iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 21

Thread: Najbolja alternativa Apple Watch-u a da radi lepo uparena na iPhone

  1. #1
    iDrugČlan Superiorni's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Age
    45
    Posts
    45
    Thanks
    70
    Thanked 32 Times in 14 Posts

    Default Najbolja alternativa Apple Watch-u a da radi lepo uparena na iPhone

    Koja je po vama najbolja alternativa Apple Watch-u a da radi lepo uparena na Iphone i naravno od onog sto se prodaje kod nas? Nikad nisam bio ljubitelj “kockastih” satova. Svidja mi se dizajn Huawei satova, tipa GT2 pro. Često nosim košulje pa sam pre za varijantu nekog elegantnijeg modela. Ima neko predlog, iskustva…


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #2
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Sep 2019
    Age
    34
    Posts
    147
    Thanks
    35
    Thanked 85 Times in 45 Posts

    Default Odg: Apple Watch u Srbiji

    Prava je steta ako uzimas smart watch da ne uzmes Apple Watch ( jos imas iphone). Samsung, Huawei, Xiaomi, nista to ni blizu nije Apple Watch-u.

    Ako vec zelis nesto elegantno, onda uzmi pravi sat :-)


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #3
    iSrbijaHero nikolastojanovi20's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Age
    36
    Posts
    609
    Thanks
    213
    Thanked 170 Times in 132 Posts

    Default Re: Apple Watch u Srbiji

    Slazem se. Ja imam i huawei gt uz aw7. Izgled mozda jeste elegantniji ali ne postoji nista slicno apple watch-u uz ajfon.

  4. #4
    iDrugČlan Superiorni's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Age
    45
    Posts
    45
    Thanks
    70
    Thanked 32 Times in 14 Posts

    Default Re: Odg: Apple Watch u Srbiji

    Quote Originally Posted by Bg89 View Post

    Ako vec zelis nesto elegantno, onda uzmi pravi sat :-)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ma imam i elegantan analogni Fossil, ali bih nešto smart okruglo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #5
    iSrbijaLegend zikicz's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4,877
    Thanks
    2,327
    Thanked 2,154 Times in 1,225 Posts

    Default Re: Apple Watch u Srbiji

    Garmin?

  6. #6
    iSrbijaHero
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    769
    Thanks
    171
    Thanked 504 Times in 266 Posts

    Default Re: Apple Watch u Srbiji

    Meni lično ne postoji elegantnije rešenje od Apple Watch-a i Milanese Loop narukvice, jes’ da ta kombinacija košta solidno para, ali je gospodski skroz.

    E sad što se tiče analognih varijanti, tu je izbor daleko veći, pa ko šta voli.

  7. #7
    iSrbijaLegend zikicz's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4,877
    Thanks
    2,327
    Thanked 2,154 Times in 1,225 Posts

    Default Apple Watch u Srbiji

    Quote Originally Posted by petarpetrovic View Post
    Meni lično ne postoji elegantnije rešenje od Apple Watch-a i Milanese Loop narukvice, jes’ da ta kombinacija košta solidno para, ali je gospodski skroz.

    E sad što se tiče analognih varijanti, tu je izbor daleko veći, pa ko šta voli.
    Mozda je lepota u oku posmatraca,pa tako i pojam elegancije,ali AW je sportski sat,namenjen za vezbanje,nosenje u prirodi i sa elegancijom nema ama bas nikakve veze.
    Jednostavno receno,sportski i elegantan su nespojivi pojmovi. I to ne vazi samo za satove.

    Aj’ ,udrite sad.

  8. The Following User Says Thank You to zikicz For This Useful Post:

    Superiorni (31-10-2021)

  9. #8
    Administrator Byakuya's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Munze
    Age
    36
    Posts
    15,108
    Thanks
    406
    Thanked 4,886 Times in 3,187 Posts

    Default Re: Apple Watch u Srbiji

    Apsolutno se slazem...apple watch mi je genijalan za sve...sport, notifikacije i generalno super kao mini iphone na ruci...ali daleko od toga da je elegantan...to po meni jedino moze biti pravi sat...ali za sada ipak biram funkcionalnost

  10. #9
    iSrbijaLegend zikicz's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4,877
    Thanks
    2,327
    Thanked 2,154 Times in 1,225 Posts

    Default Apple Watch u Srbiji

    Ta funkcionalnost i jeste ono sto ga svrstava u zasebnu grupu i mislim da se ne moze podvesti pod pojaam “sat”,jer je vise od toga. To vazi za sve vrste ovakvih uredjaja.
    Naravno,kao korisnik iphone uvek bi se opredelio za AW,mada se meni ne svidja cetvrtasti oblik,ali ce iOS sistem ipak raditi najbolje.
    To vazi i za android. Nekako mi ne ide mesanje sata i mobilnog,ne razlicitog proizvodjaca,vec OS.
    A nadam se da cu i ja postati vlasnik AW uskoro. Videcemo.

  11. #10
    iPhoneBigFan jetblack's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    409
    Thanks
    86
    Thanked 274 Times in 140 Posts

    Default Re: Najbolja alternativa Apple Watch-u a da radi lepo uparena na iPhone

    Garmin Enduro ili Fenix 7 ako se uskoro pojavi. Bitno da radi Garmin Pay u Srbiji (Raiff uveo). Muka mi od svakodnevnog punjenja baterije.
    MBP 13" M1 | iPhone 15 Pro | AW Ultra 2 | AirPods Pro 2 | AirPods Max

  12. The Following 2 Users Say Thank You to jetblack For This Useful Post:

    Superiorni (11-11-2022),technobuba (14-12-2023)

  13. #11
    iDrugČlan Superiorni's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Age
    45
    Posts
    45
    Thanks
    70
    Thanked 32 Times in 14 Posts

    Default Re: Najbolja alternativa Apple Watch-u a da radi lepo uparena na iPhone

    Koristio sam AW 6 do pre par meseci. Imam veliku ruku i jednostavno nemam taj “osećaj” sata na ruci. Više mi izgleda kao neki smartić satić. Pre njega sam koristio onaj Samsung Watch 46 sa metalnom natukvicom. Gledam slike od tada, bas deluje onako moćno, robustno. Trenutno ne nosim ništa od smart satova, imam neki Fosil koji je bas onako veliki, mislim da je 51 veličina. Ali mi nedostaju funkcije smart sata u svakodnevnoj rutini.
    Nešto nisam u toku kakva je situacija. Vidim da je Samsung prešao sa Tizena na Wear OS. Ovaj njihov novi model 4 vel. 44 mi deluje zanimljiv. Huawei sam pratio do GT2 modela, vidim da su i njihovim novim satovima ubacili Harmony OS. Druge proizvodjace nisam ni pratio zadnjih godina. Vidim da Garmin ima veliku lepezu mada mi se čini da su više sportski modeli. Ima li nešto u svemu tome da se nadje konkretno sto dolazi sa npr. kožnom ili metalnom narukvicom, veće veličine min. 46 ili više a da nije u stilu kao G-Shock. Jer nisam u tom Rambo fazonu. A i takvi satovi mi ne idu na košulje, cipele i sl…


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #12
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member miodrage's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Subotica - Beograd, Serbia
    Age
    46
    Posts
    2,108
    Thanks
    144
    Thanked 758 Times in 494 Posts

    Default Re: Najbolja alternativa Apple Watch-u a da radi lepo uparena na iPhone

    Pa ovako, uz iPhone ide samo AW, ostalo moze, ali to jednostavno nije to. Isto kao i neki AW na Android telefon - funkcionalnost 0.
    Tako da, ako hoces eleganciju, mislim da ces da menjas telefon. Uz iPhone, shvatices brzo, drugo ne ide.
    Ja sada gledam kako da nosim paralelno i AW i Mondaine stop2go - koji je za mene vrhunac elegancije, minimalizma, jednostavnosti uz svu mogucu funkcionalnost, a istovremeno vrlo interesantan zbog svog jedinstvenog mehanizma.
    Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

  15. #13
    iSrbijaLegend lowzyyy's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Smederevo
    Age
    27
    Posts
    3,823
    Thanks
    2,991
    Thanked 1,667 Times in 1,058 Posts

    Default Re: Najbolja alternativa Apple Watch-u a da radi lepo uparena na iPhone

    Quote Originally Posted by jetblack View Post
    Garmin Enduro ili Fenix 7 ako se uskoro pojavi. Bitno da radi Garmin Pay u Srbiji (Raiff uveo). Muka mi od svakodnevnog punjenja baterije.
    potpisujem
    iPhone 6s plus jailbroken 14.6 checkra1n, iPad Pro 10.5 jailbroken 12.1.1 unc0ver

  16. #14
    iSrbijaHero nixysx's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Крушевац
    Posts
    1,253
    Thanks
    776
    Thanked 452 Times in 232 Posts

    Default Re: Najbolja alternativa Apple Watch-u a da radi lepo uparena na iPhone

    +1 isto za apple watch. Samo staviš neku elegantnu narukvicu i izgleda mnogo lepše, stainless steel, neku kožnu i to je vrh. Ovi noviji od series 4 mnogo lepše izgledaju na ruci nego oni baš kockasti, stariji. Takođe, ne postoji nijedan sat koji radi toliko dobro, optimizovano i sinhornizovano kao apple watch


    Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro

  17. #15
    iSrbijaHero DSA's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Age
    47
    Posts
    548
    Thanks
    256
    Thanked 131 Times in 76 Posts

    Default Re: Najbolja alternativa Apple Watch-u a da radi lepo uparena na iPhone

    Milanese narukvica je najelegantnija kome nije puno love

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •