iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 5 of 5

Thread: Griffin FM Transmitter na iPhone 3G iOS4.2.1 - This accessory is not optimized...

  1. #1
    iNovajlija Njofra-U-Pokusaju's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    SpaceStation
    Posts
    23
    Thanks
    7
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Question Griffin FM Transmitter na iPhone 3G iOS4.2.1 - This accessory is not optimized...

    Prije svega, pozdrav za sve na forumu.

    Da pređem na problem...
    Kupio sam nedavno Griffin FM transmitter iTrip Auto (2008) dešava se to da se neprestano pali i gasi...
    Problem su ljudi riješavali na način da su čistili konektore pa je nekome uspijevalo ali meni ne...
    Još sam pronašao na netu kao moguće riješenje problema promjena fajla koji se nalazi na adresi: "/System/Library/Frameworks/IAP.framework/Support/iapd". Navodno, dotični iapd fajl upravlja kablovima koji nisu od izvorno Apple-ovi.

    Molim, ako neko ima sazanje ili kakav savjet da pomogne... po malo sam u beznadežnoj situaciji...

    Srdačan pozdrav još jednom cijelom forumu...

    Chears!

  2. #2
    iNovajlija Njofra-U-Pokusaju's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    SpaceStation
    Posts
    23
    Thanks
    7
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Griffin FM Transmitter na iPhone 3G iOS4.2.1 - This accessory is not optimized...

    Iko? Bilo ko?


  3. #3
    Administrator .stefan's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Kragujevac/Beograd
    Age
    36
    Posts
    11,740
    Thanks
    2,010
    Thanked 3,272 Times in 2,237 Posts

    Default Re: Griffin FM Transmitter na iPhone 3G iOS4.2.1 - This accessory is not optimized...

    Pa probaj to sa tim fajlom...ja sam imao slican problem sa slicnim grifinovim transmiterom na 3gs-u ranije jer je on kao za 3g...ali na iphone-u 4 radio super...tako da nije to do modela telefona nego do verzije softvera,taj transmiter je predvidjem za raniju verziju softvera...meni se desavalo da mi izbaci tu poruku i nastavi najnoalnije da radi tako da i nisam obracap paznju na to...probaj to sa tim fajlom ako si nasao da resava problem ili probaj restore softvera na telefonu na neku drugu verziju...ili tu istu al odradi restore...nema tu mnogo resenja

  4. #4
    iNovajlija Njofra-U-Pokusaju's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    SpaceStation
    Posts
    23
    Thanks
    7
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Griffin FM Transmitter na iPhone 3G iOS4.2.1 - This accessory is not optimized...

    Prvo što sam uradio jeste da sam sačuvao moj originalni fajl. Nakon toga sam pronašao verzije toga istoga fajla od V4.3.1 i V4.0.1 (btw, kod mene je V4.2.1) i na moje razočarenje, transmitter nije proradio ni sa jednim od tih fajlova
    Jedino još da pokušam sa nekim od verzije 3 fajlom... ako neko ima, bio bih mu zahvalan...
    Chears!

  5. #5
    iNovajlija Njofra-U-Pokusaju's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    SpaceStation
    Posts
    23
    Thanks
    7
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Griffin FM Transmitter na iPhone 3G iOS4.2.1 - This accessory is not optimized...

    Pronašao "iapd" fajl od verzije 3.1.3... i ....ništaaa....
    Nema mi druge nego prodati transmitter... :/
    Anyone??
    Chears!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •