalirati normalno na telefon
    Napomena ovo radi samo sa nekrekovanim aplikacijama.
    box file ima neku vezu sa kineskim serverom... odradio sam reload i on mi je skinuo taj vijetnamski file za sta god da je... a kada se edituje bpp onda nece da uvuce u kuai yong. Dodavanje voice fajlova ne radi. Verovatno proverava neki plist u samom ipa fajlu

    Ne moze nista da se izbacuje ili dodaje iz originalnog ipa fajla...
    Last edited by rikee; 03-01-2013 at 10:33.

  4. #64
    iSrbijaHero Vuk98's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    796
    Thanks
    203
    Thanked 79 Times in 75 Posts

    Default Re: Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad

    Da li ima neko ko bi bio ljubazan da nam pošalje najnoviju nekrekovanu verziju aplikacije iGO Primo Europe ili iGO Primo Eastern Europe da bismo je ubacili kroz Kuaiyong Tools?
    Hvala unapred

  5. #65
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Aug 2012
    Age
    34
    Posts
    109
    Thanks
    29
    Thanked 16 Times in 12 Posts

    Default Re: Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad

    Ja imam skinuti igo za celu evropu, ne znam kako da ti posaljem?
    [B][SIGPIC][/SIGPIC][/B] [B]IDevices Iphone 4s, ipod nano 6th...Altec lansing...[/B][B]Optoma Neos Projector 120" [/B]

  6. #66
    iPhoneBigFan alija092's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    100
    Thanks
    22
    Thanked 22 Times in 22 Posts

    Default Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad4)

    Ja imam neki igo,malo je starija verzija al radi..Prebacio od druga preko itunesa :-)

  7. #67
    iSrbijaHero Vuk98's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    796
    Thanks
    203
    Thanked 79 Times in 75 Posts

    Default Re: Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad

    Quote Originally Posted by weseli90 View Post
    Ja imam skinuti igo za celu evropu, ne znam kako da ti posaljem?
    Ovako, pretpostavljam da imas Windows. Prvo sa iTunes syncujes aplikacije. A zatim udjes na ovu putanju:
    C:\Users\ime\Music\iTunes\iTunes Media\Mobile Applications (ovo ime zavisi od toga kako si da kazem ulogovan u sam widnows)
    Rarujes i onda uploadujes na neki file hosting tipa mediafie, sendspace...

    Quote Originally Posted by alija092 View Post
    Ja imam neki igo,malo je starija verzija al radi..Prebacio od druga preko itunesa :-)
    Ajde, ali bilo bi najbolje kad bi nam neko poslao najnoviju verziju.

  8. #68
    iSrbijaHero justkidding's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Virtuelni Svet
    Posts
    591
    Thanks
    123
    Thanked 119 Times in 102 Posts

    Default Re: Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad

    Mislim da je ovo najnovija verzija
    Code:
    http://www.downarchive.ws/pda_mobile/application/726212-full-pack-igo-primo-241-eeurope-for-ios.html
    Evo i licence za speed cams....
    Code:
     
    http://gpsunderground.com/forum/attachments/igo-iphone/7781d1356003029-igo-primo-europe-2-4-1-spc_iphone_primo_eifrig_feu.lyc.txt
    Last edited by justkidding; 03-01-2013 at 14:50.

  9. The Following User Says Thank You to justkidding For This Useful Post:

    HoUnD (03-01-2013)

  10. #69
    iSrbijaHero Vuk98's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    796
    Thanks
    203
    Thanked 79 Times in 75 Posts

    Default Re: Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad

    Pretpostavljam da je krekovana, tako da nam ništa ne znači, ja sam skinuo i neke verzije sa torrenta, ali njima fali iTunesMetadata.plist. Uzgred, linkovi su mrtvi...

  11. #70
    iSrbijaHero justkidding's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Virtuelni Svet
    Posts
    591
    Thanks
    123
    Thanked 119 Times in 102 Posts

    Default Re: Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad

    Cekaj nisam znao da treba da bude necrakovana sad cu da postavim 2.4.1 necrekovanu samo da je nadjem....
    Nazalost obrisana je.....
    Last edited by justkidding; 03-01-2013 at 15:23.

  12. #71
    iSrbijaHero Vuk98's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    796
    Thanks
    203
    Thanked 79 Times in 75 Posts

    Default Re: Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad

    Ma, gde god da sam trazio je obrisana, a i uglavnom sve su krekovane verzije. Pricao sam sa clanom weseli90, on trenutno pokusava da postavi na sendspace, nadajmo se da ce u tome i uspeti

  13. #72
    iSrbijaHero
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    iMunze
    Age
    45
    Posts
    740
    Thanks
    62
    Thanked 114 Times in 102 Posts

    Default Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad4)

    Izvuci samo metadata.plist i to okaci,fajl od 100 kb,mali. Zakaci tel na itools,nadji igo navigaciju ,otvori je,nacices taj fajl i copy/paste i posalji...sa tim fajlom mozemo da napravimo bpp file i da ubacimo u telefon navigaciju

  14. #73
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Visoko
    Age
    37
    Posts
    1,117
    Thanks
    179
    Thanked 140 Times in 97 Posts

    Default Re: Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad

    ovaj file bppinfo sto sam skinuo sa tutoriala na sinful, u koju god aplikaciju da ga stavim kad kovertujem u KY baci me na ovu aplikaciju VietTV Pro.

  15. #74
    iSrbijaHero Vuk98's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    796
    Thanks
    203
    Thanked 79 Times in 75 Posts

    Default Re: Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad

    To sam i ja mislio, ali pretopostavljam da su ovi sto krekuju uklonili/promenili jos neke fajlove.

  16. #75
    iPhoneBigFan ShaX_91's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Budapest/Novi Sad
    Age
    32
    Posts
    141
    Thanks
    35
    Thanked 12 Times in 12 Posts

    Default Re: Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad

    Evo da potvrdim da radi i na iPhoneu 4 sa iOS 6

Page 5 of 13 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •