iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 4 of 4

Thread: Fujitsu-Siemens Amilo Pi 2530 Core 2 Duo Centrino, 2 gig DDr 2, ATI Radeon X2300

  1. #1
    iDrugČlan
    Join Date
    Jul 2010
    Age
    38
    Posts
    42
    Thanks
    2
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Fujitsu-Siemens Amilo Pi 2530 Core 2 Duo Centrino, 2 gig DDr 2, ATI Radeon X2300

    Cao drugari,

    Imam jedno pitanje, a vezano za naslov ove teme.

    Uspesno sam instalirao Hazard 10.6.6i - Mac OS X Snow Leopard na mom laoptopu, ali imam problem

    Hocu da instaliram XCOde 4.2 i zato mi treba 10.6.8 , znam da postoji combo update, ali sam upotrebi neki pogresan Legacy Kernel i upravo moram ponovo da instaliram sve iz pocetka....

    Da li neko zna, da li mi legacy kernel uopste treba ? ili je dovoljno samo da se updajtuje Hazard na 10.6.8 , a ako mi treba ako moze neko da mi da link gde mogu da skinem ?

    Ili mislite da je bolja opcija da instaliram iAtkos S3 v2 pa njega kombo updejtom da stavim na 10.6.8 ,ali ni za njega ne znam koji legacy kernel treba i da li treba ?

    Naravno ako moze kratko uputstvo, u slucaju da je komplikovanije od onoga sto vec znam a da se nakon updejta ne restartuje masina, vec se instalira legacy kernel ?


    Hvala unapred na odgovorima

    M.S.

  2. #2
    Administrator Byakuya's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Munze
    Age
    36
    Posts
    15,108
    Thanks
    406
    Thanked 4,886 Times in 3,187 Posts

    Default Re: Hackintosh na lapopu :)

    Zavisi od konfiguracije koju nam nisi napisao koja je...iako pise u pravilima da treba...

  3. #3
    iDrugČlan
    Join Date
    Jul 2010
    Age
    38
    Posts
    42
    Thanks
    2
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Hackintosh na lapopu :)

    Izvinjavam se na propustu

    U pitanju je Fujitsu-Siemens Amilo Pi 2530
    Core 2 Duo Centrino, 2 gig DDr 2, ATI Radeon X2300

  4. #4
    iDrugČlan
    Join Date
    Jul 2010
    Age
    38
    Posts
    42
    Thanks
    2
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Fujitsu-Siemens Amilo Pi 2530 Core 2 Duo Centrino, 2 gig DDr 2, ATI Radeon X2300

    Da li mozda da instaliram iAtkos L2 ? mozda je to najbolje resenje ? ako nije lako doci do 10.6.8 preko hazarda ili iAtkos S3 v2 ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •