Brate, ja s tobom kad pricam, vidim da pises srpski, meni razumljive rijeci ali toliko nepovezan tako da mi dodje kao da pises sanskritu! I uopste ne pisemo o istoj stvari. Ja ti rekoh da je brzina protoka kod 3G konstantna-i nije bitna snaga prijema signala-poenta je imas li ga ili nemas! A ti meni opet kako ispod repetitora nije bitno kako uhvatis antenu telefona!

Jeste, ja kazem da je q od antene na ovom telefonu koji kosta kao 10 Sony Ericssona, jer pod ISTIM uslovima, ono sto ja zovem 'ivicom' za iPhone, Xperia X8 uopste nema taj problem! Sad ti pricaj-to je do mog telefona, objasnjavaj...ali je obicni q od antene!!! Nesto sto je placeno 500€, sto je 10 puta skuplje od ostalog, duplo skuplje od konkurencije- i da ima takvu gresku, takav defekt-to je KATASTROFA! Pa to je kao da Bugatti Veyron ima gresku jednog Yuga-da ga zeza mjenjac, i nece da usalta u trecu
Kad ja dajem svoj iP4 i moram reci-e drzi sa strane ne zaklanjaj antenu, a barabe svoj SE X8 drze kako im volja...to je katastrofa!

I jos jednom-ivica signala je daleko blize repetitoru kada se radi o iPhone-u nego sto je to slucaj za ostale telefone!

Ovo je Rolls Royce medju telefonima- a njegov moto je 'Kvalitet ostaje dugo posto je cijena zaboravljena'. I ako na novom moram da trpim to 'skripe vrata kad zatvaram'...sjecacu se koliko pukoh na njega. I to jeste stvarno za ismijavanje! Jedino ostaje u RR u dzepu vrata drzati sprej WD-40 za podmazivanje i odmascivanje(citaj-taj veselo bumper, i da pricas kako ti apple poslao)...pa da bude RR u full-u!

P.S. Ja se izvinjavam forumu, za ovo q, ali stvarno je ogorcenje u pitanju