E sada, pre neki dan je počelo dugme da me zeza, ipad je bio nov u vakuum pakovanju, nekako se sredilo samo od sebe, kao da je ponovo upalo u ležište ali ne znam šta da radim. Kako da proverim da li radi ili tako nešto bez otvaranja?

Drugi problem: Kada budem u delu grada gde nema uopšte mreže, izgubi se i tek posle, naravno kada dođem u delu gde mreže ima, se vrati ali ne i izlazak na net, moram da resetujem network settings da bi mi ponovo omogućio surf preko 3g-a. To se dešavalo na 5.1, sinoć sam snimio ios6 pa ćemo videti da li će se desiti ponovo kada ga budem nosio jednom. Inače, kako rešiti taj problem i da li je još neko imao takvu vrstu problema?

Treći i meni totalno nejasan: Par sajtova mi je radilo na 5.1 bez ikakvih problema, mogao sam da klikćem i ostale gluposti, na linkove, na module na sajtu, ulazi tamo gde treba itd itd. Posle apdejta na ios6 jednostavno neki sajtovi ne reaguju i neki linkovi koji su pre na sajtu skroz ok radili sada se manifestuju kao slike, tj ne mogu da kliknem na njih. Sve bi ovo bilo super da ovaj ipad nisam uzeo zbog mobilnosti u poslu i da mi to nije jedna od krucijalnih stvari. Npr probao sam, to je možda svima poznato, na vektor web tv-u, kada kliknem tu na tv programi, jednostavno mi izbaci listu ali nigde ne mogu da kliknem. Probao sa iphone-a (ios5.1.1), radi bez problema, sa pc-a, isto. Kako da rešim ovaj problem?

Treći problem me najviše bode i nervira...