iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 41

Thread: Mail push

  1. #16
    iEntuzijasta 80y4n's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    80
    Thanks
    5
    Thanked 6 Times in 6 Posts

    Default

    Isti problem i kod mene. Sve radilo besprekorno prije 5.0 a sad bogami zna da ne prijavljuje novi mail i dva sata, pa i duze. Cak kada mail dolazi telefon se ponasa drugacije, Prvo se zvucno oglasi, ja otkljucam telefon, a tamo nista ni na ekranu ni u notification centru. Nakon pet sekundi prikaze mail, ali i povremeno ih zadrzava bez ikakvog razloga. Telefon je simfri, jailbreakovan, isto se ponasao sa 5.0 i 5.01, sa setup as new, kao i sa punim restorom. Napominjem da na ios 4xxx nikada nije bilo ovakvih problema, i push je radio sjajno.

  2. #17
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    36
    Posts
    321
    Thanks
    84
    Thanked 24 Times in 19 Posts

    Default Re: Mail push

    Mene ovo vise iritira...do pre par dana sve je super radilo.Ne zelim da menjam nalog,necu da verujem da je to resenje,pogotovo zato sto je sve funkcionisalo perfektno(ponavljam)do pre neki dan...evo jutros ponovo ustanem pogledam nema ni jedan mail,udjem u mail app i stigne 5 .uzas vise

  3. #18
    iEntuzijasta 80y4n's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    80
    Thanks
    5
    Thanked 6 Times in 6 Posts

    Default

    Naravno da nije do naloga, nema potrebe da gubis zivce na to. Pokusaj malo eksperimentisati sa setingsima za mail, jedino sto ce trajati dugo, jer se problem bas ne ocituje stalno, vec potpuno nasumicno. Pokusavam razlicita podesavanja, ako bude kakvih rezultata javicu, medjutim interesuje me ima li iko gmail mail aplikaciju instaliranu a da nema ove probleme?

  4. The Following User Says Thank You to 80y4n For This Useful Post:

    mikee (11-01-2012)

  5. #19
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    36
    Posts
    321
    Thanks
    84
    Thanked 24 Times in 19 Posts

    Default Re: Mail push

    Najveci problem je sto su meni sva podesavanja ista kao od pre neki dan kada je sve radilo...

  6. #20
    iSrbijaHero edyman's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Subotica/Segedin
    Age
    36
    Posts
    873
    Thanks
    151
    Thanked 185 Times in 172 Posts

    Default Re: Mail push

    ako stavis fetch new data svaki 15min? jel ti onda sitzu notifikacije za mail?
    iPhone 4 16GB SIMFREE

  7. #21
    iSrbijaHero kakosuper's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Beograd
    Age
    34
    Posts
    901
    Thanks
    624
    Thanked 253 Times in 190 Posts

    Default

    Pogledaj tamo na advance da li je stavljeno na push. Mozda si instalirao nekubaplikaciju koja se ne podnosi sa mailom ko zna proveri i to..


    TapaTalk zakon!!!
    iPhone 6s ios 9

  8. The Following User Says Thank You to kakosuper For This Useful Post:

    mtlmiki (07-08-2016)

  9. #22
    iEntuzijasta 80y4n's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    80
    Thanks
    5
    Thanked 6 Times in 6 Posts

    Default

    Naravno da je sve na push, i naravno da je sve radilo kako treba na ranijim iteracijama ios-a, medjutim sa ios5 nije sve ok, a posto je osnovni mail kod ostao, pridodan je notification, mislim da krivca treba traziti tu, ili moguce je da je krivac gmail app, medjutim meni kasne i icloud i yahoo. Doduse yahoo nikada nije radio kako treba tako da me to ne sekira previse, dok je gmail na exhange bio pouzdan kao sms, ako ne i pouzdaniji od ovih siemens huawei mobilnih rjesenja
    Last edited by 80y4n; 11-01-2012 at 14:06.

  10. #23
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    36
    Posts
    321
    Thanks
    84
    Thanked 24 Times in 19 Posts

    Default Re: Mail push

    Evo ljudi izbrisao sam naloge,pa ih opet aktivirao,pa sam odradio hard reset i opet nista...poludecu koliko me ovo nervira,po 10 mailova mi stoji,a pojma nemam da su stigli...

  11. #24
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    36
    Posts
    321
    Thanks
    84
    Thanked 24 Times in 19 Posts

    Default Re: Mail push

    i danas i juce sam proveo ko zna koliko vremena po forumima,na apple support i drugim sajtovima i nisam jedini sa ovim problemom.
    jedino sto mi preostaje je da skinem taj build 9A406 posto sam sada na 9A405 pa i to da probam iako sam vise skeoz skeptik za resavanje ovoga.ako neko moze neka mi pomogne kako korak po korak da instaliram ovaj build...
    hvala!!!

  12. #25
    iEntuzijasta Fisherman's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    96
    Thanks
    81
    Thanked 36 Times in 22 Posts

    Default Re: Mail push

    iTunes i klikni restore. Prethodno uradi back up.
    nije da nije, a nije ni da nije.

  13. The Following User Says Thank You to Fisherman For This Useful Post:

    mikee (12-01-2012)

  14. #26
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    36
    Posts
    321
    Thanks
    84
    Thanked 24 Times in 19 Posts

    Default Re: Mail push

    Kao sto sam i mislio...prvo sam radio back up jedno 3sata,onda sam krenuo da radim restore i naravno prijavio je neku greaku,onda sam promenio komp pa skinuo taj novi build,pa sam onda konacno uradio restore,pa dok sam vratio sve...ma katastrofa.Na kraju sam sve odradio,a sto je najgore problem je ostao i dalje mi mail ne salje notifikaciju...uzas.stvarno vise ne znam sta da radim....

  15. #27
    iSrbijaBigFan bokica's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    314
    Thanks
    18
    Thanked 59 Times in 40 Posts

    Default

    Jel si probao da li ti radi pre nego sto si sve vratio?
    iPhone 3GS 32GB black simfree 5.0.1

  16. #28
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    36
    Posts
    321
    Thanks
    84
    Thanked 24 Times in 19 Posts

    Default Re: Mail push

    Nisam...dizem ruke,valjda ce se samo popraviti kao sto se samo i pokvarilo...

  17. #29
    iSrbijaHero iLove's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Zagreb
    Age
    51
    Posts
    571
    Thanks
    165
    Thanked 116 Times in 90 Posts

    Default Re: Mail push

    Quote Originally Posted by mikee View Post
    Od skoro mi ne prijavljuje primljene mailove,odnosno moram da udjem u mail aplikaciju i tek onda mi izbaci po 5-6 mailova koji su ranije stigli...u notifikacijama je sve regularno ukljuceno...
    Apsolutno isti problem, do nedugo sve radilo besprijekorno. Notifikacija mi ne radi kolko sam primjetio samo za Mail aplikaciju...
    iPh. 4s, iOS 5.1.1 (9B206)
    Telefon je JB-an, radi na original sim karticu T-Com, pretplata

    Postavke su sve postavljene kako treba. Btw, kada stavim da mi učita nove podatke svakih 15min. onda mi sve radi kako treba, kada stavim na "Ručno" kako mi je uvijek i bilo onda nema nikakvih obavijesti...

    Ima li koje riješenje osim restore-a?

  18. #30
    iPhoneBigFan Ivan83's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Age
    41
    Posts
    219
    Thanks
    81
    Thanked 81 Times in 45 Posts

    Default Mail push

    Imam problem na 4s simfree sa mail push u pitanju je Gmail sve je podeseno i notifikacije rade odradio sam nekoliko restore i na 6.1.1 mi nije radio i sada na 6.1.2.Probao sam mail posle restora dok je telefon prazan pre vracanja back up i opet nece da mi stigne sve dok ne udjem u aplikaciju tek onda mi stize cak sam ga proveravao na tri razlicita rutera i nista


    iPhone 4s 32gb
    Last edited by Ivan83; 23-02-2013 at 16:44.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •