iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 32 of 32

Thread: Izašao Windows 8 Consumer Preview

  1. #31
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Mar 2012
    Age
    39
    Posts
    235
    Thanks
    11
    Thanked 25 Times in 19 Posts

    Default Re: Izašao Windows 8 Consumer Preview

    ljudi nemojte zaboraviti da je ovo consumer preview...
    do zvanicne verzije ima jos dosta i ne mora da znaci da ce ovako izgledati u zvanicnoj verziji...
    evidentno je da je W8 uradjen za tablet racunare, ali kapiram da ce uz malu korekciji sasvim solidno sljakati i na desktop/laptop racunarima...
    hteli mi ili ne, svi cemo jednom morati da predjemo na W8, jer kako najavljluju iz M$ da podrska za W7 prestaje 2013 ili 2014 godine..
    znam da je svima W8 na prvi pogled konfuzan i besmislen sa metro GUI i klasicnim W7 izgledom... svi kukaju zbog ''start'' opcije, ali uz precice na tastaturi moze sve to da se nadoknadi... opet ponavljam, ovo je consumer preview, sto ce reci da i nije neka beta verzija... sacekajmo neku RC verziju, pa mozemo onda da diskutujemo malo vise...
    sve u svemu, mislim da M$ mora nekako da se prilagodi desktop/laptop racunarima, inace nece on jos dugo moci da nas odvoji od W7, koji sljaka bez greske..
    poz svima

  2. #32
    iSrbijaBigFan
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Zajecar
    Posts
    115
    Thanks
    5
    Thanked 2 Times in 2 Posts

    Default Re: Izašao Windows 8 Consumer Preview

    ja sam instalirao win 8, isti mi je kao sedmica, iste drajvere x64 koristim, jedino sto su kao ubacili integraciju winmobile. Slicno izgleda ako ne i isto kao na mom bivsem rezervnom telefonu htc mozart....

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •