iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 7 of 7

Thread: Windows 8 pro audio lag

  1. #1
    iSrbijaBigFan Idule's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    A, A
    Posts
    152
    Thanks
    10
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Windows 8 pro audio lag

    Pozdrav svima!
    Problem koji me dovodi do ludila vec jeste zvuk na osmici.
    Drajver instalira ok, sve je u redu, dok ne pustim muziku, youtube, video player bilo koji. Zvuk na momente zakucava, recimo kao kada cd preskace. Evo dok ovo pisem jedno 15 puta je tako stekao! Ne mogu vam opisati koliko je iritantno!
    Probao sam da skinem soundmax driver, gledao i neka resenja sa realtek drajverima, ali nista, i dalje isti problem!
    U pitanju je laptop, hp 550, a default drajver koji bude instaliran je high definition audio device.
    E sad, ja vise ne znam da li je to do drajvera, sve mi se vise cini da je nesto drugo u pitanju, kao da drugi procesi ometaju rad tog drajvera.. Necu da lupam, nego me zanima ima li neko slicno iskustvo ili neki savet, resenje?
    I da, probao sam i 32 i 64 bit verziju, kao i release preview pre par meseci. Svuda isti problem!
    iPhone 5s simfree 16GB, iOS 8.

  2. #2
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member 3gs's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    2,300
    Thanks
    2,373
    Thanked 687 Times in 467 Posts

    Default Re: Windows 8 pro audio lag

    hoce to tako kada imas manjak rama mada cisto sumljam da imas malo rama cim stavljas osmicu

  3. #3
    iPhoneBigFan mijalkocar's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    203
    Thanks
    109
    Thanked 14 Times in 12 Posts

    Default Re: Windows 8 pro audio lag

    verovatno drajver te zeza, e sad sto je to tako nznm, proveri mozda ima neko slican problem proguglaj, pogledaj kabli nazad, nznm..

  4. #4
    iModerator rikee's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Subotica
    Age
    47
    Posts
    4,600
    Thanks
    991
    Thanked 1,839 Times in 1,374 Posts

    Default Windows 8 pro audio lag

    Probaj driver sa realtek sajta, ali to je malo starija masina... Racunaj da ce w7 tu uvek bolje da radi

  5. #5
    iSrbijaBigFan Idule's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    A, A
    Posts
    152
    Thanks
    10
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Re: Windows 8 pro audio lag

    Cackao sam komp sa drugom do 5 jutros, skinuli smo onaj Latency Checker i skontali da svaki put kad se desi taj lag, crtica na tom programu skoci do vrha. E sad, smesna stvar pocinje ovde: na programu pise kako NEKI drajveri prave problem i da ce to uzrokovati bas taj problem koji ja imam. Drugar kaze da prvo iskljucimo wifi, i kako smo to uradili, ni jednom se nije zakucao!
    Ali, problem je sto meni wifi treba, pa smo onda u device manageru pogasili bluetooth, lan i sve ostalo vezano za net i tu karticu. Posle toga mi se taj lag desio jednom mozda u 3 sata...
    Znaci, to zapravo uopste nije do zvuka, nego se njima, izgleda, vise ne testiraju matore komponente za drajvere
    iPhone 5s simfree 16GB, iOS 8.

  6. #6
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member komsa's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Cyber universe
    Posts
    3,370
    Thanks
    3,023
    Thanked 1,909 Times in 1,291 Posts

    Default Re: Windows 8 pro audio lag

    .....imao sam slican slucaj sa Acer-om od 6,7 godina starosti.....problem nije bio sa zvukom nego sa USB portovima.Na zalost posle skoro dva meseca"zezanja" sa 8-com vratio sam 7-cu i od tada sam progledao i mojoj sreci nema kraja.Zakljucak je da proizvodjaci nisu "ispratili" izlazak 8-ce podrskom za stariji hardware i moj savet ti je da ga lepo vratis na 7-cu i uzivas......


    iPhone 13 mini Starlight

  7. #7
    iSrbijaBigFan Idule's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    A, A
    Posts
    152
    Thanks
    10
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Re: Windows 8 pro audio lag

    Ali kako je to samo, da prostis, ******ski! Ajde da imam neki prastari komp, ali svako treci ko ima laptop kada pitam koju wlan karticu ima, kaze da ima taj intel pro wireless... Ma srce me boli sada da se vracam opet na 7, ali izgleda da cu morati, posto sam po njima kriv sto ne bacam svake godine pare na novi komp...
    iPhone 5s simfree 16GB, iOS 8.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •