iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 45 of 45 FirstFirst ... 35434445
Results 661 to 666 of 666

Thread: Pitanja i Problemi iPhone 3GS iOS 6.0

  1. #661
    iNovajlija Allex's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Age
    34
    Posts
    20
    Thanks
    8
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 3GS iOS 6.0

    Pozdrav drustvo,imam jedno kratko pitanje pa ako moze odgovor Naime,preko moba (3GS iOS 6.1.6) sam trazio neku knjigu da downloadujem u epabu i jedan sajt me je redirektovao na drugi gde mi se pojavilo sledece : Iskocio mi je prozorcic koji je telefon izbacio,zaseban od browsera (i manji,ne preko celog ekrana) na kojem je pisalo (na srpskom) da sam pokupio 6 virusa koji ce mi ostetiti bateriju i sim karticu i da ne zatvaram tu stranicu jer ce tek tad biti zlo,u tom fazonu. To sam zatvorio i u medjuvremenu mi se i na samoj browser stranici isto pojavilo savetovavsi me da unesem broj mobilnog kako bi pobili viruse (nije nego). Pisalo je tu jos nesto o ozbiljnosti virusa ali ne procitah. Zatvorio sam sve stranice tj browser,obustavio pretragu za knjigom i za sada mi sve radi ok.. Sad me zanima zbog tog zasebnog prozorcica sto mi je iskocio sa tim textom van browsera,je l pretnja od tih virusa(obzirom da safari ne skida sam fajlove) postoji ili je bio pokusaj navlakuse neke standardne u pitanju? Inace preko Safarija sam surfovao... Hvala na odgovoru i svako dobro

  2. #662
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Carapanija
    Age
    39
    Posts
    2,793
    Thanks
    275
    Thanked 969 Times in 628 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 3GS iOS 6.0

    Ma nema leba od toga.Koliko sam upucen na apple ne moze tek tako virus da udje.Ne ti bzvz.Mislim da mozes da se opustis,a i ako nisi bas siguran uradi restore,mada mislim da nema potrebe.

  3. The Following User Says Thank You to shiza For This Useful Post:

    Allex (19-02-2016)

  4. #663
    iNovajlija Allex's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Age
    34
    Posts
    20
    Thanks
    8
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 3GS iOS 6.0

    Pa koliko sam i ja upoznat (a to je slabo) cenim da nema potrebe da strahujem,medjutim zbunilo me to obavestenje u tom malom prozoru van browsera,prvi put videh to.. Inace,fon sam dobio od drugarice nisam mu radio jailbrake a nije ni ona mislim,a procitah na netu malopre da ako jailbrake nije uradjen nema neke velike opasnosti od virusa..

  5. #664
    iSrbijaLegend lowzyyy's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Smederevo
    Age
    27
    Posts
    3,823
    Thanks
    2,991
    Thanked 1,667 Times in 1,058 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 3GS iOS 6.0

    Klasican nacin za prevaru. Opusti se


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    iPhone 6s plus jailbroken 14.6 checkra1n, iPad Pro 10.5 jailbroken 12.1.1 unc0ver

  6. #665
    iDrugČlan
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    46
    Thanks
    23
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 3GS iOS 6.0

    Pozdrav svima.Imam jedno pitanje koje vec postoji na forumu ali odgovori ukljucuju menjanje dock-a za punjenje telefona,ali znam da nije do toga problem.Posto mi se originalni punjac skoro raspao (jer apple inace jako ulaze u kvalitet svega) koristim neoriginalni kineski usb kabl i uvek mi preko njega prijavi gresku "charging not supported with this accessory" a kada vratim na originalni sve radi kako treba.Kabal (kineski) sam poceo da koristim pre jedno 2 nedelje i u pocetku uopste nije projavljivao gresku sve do pre 3-4 dana.Zanima me da li neko zna kako se zove twek u cydia-i koji blokira ovo cudo da se mogu koristiti i drugi punjaci osim originalnih?Citao sam da je to apple ubaio u 5.1.1 verziju ios-a i od tada mnogi imaju ovaj problem.Hvala unapred ako se neko seti naziva twek-a iz cydia-e za 3GS na 6.1.3 iOS.

  7. #666
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member apple ios's Avatar
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    2,966
    Thanks
    376
    Thanked 1,773 Times in 1,278 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 3GS iOS 6.0

    Postojao je tweak Unauthorized Lightning Cable Enabler za iOS 7 koliko se sjecam, pa vidi mozda ima iza 6.1.3.


    Sent from my iPhone 6

Page 45 of 45 FirstFirst ... 35434445

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •