iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 8 of 8

Thread: Da li je moguce file u wordu na pc prebaciti na iphone 4s i kako se to radi??

  1. #1
    iNovajlija
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    10
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Da li je moguce file u wordu na pc prebaciti na iphone 4s i kako se to radi??

    Da li je moguce file u wordu na pc prebaciti na iphone 4s i kako se to radi?? voleo bi da mi neke to pojasni. unapred zahvalan

  2. #2
    iSrbijaBigFan bokica's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    314
    Thanks
    18
    Thanked 59 Times in 40 Posts

    Default

    Najlakse je da ga posaljes sebi na mail. Ja barem tako radim kad mi treba na brzinu nesto a mrzi me da kacim tel na pc.
    A mozes i preko ifunbox-a.
    iPhone 3GS 32GB black simfree 5.0.1

  3. #3
    iNovajlija
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    10
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Da li je moguce file u wordu na pc prebaciti na iphone 4s i kako se to radi??

    OK. Imam na mail fail. Otvorim i mogu da pogledam .doc fail. A da li postoji mogucnost da taj fail prekopiram negde gde su ikone ili na drugo mesto da nebi svaki put ulazio na mail? unapred hvala

  4. #4
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member Sandi's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Imam svoj mali svet i oko njega kineski zid
    Posts
    3,361
    Thanks
    373
    Thanked 730 Times in 579 Posts

    Default

    Skini aplikaciju downloads i kroz nju otvaraj sve office extenzije(doc, ppt, xls...) Ako imas jb skini sa instaloussa a ako ne onda je kupi. Odlucna aplikacija koja u sebi ima browser i download manager.
    MacBook Air 11"

  5. #5
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member mallena's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Beograd
    Age
    36
    Posts
    1,488
    Thanks
    375
    Thanked 449 Times in 321 Posts

    Default Re: Da li je moguce file u wordu na pc prebaciti na iphone 4s i kako se to radi??

    goodreader
    Loši dani ne definišu tebe. Udahni , pusti dan da prodje i usmeri energiju na sutra. Bolje sutra!
    https://psihocentar.wordpress.com


  6. #6
    iSrbijaHero djoni1980's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    529
    Thanks
    1,859
    Thanked 308 Times in 179 Posts

    Default Re: Da li je moguce file u wordu na pc prebaciti na iphone 4s i kako se to radi??

    dropbox je danas standard... ili skini neku aplikaciju koja ima sopstveni wifi transfer, goodreader (kao što je napomenula mallena)

  7. #7
    iPhoneBigFan bekilence's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Munze
    Age
    39
    Posts
    290
    Thanks
    165
    Thanked 114 Times in 73 Posts

    Default Re: Da li je moguce file u wordu na pc prebaciti na iphone 4s i kako se to radi??

    A da li mogu nekako audio snimak iz telefona da ubacim u Dropbox, posto mi on nudi samo slike da upload-ujem?
    Za lepršav hod i sjaj u očima, koristite kozmetiku "Haineken".

  8. #8
    iDrugČlan Opus Dei's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Belgrade
    Age
    46
    Posts
    47
    Thanks
    23
    Thanked 8 Times in 3 Posts

    Default

    Najbolji nacin po meni je da na telefonu instaliras program FileApp pro a na pc-u DiskAid. Na ovaj nacin pravis foldere, sortiras ih kako ti je zelja I najbolje od svega je sto se nista ne menja kada uradis sync sa itunesom. Takodje word, excel, power point dokument jednim potezom ubacujes u telefon. Ako te zanima kako stavicu ti tutorial....A Za sad evo screenshota .

    Da ne zaboravim, na ovaj nacin prebacujete sve sto pozelite, od filmova sa prevodom, preko slika, muzike itd...
    Sent from my iPhone using Tapatalk.
    Last edited by Opus Dei; 22-05-2012 at 11:45.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •