iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 12 of 12

Thread: iPad 3 problem(i)

  1. #1
    iEntuzijasta Wahad's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Age
    37
    Posts
    89
    Thanks
    7
    Thanked 5 Times in 3 Posts

    Default iPad 3 problem(i)

    E sada, pre neki dan je počelo dugme da me zeza, ipad je bio nov u vakuum pakovanju, nekako se sredilo samo od sebe, kao da je ponovo upalo u ležište ali ne znam šta da radim. Kako da proverim da li radi ili tako nešto bez otvaranja?

    Drugi problem: Kada budem u delu grada gde nema uopšte mreže, izgubi se i tek posle, naravno kada dođem u delu gde mreže ima, se vrati ali ne i izlazak na net, moram da resetujem network settings da bi mi ponovo omogućio surf preko 3g-a. To se dešavalo na 5.1, sinoć sam snimio ios6 pa ćemo videti da li će se desiti ponovo kada ga budem nosio jednom. Inače, kako rešiti taj problem i da li je još neko imao takvu vrstu problema?

    Treći i meni totalno nejasan: Par sajtova mi je radilo na 5.1 bez ikakvih problema, mogao sam da klikćem i ostale gluposti, na linkove, na module na sajtu, ulazi tamo gde treba itd itd. Posle apdejta na ios6 jednostavno neki sajtovi ne reaguju i neki linkovi koji su pre na sajtu skroz ok radili sada se manifestuju kao slike, tj ne mogu da kliknem na njih. Sve bi ovo bilo super da ovaj ipad nisam uzeo zbog mobilnosti u poslu i da mi to nije jedna od krucijalnih stvari. Npr probao sam, to je možda svima poznato, na vektor web tv-u, kada kliknem tu na tv programi, jednostavno mi izbaci listu ali nigde ne mogu da kliknem. Probao sa iphone-a (ios5.1.1), radi bez problema, sa pc-a, isto. Kako da rešim ovaj problem?

    Treći problem me najviše bode i nervira...
    iPhone 4s 16gb Sim Free

  2. #2
    iEntuzijasta vladlaki's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Posts
    56
    Thanks
    4
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default iPad 3 problem(i)

    Prvi problem sam i ja imao kod iphonea ali posle dugog vremena,skuplja se tu prasina i stalna brza upotreba dovodi do pomeranja nekih kontakta unutra,ja sam poneo kod momak u Kosovsku,iphone srbija ,i sve reseno napravljeno.
    Kod ostala dva ti ne mogu pomoco kod treceg mogu predpostaviti da ti hvali mozda neka java,flash ili nesto slicno,ali nisma siguran jos uvek sam na 5.1.1 i ostajem do daljneg

  3. #3
    iEntuzijasta Wahad's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Age
    37
    Posts
    89
    Thanks
    7
    Thanked 5 Times in 3 Posts

    Default Re: iPad 3 problem(i)

    ios6 je sjebao javascript. Ja ne mogu da verujem da izbacuju ios koji nije prošao kako izgleda ni beta fazu. Ovde apsolutno više stvari ne radi nego što radi. Čitao na forumima, na svim mogućim i nije problem samo kod mene, znači ne mogu da verujem kakvi su indijanci postali.

    Ok flash, ali javascript, pa svaki drugi sajt ima javascript zašto su morali da zaseru to :S
    iPhone 4s 16gb Sim Free

  4. #4
    iEntuzijasta vladlaki's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Posts
    56
    Thanks
    4
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default iPad 3 problem(i)

    Java script ti ioanko ne postoji kod iosa to je pok. jobsa teorija da to vise niko ne koristi ida to ne treba,a flash mozes da gledas preko photona i jos nekih web browsera,ali generalno to ti je to....


    Sent from my iPad using Tapatalk HD

  5. #5
    iNovajlija mekjuser's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    16
    Thanks
    16
    Thanked 26 Times in 9 Posts

    Default iPad 3 problem(i)

    Gresis, mnogo gresis.

  6. #6
    iEntuzijasta vladlaki's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Posts
    56
    Thanks
    4
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default iPad 3 problem(i)

    Mekjuser,
    Nauci nas!!!!!


    Sent from my iPad using Tapatalk HD

  7. #7
    iEntuzijasta Wahad's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Age
    37
    Posts
    89
    Thanks
    7
    Thanked 5 Times in 3 Posts

    Default Re: iPad 3 problem(i)

    Ahahahahaha

    Druže stvarno mnogo grešiš javascript je skoro pa na svakom sajtu, flash je taj koji umire, java se diže, kao i html5

    Molim te izgugluj i ne pravi buku ni zbog čega, malo je smešan taj dečiji stav sa dranjem i tako to
    iPhone 4s 16gb Sim Free

  8. #8
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member illusion's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Niš
    Posts
    5,078
    Thanks
    1,831
    Thanked 1,357 Times in 934 Posts

    Default iPad 3 problem(i)

    pa da html5 je zamenio flash player
    iPhone 5/iphone 6S/iPhone 7+/ipad mini retina

  9. #9
    iEntuzijasta Wahad's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Age
    37
    Posts
    89
    Thanks
    7
    Thanked 5 Times in 3 Posts

    Default Re: iPad 3 problem(i)

    Zamenjuje, samo je vimeo prešao na html5 totalno za sada, koliko znam. Ostali polako ulaze u korak. Flash je bagovit i koči i spor. + ni photon ni skyfire ili kako već ne funkcionišu normalno sa flash-om, kupio obe aplikacije.

    Na kraju krajeva, meni treba javascript a ne flash :/ 2 totalno različita pojma.

    Evo, da ne bude da sam jedini... 48 strana na zvaničnom apple support forumu o tome što sada imaju broken ipad kada su apdejtovali na ios6 kao ja.

    https://discussions.apple.com/thread...art=0&tstart=0
    iPhone 4s 16gb Sim Free

  10. #10
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member skiper's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,606
    Thanks
    1,262
    Thanked 2,447 Times in 1,596 Posts

    Default Re: iPad 3 problem(i)

    Sta moze biti problem na iPad-u nece da pojacava volume sa strane a kada udjem u settings radi normalno i kada je otvoren settings radi pojacavanje normalno, samo na home screen-u nece da reaguje na tastere sa strane.

  11. #11
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member apple ios's Avatar
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    2,966
    Thanks
    376
    Thanked 1,773 Times in 1,278 Posts

    Default Re: iPad 3 problem(i)

    Hard Reset da probas?


    Sent from my iPhone 6

  12. #12
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member skiper's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,606
    Thanks
    1,262
    Thanked 2,447 Times in 1,596 Posts

    Default Re: iPad 3 problem(i)

    Ne pomaze, probao sam vec.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •