iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 181

Thread: Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad4)

  1. #31
    iPhoneBigFan mccf's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Age
    57
    Posts
    486
    Thanks
    360
    Thanked 234 Times in 142 Posts

    Default Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad4)

    Postoji li za mac nesto slicno

  2. #32
    iSrbijaHero
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    818
    Thanks
    165
    Thanked 107 Times in 99 Posts

    Default Re: Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad

    moze li neko iblacklist.deb da prebaci na ovo kinesko i da se ovako instalira u tel.

    sad probao sa TapaTalk i instalirao sa par klika na iphone5 6.0.2 zaista dobra stvar.
    [URL="http://www.youtube.com/watch?v=Jal6udx06ng&feature=related"]http://www.youtube.com/watch?v=Jal6udx06ng&feature=related[/URL]

  3. #33
    iModerator rikee's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Subotica
    Age
    47
    Posts
    4,600
    Thanks
    991
    Thanked 1,839 Times in 1,374 Posts

    Default Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad4)

    Sto lepo ne dodelis silent za te smarace i kraj... Vremenom ce da shvate da ne zelite da im se javite i odustace...

    ipa i bpp fajlovi ne mogu da se menjaju... Ne mogu da se na primo dodaju mape ili licence, ali radi in app purchase

    iTunes sinhronizacija aplikacija radi kada skida aplikacije sa telefona, ali ne moze da instalira. Za to ima iTools koji radi taj posao. Mozda je i do verzije iTunes, pa ko ima stariji da mozda proba pa javi

    md5 proban za kupljen angrybirds i ovaj krekovan ali je crc error iskace, tako da mi krekujemo aplikacije tesko da ce da moze dok se mozda ne pojavi engleska verzija pa da vidimo sta klikcemo
    Last edited by rikee; 02-01-2013 at 11:07.

  4. #34
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member Srecko's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,524
    Thanks
    777
    Thanked 502 Times in 358 Posts

    Default Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad4)

    Hvala puno !


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #35
    iSrbijaHero
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    818
    Thanks
    165
    Thanked 107 Times in 99 Posts

    Default Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad4)

    Ma nije samo meni potrebno,poznajem par ljudi koji bas kukaju..ako postoji neka sema da se uradi castim pivom ali stvarno

    Iblacklist deb da se ubaci u ovo
    [URL="http://www.youtube.com/watch?v=Jal6udx06ng&feature=related"]http://www.youtube.com/watch?v=Jal6udx06ng&feature=related[/URL]

  6. #36
    iSrbijaHero
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    iMunze
    Age
    45
    Posts
    740
    Thanks
    62
    Thanked 114 Times in 102 Posts

    Default Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad4)

    @rikee...Odakle ti to da ne mogu da se menjaju mape u ipa fileu? Na Igo-u,menjam preko itoolsa jer mi je lakse tako,a garmin,lepo preimenujem ipa egzistenciju u rar i otvorim,ubacim mape,i posle preimenujem u ipa.Sve radi normalno...

  7. #37
    iModerator rikee's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Subotica
    Age
    47
    Posts
    4,600
    Thanks
    991
    Thanked 1,839 Times in 1,374 Posts

    Default Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad4)

    Pa u krekovanim aplikacijama od kineza za iphone 5 i ipad mini i ipad 4 kojima je namenjena ova tema... Probaj sa itools bilo sta da zamenis na ios6 ili bilo koji drugi ne-jailbreakovani ios...a i sve sam probao pre nego sto sam ovde postovao. Koja je svrha nesto zameniti ako nece da radi

  8. #38
    iSrbijaHero
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    iMunze
    Age
    45
    Posts
    740
    Thanks
    62
    Thanked 114 Times in 102 Posts

    Default Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad4)

    Da to da naravno, ipa moze da se otvara... Tu jedino da se modifikuje ipa i da se ubaci direkno u taj program... Nisam probao al to bi jedino bilo resenje

  9. #39
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Visoko
    Age
    37
    Posts
    1,117
    Thanks
    179
    Thanked 140 Times in 97 Posts

    Default Re: Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad

    Ja sam skinuo igo amerika sa kineza, ubacio nase mape u ipa ponovo pokusao instalirati ali nece da instalira.

  10. #40
    iSrbijaHero
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    iMunze
    Age
    45
    Posts
    740
    Thanks
    62
    Thanked 114 Times in 102 Posts

    Default Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad4)

    Jbg... Jedino bi to bilo resenje...al me ipak ovo raduje jer ovo je ipak nesto novo za A5 uredjaje bez jb

  11. #41
    iSrbijaHero fanste's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Nici....Bataj-Nici
    Posts
    709
    Thanks
    125
    Thanked 60 Times in 46 Posts

    Default Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad4)

    O boze, kinezi ce zavladati svetom. Bas cudno sto su uspeli prvi i jedini da urade ovako nesto neoborivom nenadmudrivom iOS-u. Bez jb-ka i ostalog da se ubace krekovane app. Tako nerealno.

    Inace, ja cu ovo zaobici.. Deluje zdravije skinuti s torrenta ko ima jbkova uredjaj i lepo AppSync i cao.

    Inace sam se razocarao u kupljene aplikacije. Jako lose iskustvo. Dajem samo jedan primer. iStudiez pro. Imam original na iPad i iPhone, dok na Macu nisam hteo da bacam 20 dolara. I kao update-ujem na iPhone i iPad uredjajima i kako sam digao verziju tako prestao iCloud na Mac-u. Posle vratim krekovanu stariju koja ne moze da otvori jer su podaci sa novije verzije. Nauk. Instalirajte sta treba krekovano i ne dirajte ako radi. Krekovana aplikacija ako se podigne radi isto kao i legalna. Pa nekad i bolje

  12. #42
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Jun 2011
    Age
    33
    Posts
    131
    Thanks
    66
    Thanked 7 Times in 1 Post

    Default Re: Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad

    Kako preko ove aplikacije ubaciti igo navigaciju koju sa posebno skinuo, ne preko ove aplikacije..

    ima li kakav tutorijal?

  13. #43
    iEntuzijasta
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    95
    Thanks
    56
    Thanked 8 Times in 7 Posts

    Default Re: Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad

    Ja pokusavam direktno sa telefona da instaliram aplikaciju sa Kuaiyong sajta i nikako da uspem jel neko probao tako?

  14. #44
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Jun 2011
    Age
    33
    Posts
    131
    Thanks
    66
    Thanked 7 Times in 1 Post

    Default Re: Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad

    Evo ja ovo upravo pokusajem:

    Code:
    http://www.sinfuliphone.com/showthread.php?t=10012131
    pa javljam kako je proslo
    Last edited by zabrljanje; 02-11-2013 at 08:02.

  15. #45
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member illusion's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Niš
    Posts
    5,078
    Thanks
    1,831
    Thanked 1,357 Times in 934 Posts

    Default Re: Kako instalirati krekovane aplikacije na novim uredjajima (iPhone5,iPad Mini,iPad

    kove ka stranim sajtovima UVEK stavljajte u code ili ce vam modovi obrisati post...
    iPhone 5/iphone 6S/iPhone 7+/ipad mini retina

Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •