iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 34 of 34

Thread: Ponašanje iPhone-a na niskim temperaturama

  1. #31
    iModerator dzenopoljac's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Apple Universe
    Posts
    7,848
    Thanks
    742
    Thanked 3,027 Times in 1,589 Posts

    Default Re: Ponašanje iPhone-a na niskim temperaturama

    Molio bih bez nepotrebne rasprave koja može u svađu da preraste. Naziv teme je prilagođen evoluciji diskusije. Fokusirajte se na ponašanje vašeg telefona na niskim temperaturama.

  2. #32
    iPhoneBigFan mccf's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Age
    57
    Posts
    486
    Thanks
    360
    Thanked 234 Times in 142 Posts

    Default

    Promjenjen naziv teme!

  3. #33
    iDrugČlan
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    46
    Thanks
    26
    Thanked 3 Times in 2 Posts

    Default Re: Ponašanje iPhone-a na niskim temperaturama

    Ne bih da ulazim u tehnicke detalje, samo da podelim svoje iskustvo sa skijanja od prosle nedelje. Temperature su bile izmedju -16 i -11C. Telefon je stajao uvek u unutrasnjem dzepu jakne, gde mogu vam reci nije bas bilo pretoplo jer bi telefon uvek bio leden kad ga uzmem u ruku. Indikator baterije nije ludovao, da li se baterija trosila brze ili ne nisam siguran, znaci nema neke evidentne razlike. Ekran je radio uvek bez greske, sto se ne moze reci isto za moje prste jer nikad nije bilo toplije od -11 C. Znaci prica, surfovanje, fotografisanje, sve bez greske. Vise bih voleo da sve to nisam morao licno da iskusim, skijanje bi bilo lepse, al ovako bar znam koliko mi je tel izdrzljiv. Iphone 4orka, 16gb, 1,5 god stara.
    Slika u attachmentu je uslikana na vrhu na oko 2000m, u UNUTRASNJOSTI stanice za gondolu
    Ko nam to dira iphone, odmah da ga....
    Attached Images Attached Images
    Iphone 4, 16GB 5.0.1

  4. #34
    iSrbijaHero josip122's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Age
    42
    Posts
    781
    Thanks
    490
    Thanked 242 Times in 89 Posts

    Default

    Ja sam skuzio da mi malo sporije otvara kameru kad sam vani na ovom ledu i jucer ujutro mi se sam restartao, nestao bio JB i sve app, uradio sam reboot i vratile su se sve app, ali su mi neke postavke bile promjenjene npr:isjecak sms-a to sam bio iskljucio, ali je bilo ukljuceno, ne znam da li je to od hladnoce ili neceg drugog, ali se dogodila kad nas je uhvatila ova hladnoca.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •