iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 2 of 45 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 666

Thread: Pitanja i Problemi iPhone 3GS iOS 6.0

  1. #16
    iPhoneBigFan kvaju's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    238
    Thanks
    108
    Thanked 66 Times in 30 Posts

    Default Pitanja i Problemi iPhone 3GS iOS 6.0

    Nema nikakav shsh

  2. #17
    iSrbijaHero vux90.vjovicevic's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Belgrade
    Posts
    787
    Thanks
    74
    Thanked 404 Times in 331 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 3GS iOS 6.0

    Onda nista ne moze da uradi dok ne izadje jb za ios6, nazalost.

  3. #18
    iSrbijaHero technobuba's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Age
    41
    Posts
    1,419
    Thanks
    670
    Thanked 358 Times in 230 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 3GS iOS 6.0

    No restore iPhone 3gs u pitanju... Pokusali su valjda restore na iOS 6 i to je to... iTunes kablic stalno, standard... Error 9 konstantno... Mjenjani kompovi, operativni sistemi... Ima neko neki predlog sta jos pokusati
    The positive the negative, the child the moon... This is only a test

  4. #19
    iPhoneBigFan kvaju's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    238
    Thanks
    108
    Thanked 66 Times in 30 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 3GS iOS 6.0

    Quote Originally Posted by vjovicevic View Post
    Onda nista ne moze da uradi dok ne izadje jb za ios6, nazalost.
    kralju vratio sam ga hehe

    uradio po ovome tutorijalu,http://www.iphonejailbreak.me/how-to...for-unlocking/
    jest da nije iOS6, al dosta, ima telefon, onako je imala ipod touch hehe.

  5. #20
    iSrbijaHero technobuba's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Age
    41
    Posts
    1,419
    Thanks
    670
    Thanked 358 Times in 230 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 3GS iOS 6.0

    Digao se ios 6 i malo podesavanja bla bla... Opet odjednom samo iTunes kablic se pojavio... Jbte, sta se desava!? Sve probao ponovo isto kao sto sam i radio i sad waiting for iPhone, progres bar stoji ni da se makne... Neki predlog neko ima? Sve probao sa hostom, na Winu i Mac-u... 3gs u pitanju, sim free...

    Update...

    Install iOS 6 i sve podesio bla bla, instalirao neke app i sve ok... Samo na jednom opet se ugasio, tj. iTunes kabal na njemu... Ne znam sta je vise u p.m. otisao... I ponovo pokusam restore ono opet waiting for iPhone... Ima neko neku ideju sta raditi i sta je moguci uzrok problema?


    Update...


    Rijeseno nekako... 100 x isto probao, sve mjenjao od host file-a do reinstal win-a, na mac-u sve probao bla bla.... na kraju je ispalo kako treba, tj. odradio je update na iOS 6 i jos uvijek radi... Vec 3h i nema problema, nije se ugasio i opet na iTunes kablic prokleti otisao... Nadam se da ce ostati ovako...

    Update...


    Sve radilo ok i opet JOVO na novo Samo odjednom opet iTunes kablic... Pokusaj restore-a nekoliko puta bez uspjeha i po ne znam koji put sve isto prodje restore... Frustrirajuca situacija do bola... Ono ne znam koji mu je vrag...


    UPdate...

    Evo opet danas vec x puta sve isto... Ne znam sta da radim vise!!! Jel ima neko slican problem ili neko rijesenje? Dosta se pise o tom problemu na raznim forumima ali nista konkretno i nista od rijesenja...
    Last edited by technobuba; 01-10-2012 at 13:51. Reason: Izluduje me...
    The positive the negative, the child the moon... This is only a test

  6. #21
    iDrugČlan
    Join Date
    Jan 2011
    Age
    43
    Posts
    37
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 3GS iOS 6.0

    dali ios 6.0 moze da se otkljuca ili ne nije sim fri i novi but rom je u njemu i nesmeta mi da ga palim na kompu

  7. #22
    iSrbijaHero
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    iMunze
    Age
    45
    Posts
    740
    Thanks
    62
    Thanked 114 Times in 102 Posts

    Default Pitanja i Problemi iPhone 3GS iOS 6.0

    Mozes da uradis jb,a navodno mozes sa poslednjim redsnovom da sacuvas bb i da instaliras ultrasnov fixer pa ultrasnov. Mozes i da uradis regularni update pa da stavis ipod bb ,pa opet ultrasnow fixer i ultrasnov. Mada ja nisam jos ovo drugo probao al video sam po nekim forumima da radi normalno nalazi mrezu...

  8. #23
    iEntuzijasta
    Join Date
    Sep 2012
    Age
    29
    Posts
    95
    Thanks
    7
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 3GS iOS 6.0

    Ima li negdje taj tutorial kako moze da se jb i otkljuca ios6 ja imam 3gs 16 GB
    Last edited by dado; 20-10-2012 at 18:18. Reason: Nemoj da citiraš post iznad svog.

  9. #24
    iDrugČlan
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Sremski Karlovci
    Posts
    40
    Thanks
    10
    Thanked 4 Times in 3 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 3GS iOS 6.0

    Evo ga ovde tutorijal za JB za IOS 6.
    Code:
    http://www.redmondpie.com/jailbreak-ios-6-with-official-cydia-on-iphone-and-ipod-touch-a4-using-redsn0w-0.9.15b1/
    MBP OS X 10.10, iPhone 6 Plus

  10. #25
    iNovajlija
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    6
    Thanks
    3
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 3GS iOS 6.0

    Postovanje svima ! Na forumu sam od 2011 od tada i imam 3gs 32 gb i nisam se obracao jer sam forum koristio za edukaciju i dobro je islo. Sve sam nalazio od ubacivanja igo pa preko drugih raznih stvari. Fon sam dobio sa cydiom, radio je na nasoj mrezi bez problema sto mi kaze da je bio sim free i sve je bilo super do pre par meseci do kada vise nisam mogao da udjem prvo u cydiu, zatim me je izbacivao iz nekih aplikacija i to sam u hodu kako sam znao i umeo resavao. Kada sm koristio skype u toku razgovora fon se iskljuci. Juce mi se tri puta iskljucivao a samo sam slikao i rekoh sebi neces vise iznerviram se dodjem kuci prebacim kontakte, slike i klipove a za sve ostalo bas me briga i EARSE ALL CONTENT AND SETTINGS i mislim super sve ce biti ok medjutim kad je sve odradio kada ga ukljucim on okrece malo i stoji jabuka i onda prekine da okrece i tako vise puta. Onako naivno zaboravljajuci da procesljam forum na kom dugo nisam bio i ne razmisljajuci a to sam znao nazalost ali u trenutku sam zaboravio prikacim ga na i tunes restor i uz to posle dizanje na 6.0 . Kada je sve bilo gotovo ukljucim ga al mrka kapa daje mi da biram jezik, zemlju, da ukljucim wi fi i naravno validnu sim karticu da bi ga konfigurisao sto ce reci da sam ga lepo zakljucao. Sta mi je dalje ciniti ? Da li postoji resenje? Molim za savet ! Hvala unapred na odgovoru !

  11. #26
    iSrbijaHero zmajcek's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Melbourne
    Posts
    892
    Thanks
    81
    Thanked 198 Times in 166 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 3GS iOS 6.0

    to onda znaci da nisi imao simfree telefon, jer ako je bio simfree nisi ga mogao zakljucati...
    problem je osnovni bio sto si uradio erase all content and settings, to ne smes da radis iz telefona kada imas JB telefon, zato se i desilo to sto ti se desilo...
    no ok, to je sad lekcija za kasnije a sad sta je tu je
    srecom ima resenja... sledi ti dizanje na ipad bb, pa spustanje bb na onaj koji se moze otkljucati... ako je telefon imao JB, sasvim je moguce da se onda mozes vratiti i na 5.1.1 ako imas sacuvane shs za njega, imas u sekciji tutorijali sva potrebna uputstva kako ovo sve napraviti

  12. The Following User Says Thank You to zmajcek For This Useful Post:

    AST (25-10-2012)

  13. #27
    iNovajlija
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    6
    Thanks
    3
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 3GS iOS 6.0

    Nazalost ja sa njega nista nisam sacuvao! Sada mi je jasno da to nisam trebao uraditi. Zafrko sam stvra bas onako ! Jel moze neki link ka tutorijalu sa koracima da bi znao odakle poceti i kako uopste jer ne mogu uci u telefon jer za sve dalje trazi karticu koja je od provajdera od kog treba da bude ili koja je dobijena uz telefon.? Tek sada videh da si napisao sekcija tutorijali. Pogledacu sada ! Hvala na brzom odgovoru i veliki pozdrav!

  14. #28
    iNovajlija
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    6
    Thanks
    3
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 3GS iOS 6.0

    Procitao sam veci deo onog sto bi moglo biti slicno mom problemu ali nisam upeo nista da nadjem sto bi se poklopilo! Ako neko moze da pomogne sa konkretnim linkom ili koracima bio bi mu zahvalan! Hvala unapred !

  15. #29
    iSrbijaHero zmajcek's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Melbourne
    Posts
    892
    Thanks
    81
    Thanked 198 Times in 166 Posts

    Default Re: Pitanja i Problemi iPhone 3GS iOS 6.0

    ovo ti treba? pitanje je koje shs imas sacuvane, to mozes prvo preko tiny umbrella da saznas..

    http://www.isrbija.net/showthread.php/34592-TUTORIAL-Kako-uraditi-downgrade-sa-iOS-6-na-iOS-5-1-1

  16. The Following User Says Thank You to zmajcek For This Useful Post:

    AST (25-10-2012)

  17. #30
    iSrbijaHero
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    iMunze
    Age
    45
    Posts
    740
    Thanks
    62
    Thanked 114 Times in 102 Posts

    Default Pitanja i Problemi iPhone 3GS iOS 6.0

    Digni ga na ipod bb,uradi jb,instaliraj ultrasnow fix pa tek onda ultrasnow i dobices signal. Ne znam samo koji repo ti treba za ultrasnow fix,proguglaj

Page 2 of 45 FirstFirst 123412 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •